Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: metinie easy bez 6/7 bona lub z 6/7 bonem ale bez klasy i żeby był tak jak na xenoxie że tam za 200k , i kd max +7 lub szukam fajnego harda dużo ludzi
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: liczba graczy ponad 1000
Dodatkowe Info:  serwer easy bez klasowych 6/7
Nagroda za pomoc: like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: liczba graczy ponad 1000

Dodatkowe Info:  serwer easy bez klasowych 6/7

Nagroda za pomoc: like 

laneris s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Medium-izi, max  lvl 100-150

Dodatkowe Info: mało nowości

Nagroda za pomoc: like 

Wydaje mi się, że Terios będzie okej : ]

­

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Medium- easy

Dodatkowe Info: mało nowosci ,a i bez 6/7
Nagroda za pomoc: like

 

Laneris S2 odpada

Zastanawiam sie nad Diamondem ale to juz chyba nie to co kiedys?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Medium-izi, max  lvl 100-150

Dodatkowe Info: mało nowości

Nagroda za pomoc: like 

 

Mało nowości to chyba Lesthia. Jednak polecałbym przyczaić się

na Enaris.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie easy bez 6/7 bona lub z 6/7 bonem ale bez klasy i żeby był tak jak na xenoxie że tam za 200k , i kd max +7 lub szukam fajnego harda dużo ludzi

Nagroda za pomoc: like

Easy: erbia.pl / terios.pl

Hardów wg. mnie nie ma dobrych prócz balmory i ravii, ale jednak

mediumy takie jak np. 1. Enaris, 2. Ascarial 3. Lesthia odzwierciedlają mocno serwery hard (Czyli, że żeby

coś mieć itd. trzeba się troszeczkę pomęczyć).

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Medium- easy

Dodatkowe Info: mało nowosci ,a i bez 6/7

Nagroda za pomoc: like

 

Laneris S2 odpada

Zastanawiam sie nad Diamondem ale to juz chyba nie to co kiedys?

Medium/easy bez nowości? Medium tak, ale easy zapomnij.

Medium: Enaris, Ascarial, Lesthia

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  największa ilość graczy i najlepiej easy lub medium

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: like

 

invoria / laneris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy z dużą ilością graczy, w miarę ogarnięta administracja i spoko atmosfera
Dodatkowe Info:Laneris S2 odpada,
Nagroda za pomoc:Limit like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy z dużą ilością graczy, w miarę ogarnięta administracja i spoko atmosfera

Dodatkowe Info:Laneris S2 odpada,

Nagroda za pomoc:Limit like

Terios,Invoria

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  największa ilość graczy i najlepiej easy lub medium

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: like

 

Zdecydowanie Terios.pl

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Easy coś w stylu XenoxMT2 czyli sporo custom itemków, łatwo dostępne kd( w tym także te z Um i na ludzi)/pelerynki/bony również te 6/7, najlepiej z ładnie zaktualizowanym ekwipunkiem coś jak na InvoriaMT2 

Dodatkowe Info: Gra bez P2W

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMt2 czyl 6/7 w sklepie , drop sztabek

Dodatkowe Info: Serwer Easy/Medium i zeby nie byl kompletnie opuszczony

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Easy coś w stylu XenoxMT2 czyli sporo custom itemków, łatwo dostępne kd( w tym także te z Um i na ludzi)/pelerynki/bony również te 6/7, najlepiej z ładnie zaktualizowanym ekwipunkiem coś jak na InvoriaMT2 
Dodatkowe Info: Gra bez P2W
Nagroda za pomoc: Like

 

 

Nie wiem co do tych łatwo dostępnych KD, ale easy to zdecydowanie:

Terios / Erbia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMt2 czyl 6/7 w sklepie , drop sztabek

Dodatkowe Info: Serwer Easy/Medium i zeby nie byl kompletnie opuszczony

Nagroda za pomoc: Like

 

Terios / Erbia / Laneris s2

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/pvp, na którym nie trzeba jakoś szczególnie męczyć się z eq - wchodzisz, mixujesz eq i się klepiesz, dużo graczy, z ograniczoną ilością bugów

Dodatkowe Info: Gra bez jakiegoś mocnego dodatku IS, czyste napierdzielanki

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMt2 czyl 6/7 w sklepie , drop sztabekDodatkowe Info: Serwer Easy/Medium i zeby nie byl kompletnie opuszczonyNagroda za pomoc: Like

Terios/Tanavis ("rework" pandory, niedługo startuje).

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym aby serwer był podobny do Xenox

Dodatkowe Info: dużo ludzi, duże podobieństwo do Xenoxa

Nagroda za pomoc:Like, 5

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer byl easy i za krotki czas wbic maxa.Ludzi 200-1k.
Dodatkowe Info: Niechce erbia,terios i podobne gowna! Chce jakis serwer gdzie nie znajduje sie wiele nowósci.
Nagroda za pomoc: Lajk
 

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym by gralo duzo osob i pewnosc ze nie padnie za tydzien
Dodatkowe Info: Najlepiej zeby byl medium/easy
Nagroda za pomoc:Like, 5 
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym by gralo duzo osob i pewnosc ze nie padnie za tydzien

Dodatkowe Info: Najlepiej zeby byl medium/easy

Nagroda za pomoc:Like, 5 

 

Invoria :)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer byl easy i za krotki czas wbic maxa.Ludzi 200-1k.

Dodatkowe Info: Niechce erbia,terios i podobne gowna! Chce jakis serwer gdzie nie znajduje sie wiele nowósci.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Laneris s2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym aby serwer był podobny do Xenox

Dodatkowe Info: dużo ludzi, duże podobieństwo do Xenoxa

Nagroda za pomoc:Like, 5

DivineWorld

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium. Graczy 600+. Możliwość zarobku na robieniu itemków w dt. 
Dodatkowe Info: Serwer typu malestia.pl byłby odpowiedni 
Nagroda za pomoc: Like'i na profilu :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer byl easy i za krotki czas wbic maxa.Ludzi 200-1k.

Dodatkowe Info: Niechce erbia,terios i podobne gowna! Chce jakis serwer gdzie nie znajduje sie wiele nowósci.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Laneris S2

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie gra ponad tysiąc osób, jest co robić ale też dominuje Klasyczny Metin bez głupich dodatków.

Dodatkowe Info: Administracja ma interesować się serwerem (Eventy, pomoc) 

Nagroda za pomoc: Za bardzo dobrą odpowiedz dam 15 lajków.

 

Nie chce takich serwerów jak: Lesthia, Terios, Laneris, Invoria, Enaris, Virtual, Rayen :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...