Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer easy/medium, 500 graczy + online,W miare szybkim expie (max lvl w tydzien lub 2), sety co 20 - 30 poziomów
Dodatkowe Info:Podobny do Ethana.eu (jeśli pamiętacie), Kostiumy, fryzury i pety na stałe (co do kostiumów i fryzur to nie muszą być na stałe ale fajnie by było jakby były na stałe), Is można kupić spokojnie od innych graczy
Nagroda za pomoc:Like,może wspólna gra ?
 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybki exp, drop, dużo ludzi, serwer easy
Dodatkowe Info: szukam serwera, na którym szybko idzie wbić lvl (niekoniecznie max), zrobić eq. mam ogólnie mało czasu na grę, a nie chce dwa miesiące robić eq ;)
Nagroda za pomoc: 20x lajeczky

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp, drop, dużo ludzi, serwer easy

Dodatkowe Info: szukam serwera, na którym szybko idzie wbić lvl (niekoniecznie max), zrobić eq. mam ogólnie mało czasu na grę, a nie chce dwa miesiące robić eq ;)

Nagroda za pomoc: 20x lajeczky

Laneris s2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy/medium, 500 graczy + online,W miare szybkim expie (max lvl w tydzien lub 2), sety co 20 - 30 poziomów

Dodatkowe Info:Podobny do Ethana.eu (jeśli pamiętacie), Kostiumy, fryzury i pety na stałe (co do kostiumów i fryzur to nie muszą być na stałe ale fajnie by było jakby były na stałe), Is można kupić spokojnie od innych graczy

Nagroda za pomoc:Like,może wspólna gra ?

 

Max lvla tak szybko nie wbijesz, ale polecam Invorie

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Global WOM2 vs RO WOM2 (ten dla rumunów)

Dodatkowe Info: gdzie gra więcej polaków i mniej "nieprzyjemnych" graczy?

Nagroda za pomoc: obicie noska
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Global WOM2 vs RO WOM2 (ten dla rumunów)
Dodatkowe Info: gdzie gra więcej polaków i mniej "nieprzyjemnych" graczy?
Nagroda za pomoc: obicie noska

 

Rumuny na globalu wom2 byly najgorsza czescia garczy, wiec sam sobie odpowiedz :D

Polakow na pewno wiecej gra na globalu :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2 czy starych-polskich serwów typu dragonmt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

Tanavis - rework pandory startuje za tydzień (na pw mogę wysłać linka do prezentacji)

 

Sądzę, że wiem gdzie grać... lecz jestem otwarty na sugestie. :)

 

Zależy mi najbardziej na: Miłym towarzystwie oraz grze na zbalansowanym serwerze (easy/medium), najlepiej bez uzależnienia od P2W.

 

Dodatkowe Info: Jestem osobą tolerancyjną. Uznaję komunikację zarówną pisemną (czat) jak i głosową (ts).

 

Nagroda za pomoc: Buziak? Like? Może wspólna gra? ;)

 

W sprawie wspólnej gry proszę kontaktować się przez PW forum. :)

Sugestie serwerów mile widziane.

Tanavis - jeżeli is będzie taki jak na pandorze (bo to rework pandory) to nie będzie tu żadnego P2W :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wysokiej liczbie graczy online, brak bugów

Dodatkowe Info: Easy, ewentualnie easy/medium, ale nie żadne podrabiańce xD

Nagroda za pomoc: Pisiont groszy

A Ty czasem nie idziesz na Teriosa ? :> Możesz sprawdzić Tanavisa (chyba wszystkim to pisze  xD )

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowej postaci (Lykan).

Dodatkowe Info: Serwer Easy / medium. Nie musi być Polski. W miarę duża ilość graczy, mało bugów itp.

Nagroda za pomoc: Dam lajka xD

Erbia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Global WOM2 vs RO WOM2 (ten dla rumunów)

Dodatkowe Info: gdzie gra więcej polaków i mniej "nieprzyjemnych" graczy?

Nagroda za pomoc: obicie noska

Na tym dla rumunów nie grałem, ale tam musi być naprawdę patologia. Na tym zwykłym WoM'ie jak biję metki to nie ma typa z "RO" w nicku, który by nie sksuł. Inni zwykle jadą dalej. Takie zagraniczne polaki cebulaki. Więcej Polandii na normalnym WoM'ie.

tenor.gif

 

Opublikowano

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2 czy starych-polskich serwów typu dragonmt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

2k10

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowej postaci (Lykan).

Dodatkowe Info: Serwer Easy / medium. Nie musi być Polski. W miarę duża ilość graczy, mało bugów itp.

Nagroda za pomoc: Dam lajka xD

Erbia.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Medium, online 600+, działający nie dłużej niż 2 miesiace

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like

Lesthia.eu/serwer wczoraj wystartował.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy bądź medium.
Dodatkowe Info: 300+ online, łatwo o skille itd
Nagroda za pomoc: Lajki

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużo os  
Dodatkowe Info: Easy/Medium
Nagroda za pomoc: Lajk +1 w profilu

 

Laneris s2 badz Invoria.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów.., stabilny serwis i ogarnieta administracja
Dodatkowe Info:  najlepiej 5 bonow , ew.  6-7 do expa , duzo ludzi , easy , nie za duzo dodatkow
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:klimacie starych serwerów.., stabilny serwis i ogarnieta administracja

Dodatkowe Info:  najlepiej 5 bonow , ew.  6-7 do expa , duzo ludzi , easy , nie za duzo dodatkow

Nagroda za pomoc: like

 

lesthia.eu typowo

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużo os  
Dodatkowe Info: Easy/Medium
Nagroda za pomoc: Lajk +1 w profilu

 

Laneris s2

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 120-150 max lvl

Dodatkowe Info: Medium/Hard + 1k online ? możliwe ? :D

Nagroda za pomoc: Lajk

Vesteris ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] serwerze easy lub easy/medium, max lv +140, oldschoolowy - idealnie byłoby, jakby występowały tam hwangi oraz brak maksymalnych bonusów ;) 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] W miarę nowy serwer (tak max z 2-3 miesiące), liczba graczy - to tak +300.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] satysfakcja

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby

-serwer nie był pod is

-najlepiej medium albo easy

-dużo graczy

Dodatkowe Info: Szukam serwera na dłużej do pogrania z kumplami

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  SERWERZE OLDSCHOOL EASY/PVP
Dodatkowe Info: Żyjący serwer, zmianki/dodania bonów u NPC, mało nowości, mało ulepszaczy, mało setów nowych broni/zbroi/biżu itd
Nagroda za pomoc: Like + 5 w profilu 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby

-serwer nie był pod is

-najlepiej medium albo easy

-dużo graczy

Dodatkowe Info: Szukam serwera na dłużej do pogrania z kumplami

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Medium: Lesthia / Ascarial Rework

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  SERWERZE OLDSCHOOL EASY/PVP

Dodatkowe Info: Żyjący serwer, zmianki/dodania bonów u NPC, mało nowości, mało ulepszaczy, mało setów nowych broni/zbroi/biżu itd

Nagroda za pomoc: Like + 5 w profilu 

 

Z przykrością stwierdzę: Nie ma.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

Dodatkowe Info: Szukam najpopularniejszego serwera wśród graczy (dużo osób online), mile widziane nowe przedmioty, mapy itp.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

Dodatkowe Info: Szukam najpopularniejszego serwera wśród graczy (dużo osób online), mile widziane nowe przedmioty, mapy itp.

Nagroda za pomoc: Like

 

Terios - Wczoraj w godzinach szczytu 2.2k online.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

@Synthious
Chyba tylko wedle tego smiesznego licznika, prosze Cie... ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium
Dodatkowe Info: Szukam najpopularniejszego serwera wśród graczy (dużo osób online), mile widziane nowe przedmioty, mapy itp.
Nagroda za pomoc: Like

Invoria / s2.laneris / vesteris / virtual

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

@MoHa15 Zdziwiłbyś się. :D

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] serwerze easy lub easy/medium, max lv +140, oldschoolowy - idealnie byłoby, jakby występowały tam hwangi oraz brak maksymalnych bonusów ;) 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] W miarę nowy serwer (tak max z 2-3 miesiące), liczba graczy - to tak +300.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] satysfakcja

 

Enaris.pl

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...