Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dreikon jak najbardziej lub Moyes.pl 

Gdzie na Moyes masz 800 graczy + ? 

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy (coś jak GladoR, albo stare Ghwww), aby zbyt dużej przewagi nie mieli gracze z IS'a, by grało sporo osób (koło 800-1000 lub więcej). Bez szóstych skilli dla woja i ninjy.

Dodatkowe Info: Myślałem nad Dreikonem i PangeaYt2.

Nagroda za pomoc: Lubię to

Na Pangea nie warto, administracja już nie ma na serwerze, a graczy 100-200.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :
Zależy mi najbardziej na: Żeby szybko lvl wbić i tanie EQ było. 
Dodatkowe Info: Szukam serwera coś podobnego co z Divine World s2
Nagroda za pomoc: Like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: Żeby szybko lvl wbić i tanie EQ było. 

Dodatkowe Info: Szukam serwera coś podobnego co z Divine World s2

Nagroda za pomoc: Like 

Laneris

3183514217139531243468.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: Żeby szybko lvl wbić i tanie EQ było. 

Dodatkowe Info: Szukam serwera coś podobnego co z Divine World s2

Nagroda za pomoc: Like 

laneris, dreikon

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy

Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy i serwer w miarę nowy i stabilny ( Odpada Dreikon )

Nagroda za pomoc: Like

 


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry medium, jak najwięcej graczy

Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy, serwer stabilny i w miarę nowy, medium taki w 100% ( nie medium/hard )

Nagroda za pomoc:Like

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Żeby było dużo ulepszania zbroj,eq,broni,dużo ulepszaczy,dużo map do expa,mapy bossów/metinów/do ulepek i żeby nawet exp szybko leciał i żeby był BS.

Dodatkowe Info:Grałem na takich serwerach jak:FunMt2,4Death.pl,Ravia.eu,cradosmt2,xenoxmt2,amarenamt2,alestiamt2,gladormt2,pandoramt2,diamondmt2,elitemt2,dreikonmt2,DivineWorld s1/s2.

Nagroda za pomoc:Lajk.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy
Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy i serwer w miarę nowy i stabilny ( Odpada Dreikon )
Nagroda za pomoc: Like
 
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobry medium, jak najwięcej graczy
Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy, serwer stabilny i w miarę nowy, medium taki w 100% ( nie medium/hard )
Nagroda za pomoc:Like

 

Virtual/Moyes/Crados/Ascarial - Nic innego konkretnego raczej nie ma.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy
Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy i serwer w miarę nowy i stabilny ( Odpada Dreikon )
Nagroda za pomoc: Like
 
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobry medium, jak najwięcej graczy
Dodatkowe Info: Jak najwięcej graczy, serwer stabilny i w miarę nowy, medium taki w 100% ( nie medium/hard )
Nagroda za pomoc:Like

 

Jeżeli lubisz stary klimat metina z 2009/2010 roku to polecam poczekać do dzisiaj do 18:00 na 2k10.pl 

Link do prezki: http://www.mpcforum.pl/topic/1332233-2k10pl-serwer-oldschool-start-13122014-godz-1800dedyk-easymedium/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD
Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Jest 250 na HARD? :D)
Nagroda za pomoc: Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM
Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Jest 250 na Medium? :D)
Nagroda za pomoc: Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY
Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Wiadomo 250 lvl)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD

Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Jest 250 na HARD? :D)

Nagroda za pomoc: Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM

Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Jest 250 na Medium? :D)

Nagroda za pomoc: Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY

Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilości graczy albo raczej na tym iż serwer jest nowy i dopiero ludzie zaczynają lub wkrótce będą zaczynać tam grę...Oczywiście stabilny jak i może być bardziej rozbudowany względem lokacji itd (Wiadomo 250 lvl)

Nagroda za pomoc: Like

hard - Alestia

medium - moyes

easy - alldnar

"Upadli powstaną"

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:erwer który startuję za tydzień - w czasie wolnym świątecznym obojętnie jaki byle był grywalny.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy: 800+, ogarniętej administracji (żeby nie olewali serwera)

Dodatkowe Info: Typ serwera Easy lub Easy/Medium, nie chce serwera, który startuje za tydzień czy miesiąc tylko juz stoi. Ma być na nim kilka setów zbroi/ broni.

Nagroda za pomoc: ++++++

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy: 800+, ogarniętej administracji (żeby nie olewali serwera)
Dodatkowe Info: Typ serwera Easy lub Easy/Medium
Nagroda za pomoc: ++++++

Polecam nowo startujący serwer easy/medium 2k10.

http://www.mpcforum.pl/topic/1332233-2k10pl-serwer-oldschool-start-13122014-godz-1800dedyk-easymedium/

Stertuje dzisiaj, administracja jest w porządku.

Na 100% będzie grać więcej niż 800 graczy. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy: 800+, ogarniętej administracji (żeby nie olewali serwera)
Dodatkowe Info: Typ serwera Easy lub Easy/Medium, nie chce serwera, który startuje za tydzień czy miesiąc tylko juz stoi. Ma być na nim kilka setów zbroi/ broni.
Nagroda za pomoc: ++++++

 

Crados, Invoria.

Opublikowano

Serwer który startuję za tydzień - w czasie wolnym świątecznym obojętnie jaki byle był grywalny.

Thespia - startuje 20.12, serwer Uzurpatora. Szczerze polecam ten projekt.

Invoria - Powinna też startować +/- ten okres, również mega polecam.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Sporej ilości graczy,server easy głownie pod pvp
Dodatkowe Info:Bez 6/7 do pvp,brak dużej ilości nowych broni/zbroi i ogólnie ekwipunku
Nagroda za pomoc:like


Chciałbym dodać ze 2k10.pl odpada :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...