Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­

 

Malygos

zawirusowany podobno. jak chciałem wejsc na forum to wyskoczyła mi informacja, że jestem zbanowany na tym forum. wut?... 

Opublikowano

To mój kolejny post w tym temacie, ale z każdą próbą znalezienia serwera coraz bardziej utwierdzam się w zdaniu, że nie ma na ten moment dobrego serwera Metin2. No ale dobra.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ???
Dodatkowe Info: ???
Nagroda za pomoc: Like

 

Szukam serwera medium (medium-hard / medium-easy może być). Max 105-140 lvl, ewentualnie niewiele wyższy. Nie chcę, żeby był to serwer singleplayer (tzn. solo dungeony itd.). Exp dosyć łatwy (odpowiada mi też np. easy exp do któregoś lvl'a, a potem hard). Klimat oldschool/middleschool. Super by było gdyby były dość częste eventy. Nie P2W. Nie musi być polski.

 

Podobny do: Vesteris/Metin2.sg/WoM2/Shiro.de/Tiveria (stara)

Opublikowano

zawirusowany podobno. jak chciałem wejsc na forum to wyskoczyła mi informacja, że jestem zbanowany na tym forum. wut?... 

invoria

 

 

To mój kolejny post w tym temacie, ale z każdą próbą znalezienia serwera coraz bardziej utwierdzam się w zdaniu, że nie ma na ten moment dobrego serwera Metin2. No ale dobra.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ???

Dodatkowe Info: ???

Nagroda za pomoc: Like

 

Szukam serwera medium (medium-hard / medium-easy może być). Max 105-140 lvl, ewentualnie niewiele wyższy. Nie chcę, żeby był to serwer singleplayer (tzn. solo dungeony itd.). Exp dosyć łatwy (odpowiada mi też np. easy exp do któregoś lvl'a, a potem hard). Klimat oldschool/middleschool. Super by było gdyby były dość częste eventy. Nie P2W. Nie musi być polski.

 

Podobny do: Vesteris/Metin2.sg/WoM2/Shiro.de/Tiveria (stara)

Najpierw piszesz, że nie ma dobrego serwera, a potem chcesz podobny do vesterisa/sg/woma. Te są najlepsze, po co innych szukać? o.O Zresztą, innych normalnych nie ma.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Aby serwer był easy a maxymalnym lv był lv250.
Dodatkowe Info:Najlepiej jak by serwer był jak najbardziej podobny do xenoxa.
Nagroda za pomoc:Like

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

invoria

 

 

Najpierw piszesz, że nie ma dobrego serwera, a potem chcesz podobny do vesterisa/sg/woma. Te są najlepsze, po co innych szukać? o.O Zresztą, innych normalnych nie ma.

 

Bo na tamtych już grałem i nie chcę grać tego samego od nowa. A fajnie by było zagrać na serwerze, który by był na podobnym poziomie :)

 

 

Zresztą, innych normalnych nie ma.

 

Chyba masz rację :C

Opublikowano

Witam poszukuje serwera MT2, na prawde coś fajnego i konkretnego, nie żadne gówn* które padają po paru miesiącach i nikt tam nie gra, fajnym serwerem jest invoria ale neistety nie bardzo przypada mi do gustu, szukam serwera tak jak easy/medium albo jakiegos medium co sa fajne rzeczy jest dużo bajerów i na prawde jest sens gry na tym serwerze oraz sadysfakcja. Proszę pisać propozycje serwera


 


Nazwa Serwera:


Dlaczego warto na nim grać:


Ile osób jest online na serwerze:


Typ serwera: 


Co jest ciekawego na nim: 


ITP ITD 


prosze o na parwde konkretne wypowiedzi.... zalezy mi na tym.


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim jaki byl Elite Mt2 ok. 1000 graczy online , wbijanie lv idzie nie opornie do 75lv a pozniej jest juz nieco trudniej i przy 120 jest naprawde ciezej :D . Nie chce 213421341 nowych itemow , moze byc bron z pl do 250lv i max dwa rozbudowania bizuterii (tak jak na elite smocze i bodajze diamentowe )
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Lajki oraz + :)

Opublikowano

Widzę że się nie doczekam odpowiedzi.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Aby serwer był easy a maxymalnym lv był lv250.

Dodatkowe Info:Najlepiej jak by serwer był jak najbardziej podobny do xenoxa.

Nagroda za pomoc:Like

Laneris s2

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim jaki byl Elite Mt2 ok. 1000 graczy online , wbijanie lv idzie nie opornie do 75lv a pozniej jest juz nieco trudniej i przy 120 jest naprawde ciezej :D . Nie chce 213421341 nowych itemow , moze byc bron z pl do 250lv i max dwa rozbudowania bizuterii (tak jak na elite smocze i bodajze diamentowe )

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajki oraz + :)

Nie ma takiego serwera, wybacz. Jest Tanavis.pl, ale jego nie można polecić i stanowczo odradzam granie na tym gównie, którym opiekuje się Arign (zbanowany). ;]

Opublikowano

Nie wiem grze grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na serwerze, który będzie podobny do dawnego EliteMT2 bez zbędnych rzeczy typu zbroje, bronie itp

Dodatkowe info: To co wyżej

Nagroda za pomoc: lajki, plusy ; :D

  ;)

Opublikowano

Nie wiem grze grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na serwerze, który będzie podobny do dawnego EliteMT2 bez zbędnych rzeczy typu zbroje, bronie itp

Dodatkowe info: To co wyżej

Nagroda za pomoc: lajki, plusy ; :D

  ;)

 

Odpowiedź jest taka sama:

Nie ma takiego serwera, wybacz. Jest Tanavis.pl, ale jego nie można polecić i stanowczo odradzam granie na tym gównie, którym opiekuje się Arign (zbanowany). ;]

Aktualnie NIE MA i prędko nie będzie dobrego serwera, który jest/będzie podobny do starego EliteMT2 czy PandoryMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakims pvp/easy/medium
Dodatkowe Info: Dawno juz nie gralem, szukam jakiegos dobrego easy/medium, ze spora iloscia graczy, stabilnoscia serwera, w miare ogarnietym bilansem pvp postaci, eventami oraz zainteresowaniem administracji. Duzo tego postartowalo i nie wiem w co wejsc, wiec licze na pomoc ;)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakims pvp/easy/medium

Dodatkowe Info: Dawno juz nie gralem, szukam jakiegos dobrego easy/medium, ze spora iloscia graczy, stabilnoscia serwera, w miare ogarnietym bilansem pvp postaci, eventami oraz zainteresowaniem administracji. Duzo tego postartowalo i nie wiem w co wejsc, wiec licze na pomoc ;)

Nagroda za pomoc: Like

Invoria,Laneris S2

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakims pvp/easy/medium

Dodatkowe Info: Dawno juz nie gralem, szukam jakiegos dobrego easy/medium, ze spora iloscia graczy, stabilnoscia serwera, w miare ogarnietym bilansem pvp postaci, eventami oraz zainteresowaniem administracji. Duzo tego postartowalo i nie wiem w co wejsc, wiec licze na pomoc ;)

Nagroda za pomoc: Like

Laneris S2, total easy, easy EQ, dużo bossów, duży drop z nich. Ciężko zaczyna się robić pod koniec, gdzie musisz mieć dużo ulepek do ulepszenia, które dropią jak krew z nosa. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim jaki byl Elite Mt2 ok. 1000 graczy online , wbijanie lv idzie nie opornie do 75lv a pozniej jest juz nieco trudniej i przy 120 jest naprawde ciezej :D . Nie chce 213421341 nowych itemow , moze byc bron z pl do 250lv i max dwa rozbudowania bizuterii (tak jak na elite smocze i bodajze diamentowe )

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajki oraz + :)

A t r e y a . e u

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Cześć, czołem!
Poszukuje serwera Easy nastawionego na PvP. Ale takiego typowego Easy, żeby grało się na prawdę luźno. Chciałbym, żeby zrobienie EQ nie wymagało siedzenia 50 godzin (jak na Enaris). Mam około tygodnia, może trochę więcej żeby sobie pograć. Fajnie byłoby gdyby grało sporo ludzi. Każdą propozycje rozważę i obejrzę gameplay danego serwera. Prosiłbym również o podawanie dlaczego polecacie pograć na tym a nie innym serwerze.

Pozdrawiam i z góry dzięki wam za wszystkie opcje ;)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarobek w miarę łatwy od niskiego lvl , zeby nie trzeba nabijac 150lv+ zeby mozna dobrze zarabiac np , kopanie rud,lowienie malz i dropienie Perel czy czegos podobnego , duzo ludzi na servie , EASY,Większosc polaków, Grałem na XenoxMt2 i chciałbym coś podbnego , gralem tez na ArgentusMt2

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium

Dodatkowe Info: + 500graczy

laneris s2 / terios / invoria

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zarobek w miarę łatwy od niskiego lvl , zeby nie trzeba nabijac 150lv+ zeby mozna dobrze zarabiac np , kopanie rud,lowienie malz i dropienie Perel czy czegos podobnego , duzo ludzi na servie , EASY,Większosc polaków, Grałem na XenoxMt2 i chciałbym coś podbnego , gralem tez na ArgentusMt2
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk :)

 

Szukasz easy a moiwsz o globalu? :v Sprobuj Terios, tam juz na malych lvlach mozesz zarobic np dropiac szkaty bossow.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zarobek w miarę łatwy od niskiego lvl , zeby nie trzeba nabijac 150lv+ zeby mozna dobrze zarabiac np , kopanie rud,lowienie malz i dropienie Perel czy czegos podobnego , duzo ludzi na servie , EASY,Większosc polaków, Grałem na XenoxMt2 i chciałbym coś podbnego , gralem tez na ArgentusMt2
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk :)

 

Enaris

6833714485704641138151.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...