Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Łatwym expie ,dropie ulepkow i aktywnej administracji

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]GRAM BEZ IS SERVER NIE MA BYC POD IS

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajk +4

@Pyrek1234

Linaresmt2

xxx

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max LVL 99 Itemy max Epiki Tryton,Niebian max 99 (Taki PL sprzed patcha 99-105

Dodatkowe Info: Easy Medium (ev Hard 99 w 1 miech)

Nagroda za pomoc: Lajk 
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max LVL 99 Itemy max Epiki Tryton,Niebian max 99 (Taki PL sprzed patcha 99-105
Dodatkowe Info: Easy Medium (ev Hard 99 w 1 miech)
Nagroda za pomoc: Lajk 

 

2k10.pl

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwy Exsp, dużo osób, dużo system ulepszania.
Dodatkowe Info: Nie Xenoxmt2.
Nagroda za pomoc:Lajk

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwy Exsp, dużo osób, dużo system ulepszania.

Dodatkowe Info: Nie Xenoxmt2.

Nagroda za pomoc:Lajk

@Talon.

Linaresmt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby nie grało się BARDZO trudno. Średni exp, średni drop, niezbyt trudno o eq. Ogarnięta administracja, częsta organizacja eventów, około 500 graczy on line. Fajny  system ulepszeń. I żeby było coś do roboty prócz expa :D. Jak coś sobie przypomne to dopisze.
Dodatkowe Info: Przykłady serwerów na których w miare dobrze mi się grało: Ascarial ( niezbyt trudno, ale nie za łatwo), diamondMT2, dreikon, ethana, dragon-born.
Nagroda za pomoc:Lajki,naj (ale dopiero jak sprawdze danego priva)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy, miłej atmosferze oraz max lvl 250
Dodatkowe Info: Nie XenoXMT2, iMetin, EliteMT2
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym, żeby nie grało się BARDZO trudno. Średni exp, średni drop, niezbyt trudno o eq. Ogarnięta administracja, częsta organizacja eventów, około 500 graczy on line. Fajny  system ulepszeń. I żeby było coś do roboty prócz expa :D. Jak coś sobie przypomne to dopisze.

Dodatkowe Info: Przykłady serwerów na których w miare dobrze mi się grało: Ascarial ( niezbyt trudno, ale nie za łatwo), diamondMT2, dreikon, ethana, dragon-born.

Nagroda za pomoc:Lajki,naj (ale dopiero jak sprawdze danego priva)

Invoria, Invoria S2- start 29.12, Thespia.pl- start dziś 17-20.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy, miłej atmosferze oraz max lvl 250

Dodatkowe Info: Nie XenoXMT2, iMetin, EliteMT2

Nagroda za pomoc: Like

Virtual, Pandora.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy
Dodatkowe Info: Serwer musi być NOWY!
Nagroda za pomoc: Like

Metin2 prywatne serwery - Makarov i Double.


Metin2 PL - R3Double (Diumar)


NBA2k15 - double double.


90870124399819247371.png


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy

Dodatkowe Info: Serwer musi być NOWY!

Nagroda za pomoc: Like

2k10 po 1000 graczy i wystartowal niedawno 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy

Dodatkowe Info: Serwer musi być NOWY!

Nagroda za pomoc: Like

Dziś ruszyła Thespia (thespia.pl). 29.12 rusza Invoria s2.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie za długim wbijaniu poziomu, najlepej serwer easy. Dobrze by było aby nie bylo zbyt dużo tych leveli. Najbardziej mi zalezy na tym aby byly dostępne jakies ciekawe dungeony czy bossy na ktore moglbym sie wybrac z kolegami. Ciekawy system ulepszen broni i zbroi.
Dodatkowe Info: Serwer musi być w miare nowy !
Nagroda za pomoc: Like

31853.jpg

 

32173.gif

 

24854.png

 

34793.gif

 

33251.gif

 

 

26495931301941812087.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za długim wbijaniu poziomu, najlepej serwer easy. Dobrze by było aby nie bylo zbyt dużo tych leveli. Najbardziej mi zalezy na tym aby byly dostępne jakies ciekawe dungeony czy bossy na ktore moglbym sie wybrac z kolegami. Ciekawy system ulepszen broni i zbroi.

Dodatkowe Info: Serwer musi być w miare nowy !

Nagroda za pomoc: Like

Moyes jak najbardziej. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

 

-Serwer z listopada/grudnia

- medium/easy

- Minimum 700 graczy online

-Max lvl  150-235

 

 

Nagroda za pomoc: Oczywiście Like ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

 

-Serwer z listopada/grudnia

- medium/easy

- Minimum 700 graczy online

-Max lvl  150-235

 

 

 

Nagroda za pomoc: Oczywiście Like ;D

Moyes

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.
Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvp
Nagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest.:D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.

Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvp

Nagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest. :D 

Thespia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.

Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvp

Nagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest. :D 

Old-Cavalosmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.

Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvp

Nagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest. :D 

Invoria, Invoria s2, Thespia, Moyes.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvpNagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest.:D 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie. Trochę roboty z eq brak stalek i broni 65/75 u npc.

Dodatkowe Info:Serwer  easy/medium easy. pvp

Nagroda za pomoc:mam do rozdania 10 jesli mogę to dam all nw jak tutaj z tym jest. :D 

Pandora, XenoX, Virtual, ewentualnie Invoria ale tam juz cięzej trochę

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie grać

Szybki Exp Ponad 500 Graczy Ogarnieta Administracha

Dodatkowe Info Częste Eventy 

Nagroda za Pomoc Like

Thespia.pl- nowy serwer (wczoraj ruszył) za kilka dni będzie event świąteczny + jakaś niespodzianka.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...