Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Ludziach, zeby byla ich masa :) ogarnieta administracja

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] no tak jak up duzo ludzi medium/easy 

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajk

Dreikon, Thespia

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak botów, miła atmosfera, BRAK LAGÓW, BRAK TYSIĄCA BŁYSZCZĄCYCH ITEMÓW.
Dodatkowe Info: Szukam serwera na słaby PC, żeby nie było masówki.
Nagroda za pomoc: Lajki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak botów, miła atmosfera, BRAK LAGÓW, BRAK TYSIĄCA BŁYSZCZĄCYCH ITEMÓW.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na słaby PC, żeby nie było masówki.

Nagroda za pomoc: Lajki.

Boty są wszędzie :D Nw może Moyes ew. 2k10

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak botów, miła atmosfera, BRAK LAGÓW, BRAK TYSIĄCA BŁYSZCZĄCYCH ITEMÓW.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na słaby PC, żeby nie było masówki.

Nagroda za pomoc: Lajki.

2k10

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Linaresmt2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun, easy ew medium/easy

Dodatkowe Info: hm... Wyrównane klasy, dużo dg, żeby nie trzeba eq robić 0.5 roku ale też nie 1 dzień, bez milona ulepek i zbrojek/broni co 5-10 lv. Parę mapek poza zwykłymi, fajny drop i exp. Nieodstraszające bronie i zbroje. 6/7 może być. I ogólnie serwer najlepiej do gry we dwoje  ;) To teraz najtrudniejsza rzecz dla Was.. serwery na których grałem i na których nie chce grać znowu:

Invoria, Pandora, Elite, Dragon, Dreikon, Moyes, Verdea, Crados, Ascarial,Laneris, Verturi2, Argentus, Xenox, iMetin i pewnie pare innych których nie pamiętam.. Więc czekam na propo ! 

Nagroda za pomoc: Like albo coś mogę sypnąć z eq/kasy na którymś z serwerów jak coś tam mam jeszcze  :)

 

Coś innego ? Linares ma słabą opinie ;x

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak botów, miła atmosfera, BRAK LAGÓW, BRAK TYSIĄCA BŁYSZCZĄCYCH ITEMÓW.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na słaby PC, żeby nie było masówki.

Nagroda za pomoc: Lajki.

Na Cradosie nie ma prawie nic botów ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzo tangeonów/kostiumy/pety easy/medium  coś w stylu ethoria.eu ale żeby nie padł szybko.
Dodatkowe Info: Zeby nie bylo duzo ulepkow/przynajmniej 4 strony eq/nieskonczona pelerynka
Nagroda za pomoc: 20 like jak mi się serwer spodoba

@down

@2xdown

Nie podoba mi się zbytnio invoria ale macie like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo tangeonów/kostiumy/pety easy/medium  coś w stylu ethoria.eu ale żeby nie padł szybko.

Dodatkowe Info: Zeby nie bylo duzo ulepkow/przynajmniej 4 strony eq/nieskonczona pelerynka

Nagroda za pomoc: 20 like jak mi się serwer spodoba

Invoria S2- Start 29.12

Dreikon

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo tangeonów/kostiumy/pety easy/medium  coś w stylu ethoria.eu ale żeby nie padł szybko.

Dodatkowe Info: Zeby nie bylo duzo ulepkow/przynajmniej 4 strony eq/nieskonczona pelerynka

Nagroda za pomoc: 20 like jak mi się serwer spodoba

Invoria s2 , start za dwa dni. 

Teraz jest otwarta beta wiec mozesz zapoznac sie z serverem. 

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium
Dodatkowe Info: Jakieś kostiumki bez isa ( jak nie ma to trudno )
Nagroda za pomoc: Lajk +5  :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium
Dodatkowe Info: Jakieś kostiumki bez isa ( jak nie ma to trudno )
Nagroda za pomoc: Lajk +5  :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium

Dodatkowe Info: Jakieś kostiumki bez isa ( jak nie ma to trudno )

Nagroda za pomoc: Lajk +5   :D 

Thespia

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard
Dodatkowe Info: Trudno o lvl, max 99-105, trudno o eq dużo graczy.

Nagroda za pomoc: Lajki

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard

Dodatkowe Info: Trudno o lvl, max 99-105, trudno o eq dużo graczy.

Nagroda za pomoc: Lajki

Ravia, Balmora.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wypiszcie mi serwery z dużą ilością graczy i dropem szkat z mobków (prócz Ravi, Thespi)

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybki exp, przyjemny drop, duża ilość graczy
Dodatkowe Info: brak bonów 6/7, stabilny serwer, typ easy/medium, mile widziany pet na start oraz drop szkatułek (nieobowiązkowe)
Nagroda za pomoc: jeśli odpowiedź uznam za przydatną i serwer naprawdę mi się spodoba - 5 lajków i 5 gwiazdek na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium
Dodatkowe Info: Podobne do Ethori, staty do 90, stabilny, duzo graczy, bez bonu 6/7, zbalansowane postacie
Nagroda za pomoc:Lajki


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium
Dodatkowe Info: Podobne do Ethori, staty do 90, stabilny, duzo graczy, bez bonu 6/7, zbalansowane postacie
Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer pvp easy,max lvl w 1 dzień,dużo ludzi
Dodatkowe Info: najlepsze eq jak najszybciej,chodzi tylko o to,żeby pobawić się w pvp
Nagroda za pomoc: like


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer pvp easy,max lvl w 1 dzień,dużo ludzi
Dodatkowe Info: najlepsze eq jak najszybciej,chodzi tylko o to,żeby pobawić się w pvp
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp, przyjemny drop, duża ilość graczy

Dodatkowe Info: brak bonów 6/7, stabilny serwer, typ easy/medium, mile widziany pet na start oraz drop szkatułek (nieobowiązkowe)

Nagroda za pomoc: jeśli odpowiedź uznam za przydatną i serwer naprawdę mi się spodoba - 5 lajków i 5 gwiazdek na profilu

Może startująca invoria s2 ?  ( 29.12 ) 

Laneris ( ale administracja jest na najniższym poziomie ) 

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wypiszcie mi serwery z dużą ilością graczy i dropem szkat z mobków (prócz Ravi, Thespi)
Nagroda za pomoc: like

 

Dreikon, Invoria (polecam poczekać na s2- 29.12)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp, przyjemny drop, duża ilość graczy

Dodatkowe Info: brak bonów 6/7, stabilny serwer, typ easy/medium, mile widziany pet na start oraz drop szkatułek (nieobowiązkowe)

Nagroda za pomoc: jeśli odpowiedź uznam za przydatną i serwer naprawdę mi się spodoba - 5 lajków i 5 gwiazdek na profilu

Dreikon i Invoria s2

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...