Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serw easy/medium , medium/hard . Wyrownane mniej wiecej dmg postaci do pvp . Gra bez bugow . Ludzi ok 500. Nie za duzo epikow. Serwer ktory niedlugo startuje .(Niedawno wystartowal)

Dodatkowe Info:Moze byc zagraniczny(ze spolszczeniem)

Nagroda za pomoc:Like

Z gory dzieki

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun - max lvl na start, eq u handlarzy, nie musi być polski ale dobrze by było

Dodatkowe Info: Mapy, które znajdują się na PL 

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun - max lvl na start, eq u handlarzy, nie musi być polski ale dobrze by było
Dodatkowe Info: Mapy, które znajdują się na PL 
Nagroda za pomoc: Lajk

 

4funMT2 chyba :D

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/medium z ciekawymi eventami :)

Dodatkowe Info: Najlepiej podobny do elite (ale nie pandora)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy/medium z ciekawymi eventami :) Dodatkowe Info: Najlepiej podobny do elite (ale nie pandora)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Podobnych serverów co do Elite to raczej juz za wiele nie ma.. ;p

Moze Dreikon ?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun - max lvl na start, eq u handlarzy, nie musi być polski ale dobrze by było
Dodatkowe Info: Mapy, które znajdują się na PL, brak opłaty 
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam severa typu Yitian2
Zależy mi najbardziej na: niezaduzym dmg i niezaduzyh abs (zeby bic troszke wiecej niz 50 dmg)
Dodatkowe Info: Wczesniej Gralem na: Yitian2 (neistety zostal zamkniety ) Dragonmt2
Nagroda za pomoc: 5 lajkow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze hard/medium
Dodatkowe Info: samodzielny drop ku, dropienie medali, wbijanie samodzielnie skili, średni exp, dużo graczy (Odpada Ravia oraz malestia)
Nagroda za pomoc: Lajkiii!:)

1221me.md.gif

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium moze easy szukam serwerow ktore maja powstac albo juz sa do 5miesiecy

Dodatkowe Info: zeby byly nowosci takie jak noew pety wierzchowce bronie zbroje itp

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium
Dodatkowe Info: Łatwy drop, exp średni i możliwość dorobienia się w yangach
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard/medium

Dodatkowe Info: samodzielny drop ku, dropienie medali, wbijanie samodzielnie skili, średni exp, dużo graczy (Odpada Ravia oraz malestia)

Nagroda za pomoc: Lajkiii! :)

Cradosmt2

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium

Dodatkowe Info: Podobny do balmory,Tiverii,Imetin.Podawac kilka propozycji.

Nagroda za pomoc: Lajkiii! :)

 

Nevastia

Cradosmt2

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer typu easy/medium lub medium, online ~1k najlepiej, stabilny, jakoś ciekawie zrobiony
Dodatkowe Info: najlepiej jakiś nowy (już stoi) lub jakiś starszy ale dobry
Nagroda za pomoc: Like's of course

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typu easy/medium lub medium, online ~1k najlepiej, stabilny, jakoś ciekawie zrobiony

Dodatkowe Info: najlepiej jakiś nowy (już stoi) lub jakiś starszy ale dobry

Nagroda za pomoc: Like's of course

2k10.pl polecam jeżeli lubisz servery z roku 2010 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium

Dodatkowe Info: Podobny do balmory,Tiverii,Imetin.Podawac kilka propozycji.

Nagroda za pomoc: Lajkiii! :)

 

Nevastia oraz 2k10.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer typu easy/medium lub medium, online ~1k najlepiej, stabilny, jakoś ciekawie zrobionyDodatkowe Info: najlepiej jakiś nowy (już stoi) lub jakiś starszy ale dobryNagroda za pomoc: Like's of course

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium moze easy szukam serwerow ktore maja powstac albo juz sa do 5miesiecy
Dodatkowe Info: zeby byly nowosci takie jak noew pety wierzchowce bronie zbroje itp
Nagroda za pomoc: Like

 

 

malestia :) 2k online w godzinach szczytu, m1 jinno i shinso jest zawalone sklepami, są Questy które są dostosowane do lvl więc przyjemnie sie je robi, edytowany drop, pety i wierzchowce również są i to dość ciekawe a serwer ma dopiero tydzień, stoi stabilnie ^^ polecam dropić ks klątw bo są w cenie :D 

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium moze easy szukam serwerow ktore maja powstac albo juz sa do 5miesiecy
Dodatkowe Info: zeby byly nowosci takie jak noew pety wierzchowce bronie zbroje itp
Nagroda za pomoc: Like

 

Medium/easy ma powstać 20.12.2014, jest to bodajże projekt uzurpatora.

A hard moze cradosmt2?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwer nie starszy niż 4 miesiące , max lv 220-250 , 6,7 bon , 5 bon wchodzą od razu maksymalnie lub np 12-15 . Dużo eq  do ulepszania 

Dodatkowe info: Fajne bossy 

Nagroda za pomoc : Jak serwer mi się spodoba dam tyle like ile można 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Serwer nie starszy niż 4 miesiące , max lv 220-250 , 6,7 bon , 5 bon wchodzą od razu maksymalnie lub np 12-15 . Dużo eq  do ulepszania 

Dodatkowe info: Fajne bossy 

Nagroda za pomoc : Jak serwer mi się spodoba dam tyle like ile można 

O ile dobrze mi wiadomo to taki server w przeciagu 4 miesiecy nie startował ( jakis ciekawy)

moze - Laneris

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: w jeden dzień max lvl, najlepiej aby bylo latwo o eq, mozna bylo cos osiagnac bez is, duzo ludzi
Dodatkowe Info: server easy/ 4fun/pvp

Nagroda za pomoc:najlepsza odpowiedź oraz like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej: Serwerze medium/easy.
Dodatkowe Info: Max lvl 200/250. Około 500+ graczy aktywnych. By można było ugrać coś bez IS. 
Nagroda za pomoc Like

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard, by było można ugrać bez IS, 500+ osób online i miła atmosfera
Dodatkowe Info: Chcę taki serwer, że aby coś osiągnąć trzeba się narobić.
Nagroda za pomoc: 10 lików i 5* w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...