Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Likan(dopracowany)

Dodatkowe Info:Medium,solo dungeony na niski poziom, dostępność przedmiotów

Nagroda za pomoc:Lajk

57fd76aa.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[[/size]color[/size]=#[/size]ffa07a[/size]][[/size]b[/size]][/size]Nie[/size] wiem gdzie gra[/size]ć![/size] [/size]Pomocy[/size]![/[/size]b[/size]][/[/size]color[/size]][/size]

[[/size]color[/size]=#[/size]66ff66[/size]][[/size]b[/size]][/size]Zale[/size]ż[/size]y mi najbardziej na[/size]:[/[/size]b[/size]][/[/size]color[/size]][/size] Dopracowany Likan[/size]

[[/size]color[/size]=#[/size]ff6666[/size]][[/size]b[/size]][/size]Dodatkowe[/size] [/size]Info[/size]:[/[/size]b[/size]][/[/size]color[/size]] Medium, dostępność przedmiotów, solo dungeony(na niższy lv)[/size]

[[/size]color[/size]=#[/size]66ccff[/size]][[/size]b[/size]][/size]Nagroda[/size] za pomoc[/size]:[/[/size]b[/size]][/[/size]color[/size]] Lajk[/size]

Nie ma Likana na żadnym mediumie, ale masz go na Erbii.

Opublikowano

A co z SM? Nie lepiej kupić "Profesorka" i wybrać już istniejący serwer?

Jak masz sporo mamony zeby sie liczyc to kupuj ;)

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Likan(dopracowany)
Dodatkowe Info:Medium,solo dungeony na niski poziom, dostępność przedmiotów
Nagroda za pomoc:Lajk

Jedyna Erbia.

Ale ja nie polecam, Sensual już dostał wypłatę i olał serwer.

Wieje nudą.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 1,5k+ ludu medium
Dodatkowe Info: utworzony maks miesiac temu
Nagroda za pomoc:

 

18.12.2015 Exorian startuje :) może być ciekawy i sporo ludzi

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium. Minimum 1000 graczy online, stabilny i team który zajmuje się serwerem.

Dodatkowe Info: Terios / Laneris S2 odpadają.

Nagroda za pomoc: LIKE ! :D

 

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium. Minimum 1000 graczy online, stabilny i team który zajmuje się serwerem.

Dodatkowe Info: Terios / Laneris S2 odpadają.

Nagroda za pomoc: LIKE ! :D

Ivoria, Revoria

Opublikowano

Ivoria, Revoria

na Revoria dungeony robi się w pt czy solo ?

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

na Revoria dungeony robi się w pt czy solo ?

Solo, przynajmniej do Nemere, nie wbiłem jeszcze większego LVLa więc nie mam jak sprawdzić (powinno być gdzieś w prezentacji), ale na ogół serwer polecam, bo i administracja się angażuje, i graczy sporo.

Opublikowano

UP, Revoria nie podeszła mi..

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium. Minimum 1000 graczy online, stabilny i team który zajmuje się serwerem.
Dodatkowe Info: Terios / Laneris S2 odpadają.
Nagroda za pomoc: LIKE ! :D
 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

A jaki serwer na PL aktualnie najbardziej by mi odpowiadał Twoim zdaniem? ;>

Negros,

 

 

 

pisz na pw bo zaraz jakis nadgorliwy mi da punkty

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy; żeby to nie był jakiś syf; (chciałem zacząć grać na PL'u ale chyba nie opłaca się tam wracać)

Dodatkowe Info: HARD (coś tupu Ravia, ale nie chce mi się grać na Ravii), żeby nie było to jakiś stary serwer
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy; żeby to nie był jakiś syf; (chciałem zacząć grać na PL'u ale chyba nie opłaca się tam wracać)

Dodatkowe Info: HARD (coś tupu Ravia, ale nie chce mi się grać na Ravii), żeby nie było to jakiś stary serwer

Nagroda za pomoc: Like

Mogę polecić Cagroso, typowy serwer hard, niestety nie ma tam dużej ilości graczy, ale obecni są bardzo fajni. Atmosfera jest przyjemna.

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: wielu graczach, koło tysiąca :)
Dodatkowe Info: easy/med jakiś dobry
Nagroda za pomoc: lajcze :)

Revoria.eu

Taka świeżynka :D.

Opublikowano

UP, Revoria nie podeszła mi..

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium. Minimum 1000 graczy online, stabilny i team który zajmuje się serwerem.

Dodatkowe Info: Terios / Laneris S2 odpadają.

Nagroda za pomoc: LIKE ! :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

invoria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy; żeby to nie był jakiś syf; (chciałem zacząć grać na PL'u ale chyba nie opłaca się tam wracać)

Dodatkowe Info: HARD (coś tupu Ravia, ale nie chce mi się grać na Ravii), żeby nie było to jakiś stary serwer

Nagroda za pomoc: Like

wom2 (zagraniczny)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wielu graczach, koło tysiąca :)

Dodatkowe Info: easy/med jakiś dobry

Nagroda za pomoc: lajcze :)

invoria

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wielu graczach, koło tysiąca :)

Dodatkowe Info: easy/med jakiś dobry

Nagroda za pomoc: lajcze :)

Revoria.eu - świeży serwer, zainteresowanie jest, póki co administracja jeszcze się interesuje. Polecam.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zależy mi na administracji która interesuje się serwerem, która pomaga graczom i che coś wprowadzać. Graczy ok. 1k+
Dodatkowe Info: Najlepiej Easy lub Medium. Ma to wyglądać jak metin a nie jakieś Erbie, Atreye i inne chu*je muje dzikie węże xD
 Nagroda za pomoc: Jeśli ktoś naprawdę trafi w dziesiątkę i serwer mi się spodoba dam 10 Lajkaczy :3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zależy mi na administracji która interesuje się serwerem, która pomaga graczom i che coś wprowadzać. Graczy ok. 1k+Dodatkowe Info: Najlepiej Easy lub Medium. Ma to wyglądać jak metin a nie jakieś Erbie, Atreye i inne chu*je muje dzikie węże xD Nagroda za pomoc: Jeśli ktoś naprawdę trafi w dziesiątkę i serwer mi się spodoba dam 10 Lajkaczy :3

Invoria, najbardziej zaangażowana administracja w Polsce :v

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy; żeby to nie był jakiś syf; (chciałem zacząć grać na PL'u ale chyba nie opłaca się tam wracać)

Dodatkowe Info: HARD (coś tupu Ravia, ale nie chce mi się grać na Ravii), żeby nie było to jakiś stary serwer

Nagroda za pomoc: Like

A coś innego oprócz Cagroso i WoM2?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:-Wierzchowce mają być na zawsze (albo chociaż jakaś część z nich)

-Rodzaje wierzchowców mają być różne (renifery itd. strusie,dinozaury)

-Ma grać dość dużo osób

-Serwer medium/easy

Dodatkowe Info: Żeby serwer nie był jakoś strasznie zabugowany. 
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:-Wierzchowce mają być na zawsze (albo chociaż jakaś część z nich)

-Rodzaje wierzchowców mają być różne (renifery itd. strusie,dinozaury)

-Ma grać dość dużo osób

-Serwer medium/easy

Dodatkowe Info: Żeby serwer nie był jakoś strasznie zabugowany. 

Nagroda za pomoc: Like

 

S2.laneris

Legenda Metin2!

sig_team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...