Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard, by było można ugrać bez IS, 500+ osób online i miła atmosfera

Dodatkowe Info: Chcę taki serwer, że aby coś osiągnąć trzeba się narobić.

Nagroda za pomoc: 10 lików i 5* w profilu

Zobacz prezentacje serwerow, ktore "wystartowaly" dzisiaj o "18"

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Pamięta ktoś jeszcze te stare privy bez tych wszystkich nowych broni itp.

Szukam właśnie takiego servera najlepszy na jakim grałem to Cavalosmt2 ale on upadł ostatnio widziałem server old-cavalos ale on nie ma nic wspólnego z dawnym cavalosem jeśli ktoś zna jakieś fajne klasyczne privy proszę dać znać.

Póki co czekam na avalona s2 ale to już niestety  nie jest klasyk

Dodatkowe Info:Lub może jakis server zagraniczny bo jeszcze nie grałem na takowych a to może być fajne doświadczenie + szlifowanie języków obcych.Może ktoś poleci jakiś najlepiej jak najbardziej podobny do cavalosa avalona itp 
Nagroda za pomoc:dużo lików + 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Pamięta ktoś jeszcze te stare privy bez tych wszystkich nowych broni itp.

Szukam właśnie takiego servera najlepszy na jakim grałem to Cavalosmt2 ale on upadł ostatnio widziałem server old-cavalos ale on nie ma nic wspólnego z dawnym cavalosem jeśli ktoś zna jakieś fajne klasyczne privy proszę dać znać.

Póki co czekam na avalona s2 ale to już niestety  nie jest klasyk

Dodatkowe Info:Lub może jakis server zagraniczny bo jeszcze nie grałem na takowych a to może być fajne doświadczenie + szlifowanie języków obcych.Może ktoś poleci jakiś najlepiej jak najbardziej podobny do cavalosa avalona itp 

Nagroda za pomoc:dużo lików + 5

@Baraniozo

Linaresmt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej aby był to serwer hard, ewentualnie Medium/Hard. Liczba aktywnych graczy 450+
Dodatkowe Info: Max lvl 99/120, bez 6/7, z nutką klasyki dawnego Metina 2, kd +4
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer Hard ,Mało epickiego eq(góra 2,3 bronie po broniach 65/75),sporo osób ,serwer który nie padnie po 3 miesiącach.
Dodatkowe Info:Odpada balmora oraz ravia.
Nagroda za pomoc:Like

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer Hard ,Mało epickiego eq(góra 2,3 bronie po broniach 65/75),sporo osób ,serwer który nie padnie po 3 miesiącach.

Dodatkowe Info:Odpada balmora oraz ravia.

Nagroda za pomoc:Like

Malestia.pl ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej aby był to serwer hard, ewentualnie Medium/Hard. Liczba aktywnych graczy 450+

Dodatkowe Info: Max lvl 99/120, bez 6/7, z nutką klasyki dawnego Metina 2, kd +4

Nagroda za pomoc: Lajki

Zobacz sobie Malestie może przypadnie ci do gustu. Balmore albo ravię też mozesz zobaczyc, ale pewnie grałeś. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium z nutką harda, żeby wszystko można było grać bez isu, ludzi 450+
Dodatkowe Info: żeby grało się przyjemnie i nie doskwierała nuda.
Nagroda za pomoc: Like

x


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: w jeden dzień max lvl, najlepiej aby bylo latwo o eq, mozna bylo cos osiagnac bez is, duzo ludzi

Dodatkowe Info: server easy/ 4fun/pvp

Nagroda za pomoc:najlepsza odpowiedź oraz like

demilus.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy Cos Jak Dreikon

Dodatkowe Info: Aby gralo +450 Graczy i zeby były Dungeony/Rajdy

Nagroda za pomoc: 10 likow i 5 na profilku :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy najlepiej coś takiego jak argentus , xenox
Dodatkowe Info: +/- 700 graczy , 250 lvl high , 6/7 bon kd do pvp i najlepiej żeby nie zdobywało się zbyt trudno ulepek
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard, 800+ os., wyeliminowane wszystkie bugi,

mała/zerowa ilość cheaterów, brak przekrętów administracji. Ewentualnie jeśli nie ma takiego

może być jakiś medium/easy
Dodatkowe Info: Odpada:

-Ravia

-Balmora

-Malestia

-Ascarial

-Crados

Znajdę coś jeszcze? :)

Nagroda za pomoc: Limit lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Serwerze medium/easy.

Dodatkowe Info: Max lvl 200/250. Około 500+ graczy aktywnych. By można było ugrać coś bez IS. 

Nagroda za pomoc Like

ProMT2, MetlifeMT2, Shaen

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Serwerze takim gdzie jest 250lvl maks + gdzie jest dużo graczy, gdzie jest rozbudowany system ulepszania ,są ulepszone eq , serwera podobnego do gladora

Dodatkowe Info:

Like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Easy/Medium
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, zeby byly w miare fajne eventy.Graczy online tak od 500 os. w gore, nie za duzo epickich gowien. Odpada Pandora,elitemt2,dragonmt2,imetin,invoria,dreikon,xenox,glador MOGA BYC ZAGRANICZNE SERWERY
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Troszke lajkow ... :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Serwerze takim gdzie jest 250lvl maks + gdzie jest dużo graczy, gdzie jest rozbudowany system ulepszania ,są ulepszone eq , serwera podobnego do gladora Dodatkowe Info:Like

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, zeby byly w miare fajne eventy.Graczy online tak od 500 os. w gore, nie za duzo epickich gowien. Odpada Pandora,elitemt2,dragonmt2,imetin,invoria,dreikon,xenox,glador MOGA BYC ZAGRANICZNE SERWERY

Nagroda za pomoc: Troszke lajkow ... :D

Polecam Thespia.pl , wszystkie prezentacje masz na yt a serwer startuje w poludnie, na samym forum siedzi 2000+osob wiec polecam

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium na którym jest dodana nowa postać , Likan !!!!
Dodatkowe Info: Potrzebuję serwera na którym mogę zacząć grać od nowa nową postacią czyli Likanem 
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium na którym jest dodana nowa postać , Likan !!!!

Dodatkowe Info: Potrzebuję serwera na którym mogę zacząć grać od nowa nową postacią czyli Likanem 

Nagroda za pomoc: Lajki

Nie ma jeszcze takiego serwera tylko PL.

Namiastka jego jest na 4fun mt2

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: w jeden dzień max lvl, najlepiej aby bylo latwo o eq, mozna bylo cos osiagnac bez is, duzo ludzi

Dodatkowe Info: server easy/ 4fun/pvp

Nagroda za pomoc:najlepsza odpowiedź oraz like

Metek2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard
Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl
Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl

Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

Malestia.pl

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY/PVP/4fun

Dodatkowe Info:Zależy mi na max lvl 250 w 1 dzień bądź 7 dni, 6 i 7 bon koniecznie, duzo graczy i kd+9 

Nagroda za pomoc:like :) 

242662WizKhalifa.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Łatwym expie ,dropie ulepkow i aktywnej administracji
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]GRAM BEZ IS SERVER NIE MA BYC POD IS
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajk +4

Opublikowano

nie wiem gdzie grac pomocy!

szukam serwera: easy/pvp gdzie expi sie kilka godin do maks lvl eq zdobywa sie stosunkowo szybko 

serwer info : to nei ma byc zaden xenox argentus glador cos podobnego ale nie to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...