Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

4FunMT2

 

 

 

Jest tylko na 4FunMT2.

 

Dzięki za oszustwo... Bo akurat tam jest tylko model postaci ktory jest mega zbugowany,skille ma sury ,,, NIE POLECAM !!

                       rsz_ish6nntkdak3pdvq7i3v.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: duża ilość online, w miare nowyDodatkowe Info: medium/hardNagroda za pomoc: like i 5 w profilu

niedługo startuje MetinI9 lub Malestia. Masz szansę na top :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy gdzie gra dużo graczy i szybko dropią ulepszacze
Dodatkowe Info:KD +6 max bez 6/7bonu oraz IS nie daje za dużej przewagai no może lekką grałem na Dreikonie,Elite,Pandora,Glador,
Nagroda za pomoc:+10 do profilu

Opublikowano

Skończyłem grać na PLu, szukam serwera żeby zacząć od nowa
Zależy mi najbardziej na:

- żeby serwer nie był stary, więc sporo nowych graczy (nie jak na PL tylko 90+)

- grało dużo ludzi jak za starych dobrych czasów

- serwer nie był banalnie łatwy, ale żeby była dostępność w miarę normalna do zmianek, dodań itd.

- nie było trudno dorobić się np. w rok tego, co na PLu w 5 lat
Dodatkowe Info: zależy mi na dłuższej grze, nie żeby wejść, wbić 100lvl w 2 dni i skończyć. Byłem na SG, ale z ludnością tam lipa totalna, po 3 sklepy w chunjo max są.
Nagroda za pomoc: im lepiej dobrany do mnie serwer, tym wyższa :)

Opublikowano

Skończyłem grać na PLu, szukam serwera żeby zacząć od nowa

Zależy mi najbardziej na:

- żeby serwer nie był stary, więc sporo nowych graczy (nie jak na PL tylko 90+)

- grało dużo ludzi jak za starych dobrych czasów

- serwer nie był banalnie łatwy, ale żeby była dostępność w miarę normalna do zmianek, dodań itd.

- nie było trudno dorobić się np. w rok tego, co na PLu w 5 lat

Dodatkowe Info: zależy mi na dłuższej grze, nie żeby wejść, wbić 100lvl w 2 dni i skończyć. Byłem na SG, ale z ludnością tam lipa totalna, po 3 sklepy w chunjo max są.

Nagroda za pomoc: im lepiej dobrany do mnie serwer, tym wyższa :)

Polecam crados / ravia s2 lub Virtual (wbrew pozorom nie jest easy, trzeba sie ten rok postarać by być pro elo) z nowych serwerów nie ma nic ciekawego. Ma wyjść dopiero malestia o której ostatnio jest głośno, i zapowiada się ciekawe, oby wypaliła bo sam chce tam zagrać ;p

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium do 150 lvl max (chyba że exp idzie bardzo szybko) i dużej ilości graczy online min. 700 na porządku dziennym
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby gra nie opierała się na expie, żeby exp szedł w miare lajtowo na każdy lvl a gra polegała bardziej na dropie / metkach / dungeonach / bossach
Crados odpada, na wyższych lv za dużo czasu się expi ;/
Nagroda za pomoc: like ;)
18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer który nie dawno wystartował, musi być easy i dużo graczy a co najważniejsze to serwer nie może być stary.

Dodatkowe Info: Obojętnie jaki serwer

Nagroda za pomoc: like

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PVP. Szybki exp, duzo ludzi, eq expic

Dodatkowe Info: Obojętnie jaki serwer

Nagroda za pomoc: like
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy,Dużo ludzi,łatwy exp
Dodatkowe Info:grałem na Moyes,Dreikon
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na:99-130 lvlach z expem przybliżonym do PLa , braku broni na 30 lvl w sklepach i brakiem/mała ilościa graczy z max lvlem
Dodatkowe Info:kilka lat temu grałem na serwerze shenlongmt2 i bardzo bym chciał znaleźć coś podobnego  :) 
Nagroda za pomoc: 5 gwiazdek w profilu i satysfakcje z pomocy  :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy,Dużo ludzi,łatwy exp

Dodatkowe Info:grałem na Moyes,Dreikon

Nagroda za pomoc:Like

promt2,elitemt2,pandoramt2,Linaresmt2.pl,virtualmt2.pl

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color] Szukam serwera pvp bądź 4fun 
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Zależy mi najbardziej żeby się trochę ponapierdalać
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer ma być polski
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej

na: duża ilość online, w miare nowy

Dodatkowe Info: medium/hard

Nagroda za pomoc: like i 5 w profilu

zakrea? carvaliam?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy gdzie gra dużo graczy i szybko dropią ulepszacze

Dodatkowe Info:KD +6 max bez 6/7bonu oraz IS nie daje za dużej przewagai no może lekką grałem na Dreikonie,Elite,Pandora,Glador,

Nagroda za pomoc:+10 do profilu

 no tobie to cieżko sprostać. laneris? może virtual?

 

Skończyłem grać na PLu, szukam serwera żeby zacząć od nowa

Zależy mi najbardziej na:

- żeby serwer nie był stary, więc sporo nowych graczy (nie jak na PL tylko 90+)

- grało dużo ludzi jak za starych dobrych czasów

- serwer nie był banalnie łatwy, ale żeby była dostępność w miarę normalna do zmianek, dodań itd.

- nie było trudno dorobić się np. w rok tego, co na PLu w 5 lat

Dodatkowe Info: zależy mi na dłuższej grze, nie żeby wejść, wbić 100lvl w 2 dni i skończyć. Byłem na SG, ale z ludnością tam lipa totalna, po 3 sklepy w chunjo max są.

Nagroda za pomoc: im lepiej dobrany do mnie serwer, tym wyższa :)

 ech, metin to już nie ten sam klimat co kiedyś. teraz wszyscy an privach cisną na topkę. spróbuj pograć na zakrea, a za tydzień startuje malestia która też zapowiada się fajnie więc możesz poczekać. albo z zagranicznych, metin2.co.nz

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer który nie dawno wystartował, musi być easy i dużo graczy a co najważniejsze to serwer nie może być stary.

Dodatkowe Info: Obojętnie jaki serwer

Nagroda za pomoc: like

 laneris, dreikon, shayen. Nie ma teraz dużo nowych serwerów easy.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PVP. Szybki exp, duzo ludzi, eq expic

Dodatkowe Info: Obojętnie jaki serwer

Nagroda za pomoc: like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy,Dużo ludzi,łatwy exp

Dodatkowe Info:grałem na Moyes,Dreikon

Nagroda za pomoc:Like

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color] Szukam serwera pvp bądź 4fun 

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Zależy mi najbardziej żeby się trochę ponapierdalać

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer ma być polski

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] +

 virtual, xenox, pandora

who cares?

Opublikowano

zakrea? carvaliam?

 no tobie to cieżko sprostać. laneris? może virtual?

 

 ech, metin to już nie ten sam klimat co kiedyś. teraz wszyscy an privach cisną na topkę. spróbuj pograć na zakrea, a za tydzień startuje malestia która też zapowiada się fajnie więc możesz poczekać. albo z zagranicznych, metin2.co.nz

 

 laneris, dreikon, shayen. Nie ma teraz dużo nowych serwerów easy.

 

 

 virtual, xenox, pandora

 

nie mów prosze że na virtualu tak exp szybko leci, bo nie dość że nie jest łatwy to też nie jakiś super szybki ;p 

ale co do reszty sie zgodze, like ;)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

To może inaczej.

zależy mi najbardziej na: Bardzo Łatwy serwer. Najłatwiejszy exp i najłatwiejszy gold w choler* i drop! Najłatwiejszy serwer w około tydzień 200lv około. Ubrania w sklepach, pety w sklepach, administracja dbająca o serwer.

Dodatkowe info: Nie może być grafika zmieniona lecz normalna taka jak w metinie. W sklepach mają być:

- autopoty

- pety

- ubrania

- fryzury

- kd

- bryłki / sztabki

- kupony SM

- ulepszacze

- przepustki

- wierzchowce,

najwyżej nie musi być:

- kupony SM,

- ulepszacze i przepustki.

Serwer może lekko być Easy / Medium. Ma być dużo map oraz map z metinami.

Nagroda za pomoc: Niespodzianka.

Opublikowano

To może inaczej.

zależy mi najbardziej na: Bardzo Łatwy serwer. Najłatwiejszy exp i najłatwiejszy gold w choler* i drop! Najłatwiejszy serwer w około tydzień 200lv około. Ubrania w sklepach, pety w sklepach, administracja dbająca o serwer.

Dodatkowe info: Nie może być grafika zmieniona lecz normalna taka jak w metinie. W sklepach mają być:

- autopoty

- pety

- ubrania

- fryzury

- kd

- bryłki / sztabki

- kupony SM

- ulepszacze

- przepustki

- wierzchowce,

najwyżej nie musi być:

- kupony SM,

- ulepszacze i przepustki.

Serwer może lekko być Easy / Medium. Ma być dużo map oraz map z metinami.

Nagroda za pomoc: Niespodzianka.

Może 4funMt2?

3183514217139531243468.png
Opublikowano

To może inaczej.

zależy mi najbardziej na: Bardzo Łatwy serwer. Najłatwiejszy exp i najłatwiejszy gold w choler* i drop! Najłatwiejszy serwer w około tydzień 200lv około. Ubrania w sklepach, pety w sklepach, administracja dbająca o serwer.

Dodatkowe info: Nie może być grafika zmieniona lecz normalna taka jak w metinie. W sklepach mają być:

- autopoty

- pety

- ubrania

- fryzury

- kd

- bryłki / sztabki

- kupony SM

- ulepszacze

- przepustki

- wierzchowce,

najwyżej nie musi być:

- kupony SM,

- ulepszacze i przepustki.

Serwer może lekko być Easy / Medium. Ma być dużo map oraz map z metinami.

Nagroda za pomoc: Niespodzianka.

na linares masz mega łatwo, posiedzisz na bossach (na różnych mapach) i masz eq w tydzień z max lvl w 1 dzień

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy

Zależy mi najbardziej na tym żeby eq były u handlarzy i po prostu wybonować i iść na pvp

Dodatkowe info: Coś typu HammerMT2

Nagroda za pomoc: Like i +5 na profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy,Dużo ludzi,łatwy exp

Dodatkowe Info:grałem na Moyes,Dreikon

Nagroda za pomoc:Like

Linaresmt2.pl

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...