Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium z dużą liczbą osób
Dodatkowe Info: Na tych rzeczach też mi zależy:

-zwierzak na start lub dość łatwy do zdobycia

-tanie lub darmowe pelerynki

-level powyżej 115

-stabilny serwer który nie padnie po paru miesiącach

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Wykluczam serwery: imetin ponieważ grałem kiedyś na serwerze imetin ale skasowali mi konto za nieaktywność poza tym mam złe wspomnienia z ts-owym supportem więc raczej odpada.

 

Tak jak wyżej polecałem to Tobie również polecam w tym kierunku Vesteris.

Zwierzaka może i nie masz na start, ale nie jest trudny do zdobycia.

Pelerynkę nieskończoną w pierwszy dzień sam ogarniesz ;>

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak śmieciowych itemów i olbrzymiego lvlu oraz 6 skilla dla wojownika.
Dodatkowe Info: Serwer medium, może być także zagraniczny. :)
 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Stabilny serwer, większa ilość ludzi, podobny do iMetin'a!, Invorii. 
Dodatkowe Info: Serwer medium / easy
Nagroda za pomoc: Smoczy Limit.
Wykluczam serwery: Vesteris, Antaris, Invoria.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak śmieciowych itemów i olbrzymiego lvlu oraz 6 skilla dla wojownika.

Dodatkowe Info: Serwer medium, może być także zagraniczny. :)

 

Vesteris

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Stabilny serwer, większa ilość ludzi, podobny do iMetin'a!, Invorii. 

Dodatkowe Info: Serwer medium / easy

Nagroda za pomoc: Smoczy Limit.

Wykluczam serwery: Vesteris, Antaris, Invoria.

 

Dreikon

 

@down leci reporcik za spam. Nie wiesz ile gra osób na Dreikonie a się wypowiadasz...

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak śmieciowych itemów i olbrzymiego lvlu oraz 6 skilla dla wojownika.

Dodatkowe Info: Serwer medium, może być także zagraniczny. :)

 

Vesteris

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Stabilny serwer, większa ilość ludzi, podobny do iMetin'a!, Invorii. 

Dodatkowe Info: Serwer medium / easy

Nagroda za pomoc: Smoczy Limit.

Wykluczam serwery: Vesteris, Antaris, Invoria.

 

Dreikon

 

" większa ilość ludzi"

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim lvlowaniu, wysokim % na drop ulepów, chce by eq robiło się łatwo,przyjemnie

Dodatkowe Info: Szukam serwer'a Easy / Medium bądź Easy/PVP

Nagroda za pomoc: Lajki :D

Wykluczam serwery: Hard oraz Almadie, Argentusa, Barie, Sawie, Predorie :D

Tanavis.pl :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilności serwera, ilości osób online 700+ w godzinach szczytu, max level jakiś 250 ewentualnie 300.
Dodatkowe Info: Serwer easy/medium.
Nagroda za pomoc: Lajki.
Wykluczam serwery: -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilności serwera, ilości osób online 700+ w godzinach szczytu, max level jakiś 250 ewentualnie 300.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium.

Nagroda za pomoc: Lajki.

Wykluczam serwery: -

Almadia 1-12/3k osób w szczycie ale 500.

Vesteris medium/hard 1k osób wzwyż.

Antaris-spokojnie 700-800 osób w szczycie jak nie więcej. Medium/hard.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Braku itemshopu, szybkim expie, tryb PVP, najlepiej 4fun/easy
Dodatkowe Info: Planuje grać od nowa, Priv! 
Nagroda za pomoc: Like :D
Wykluczam serwery:  Almadia.pl

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do pla , hard, z w miarę expem bez is

Dodatkowe Info: myślę nad dwoma serwerami : antaris lub metin2.sg

Nagroda za pomoc: Like :D

Wykluczam serwery: Zamykam granicę do tych dwóch wymienionych wyżej.

//Reklama OFF.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do pla , hard, z w miarę expem bez is

Dodatkowe Info: myślę nad dwoma serwerami : antaris lub metin2.sg

Nagroda za pomoc: Like :D

Wykluczam serwery: Zamykam granicę do tych dwóch wymienionych wyżej.

antarIS nie da rady bez IS, definitywnie :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku itemshopu, szybkim expie, tryb PVP, najlepiej 4fun/easy

Dodatkowe Info: Planuje grać od nowa, Priv! 

Nagroda za pomoc: Like :D

Wykluczam serwery:  Almadia.pl

Sawia/MPCforum is zawsze będzie...

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do pla , hard, z w miarę expem bez is

Dodatkowe Info: myślę nad dwoma serwerami : antaris lub metin2.sg

Nagroda za pomoc: Like :D

Wykluczam serwery: Zamykam granicę do tych dwóch wymienionych wyżej.

Metin2.sg jak wolisz bez is. chociaz na Antarisie sporo osób ma już IS'a,lecz lepszy jest moim zdaniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze EASY, w miarę przyjemnym expie, żeby nie było też nawalone setów biżu, zbroi itp.
Dodatkowe Info: W miarę dużo osób na serwie
Nagroda za pomoc: LIKE
Wykluczam serwery: Almadia, Argentus, Revoria, 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarabianiu prawdziwej kasy bo chce sprzedawać itemki/yangi/konto

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: LIKE

Wykluczam serwery: Brak

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:]Serwerze EASY, w miarę przyjemnym expie, żeby nie było też nawalone setów biżu, zbroi itp.

Dodatkowe Info:W miarę dużo osób na serwie

Nagroda za pomoc:LIKE

Wykluczam serwery:Almadia, Argentus, Revoria, 

Sawia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarabianiu prawdziwej kasy bo chce sprzedawać itemki/yangi/konto

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: LIKE

Wykluczam serwery: Brak

Ravia/Balmora/WoM2/Antaris. Polecam ten przed i ostatni.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do globala.

Dodatkowe Info:Nie wiem czy grać na pl'u, WoM2, czy SG

Nagroda za pomoc: LIKE

Wykluczam serwery: Brak

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do globala.

Dodatkowe Info:Nie wiem czy grać na pl'u, WoM2, czy SG

Nagroda za pomoc: LIKE

Wykluczam serwery: Brak

 

WoM2 łatwiej i więcej osób.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwerze easy z 600+ online tylko easy
Dodatkowe Info: ---
Nagroda za pomoc: full like

Wykluczam serwery: INVORIA / Athes /Laneris / Baria / Almadia i na S....... 2x serwery

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwerze easy z 600+ online tylko easy

Dodatkowe Info: ---

Nagroda za pomoc: full like

Wykluczam serwery: INVORIA / Athes /Laneris / Baria / Almadia i na S....... 2x serwery

­

Nie ma takiego serwera chyba,ze Dreikon ale czy 600+ to nie wiem. Wykluczyłeś wszystkie easy jakie są praktycznie z iloscią graczy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp do 75, potem troche gorzej, brak jakichś smoczych eq które robi się z innych

Dodatkowe Info: coś w stylu starego yitiana2. Żeby to był serwer easy ale do 120-140 lvla.

Nagroda za pomoc: !Wszystko

Wykluczam serwery: w sumie pełna dowolność. byle byłyby po polsku albo angielsku.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:   Serwerze Easy, gdzie nie ma nawalone jakiś dużych nowości, dupereli tylko panuje prostota (jakieś nowe kostiumy jeszcze mogą być), a sam serwer jest dość łatwy gdzie można zrobić eq bez wydawania złotówek.
Dodatkowe Info:  Fajnie jak by było też trochę ludzi na serwerze.
Nagroda za pomoc: Like  :D
Wykluczam serwery:  Almadia.pl, Dreikonmt2, Baria. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:   Serwerze Easy, gdzie nie ma nawalone jakiś dużych nowości, dupereli tylko panuje prostota (jakieś nowe kostiumy jeszcze mogą być), a sam serwer jest dość łatwy gdzie można zrobić eq bez wydawania złotówek.

Dodatkowe Info:  Fajnie jak by było też trochę ludzi na serwerze.

Nagroda za pomoc: Like  :D

Wykluczam serwery:  Almadia.pl, Dreikonmt2, Baria. 

Sawia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, gdzie nie ma nawalone jakiś dużych nowości, dupereli tylko panuje prostota (jakieś nowe kostiumy jeszcze mogą być), a sam serwer jest dość łatwy gdzie można zrobić eq bez wydawania złotówek.

Dodatkowe Info: Fajnie jak by było też trochę ludzi na serwerze.

Nagroda za pomoc: Like :D

Wykluczam serwery: Almadia.pl, Dreikonmt2, Baria.

Terios, jedyne zastrzeżenie to mniejsza ilość graczy ale przyjemna rozgrywka ;)
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp/easy

Dodatkowe Info: szukam serwa na wakacje.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery: almadia, MPCforum.

rs188_DoOminikaaanaaJleepsiejszaaaxD.gif
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...