Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie dodany jest Likan :) Easy/Medium
Dodatkowe Info: DUŻO LUDU!!!
Nagroda za pomoc: like ;)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:   Medium exp ,   zdobycie ulepszaczy trudne , tanie zmianki u npc, max bony, sporo ludzi online, bez nowych updateów ( skomplikowanych systemów petów, alchemii itp, nie grałem ze 3 lata i nie ogarniam tego ) , najlepiej bez nowej klasy[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:Mówiąc krótko - Każdy zna balmore : zależy mi na czymś podobnym gdzie m.in. najlepszy hajs można zgarnąć na DT ulepszając u kowala lub chodząc na metki/ripa, Tylko łatwiejszy exp i łatwodostepne zmianki bonusów u npc np[/b]  [/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie dodany jest Likan :) Easy/Medium

Dodatkowe Info: DUŻO LUDU!!!

Nagroda za pomoc: like ;)

Erbia.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer podobny do Lesthia.eu (medium)
Dodatkowe Info: duzo ludzi, dobra,ogarnięta administracja
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium z Bojowym na start
Dodatkowe Info: duzo ludzi, dobra,ogarnięta administracja
Nagroda za pomoc: like 

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium z Bojowym na start

Dodatkowe Info: duzo ludzi, dobra,ogarnięta administracja

Nagroda za pomoc: like 

Z tego co wiem to w grudniu startuje fajny serwer: http://aureliusmt2.eu/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na tym żebym mógł za SM zapłacił PSC 50zł które mam wpłacone na Mypaysafecard.

Dodatkowe Info: nic.

Nagroda za pomoc: limit.

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium z Bojowym na start

Dodatkowe Info: duzo ludzi, dobra,ogarnięta administracja

Nagroda za pomoc: like 

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrym expie, szybkim dropie
Dodatkowe Info: szukam serwera podobnego do laneris pod względem expa, dropu i itemków w sklepach (stalki, bony) tanie !
Nagroda za pomoc: łapka w góre jak jest tu coś takiego

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium, bez 6-7 bon, dużo graczy, nie za dużo tych nowości :P 
Dodatkowe Info: max 250lvl, dosc szybki exp
Nagroda za pomoc:like itp

 

Z Góry dzięęęki ; )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Medium(bardziej w stronę harda niż easy czyli EAsy-bee, Medium z nutą hard tak :D), sporej ilości graczy, nie za stary, bez zbędnych śmieci typu: alchemia, pierdyliard setów. Aby eq robiło się miarę przyjemnie nie jak na Invorii, że miliard ulepek na +1, gdzie pali x20 z rzędu.

Dodatkowe Info: Nie Invoria! Server, gdzie IS nie wpływa na przewagę PVP tzn. bez kupowania broni/zbroi petów i innego gówna, gdzie w grze albo nie ma albo 0.1 % na zdobycie.

Nagroda za pomoc: like

Rayen2.pl 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium, bez 6-7 bon, dużo graczy, nie za dużo tych nowości :P 

Dodatkowe Info: max 250lvl, dosc szybki exp

Nagroda za pomoc:like itp

 

Z Góry dzięęęki ; )

Kamelis.pl 

6/7 ma niestety :/

"Nieważne gdzie, nawet gdy będziesz sam 

Trzymaj gardę wysoko i po prostu walcz, walcz, walcz ...

Nawet gdy czujesz strach, albo już nie masz sił 

Musisz dotrwać do końca, choćbyś miał tu paść na ryj ."

Opublikowano

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów..
Dodatkowe Info: podobny do csyt2 czy starych-polskich serwów typu dragonmt2 etc ; nie musi być polski
Nagroda za pomoc: like

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Żeby było nawet sporo osób(400+)Ogólnie serwer medium/hard na którym da radę się grać bez IS i zrobić normalnie eq. Max lv~120

Dodatkowe Info: Fajnie jakby były sklepiki offline.

Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Żeby było nawet sporo osób(400+)Ogólnie serwer medium/hard na którym da radę się grać bez IS i zrobić normalnie eq. Max lv~120

Dodatkowe Info: Fajnie jakby były sklepiki offline.

Nagroda za pomoc:+

Vesteris :)

 

 

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2 czy starych-polskich serwów typu dragonmt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

Oj Panie ciezko o takie.. Watpie czy cos znajdziesz. NIE MNIEJ jesli zalezy Ci na klimacie a nie stylu rozgrywki to polecam WoM2, bardzo podobny do globala ale niestety hard ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2 czy starych-polskich serwów typu dragonmt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

Zobacz sobie LordMT2 turecki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nowej postaci (Lykan).
Dodatkowe Info: Serwer Easy / medium. Nie musi być Polski. W miarę duża ilość graczy, mało bugów itp.
Nagroda za pomoc: Dam lajka xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Medium, online 600+, działający nie dłużej niż 2 miesiace
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Medium, online 600+, działający nie dłużej niż 2 miesiace

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like

Invoria, choc nie pamietam kieyd dokladnie startowala :P

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Wysokiej liczbie graczy online, brak bugów
Dodatkowe Info: Easy, ewentualnie easy/medium, ale nie żadne podrabiańce xD
Nagroda za pomoc: Pisiont groszy

Opublikowano

Oj Panie ciezko o takie.. Watpie czy cos znajdziesz. NIE MNIEJ jesli zalezy Ci na klimacie a nie stylu rozgrywki to polecam WoM2, bardzo podobny do globala ale niestety hard ;)

 

Oj Pani * ;)

Wiem, że o coś takiego bardzo ciężko - dlatego zadałam tutaj takie pytanie i liczyłam na pomoc. ^_^

WoM2 ma trochę inny klimat niż csyt2 ale chyba faktycznie jeden z lepszych serwerów prywatnych, to że hard to w niczym nie przeszkadza ;) Niczym PL w swoich dobrych latach z lekkimi udogodnieniami ;d 

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wysokiej liczbie graczy online, brak bugów

Dodatkowe Info: Easy, ewentualnie easy/medium, ale nie żadne podrabiańce xD

Nagroda za pomoc: Pisiont groszy

Invoria. Wchodzą zagraniczne privki w gre ?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: KD+4 2 poziomy ulepszeń np. bojowy - trytek / stal - niebiańska / trochę ludzi :D

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Sądzę, że wiem gdzie grać... lecz jestem otwarty na sugestie. :)

Zależy mi najbardziej na: Miłym towarzystwie oraz grze na zbalansowanym serwerze (easy/medium), najlepiej bez uzależnienia od P2W.

Dodatkowe Info: Jestem osobą tolerancyjną. Uznaję komunikację zarówną pisemną (czat) jak i głosową (ts).

Nagroda za pomoc: Buziak? Like? Może wspólna gra? ;)

W sprawie wspólnej gry proszę kontaktować się przez PW forum. :)
Sugestie serwerów mile widziane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...