Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża liczba graczy (800+), sklepy offline

Dodatkowe Info: serwer może być zarówno hard jak i easy, częste aktualizacje oraz eventy

Nagroda za pomoc: like

virtualmt2.pl

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze w miarę podobnego do PL (bez żadnych dodatkowych broni), ale chciałbym szybszy EXP i może być wyższy LVL niż 99.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: 20 Lików

WOM2, Vesteris, Nevaria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze w miarę podobnego do PL (bez żadnych dodatkowych broni), ale chciałbym szybszy EXP i może być wyższy LVL niż 99.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: 20 Lików

Jeżeli nie przeszkadza Ci język - WOM2 (World of Metin2) - Prywatny "Angielski PL" - serwer mocno podobny, ale z lepszymi rozwiązaniami i szybszym expem. Prawie PL tylko po angielsku i troszkę łatwiejszy (200% expa w porównaniu do PL-owskiego "100%").

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Około 1000 graczy online, dość szybki exp, dość łatwe EQ

Dodatkowe Info: Jakieś normalne ceny.

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, dużo nowych i ciekawych rzeczy.
Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś TOPOWEGO serwera.
Nagroda za pomoc: Lajki !

slgbil.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Około 1000 graczy online, dość szybki exp, dość łatwe EQ

Dodatkowe Info: Jakieś normalne ceny.

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, dużo nowych i ciekawych rzeczy.

Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś TOPOWEGO serwera.

Nagroda za pomoc: Lajki !

 

Invoria.pl, MPCforum

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Większa ilość graczy (500-600+), easy, mało wymaganych ulepszaczy, serwer wole jakby był starszy, który stoi trochę czasu i będzie jeszcze tyle stał ;)
Dodatkowe Info: Polski serwer,  stoi jakiś czas i nie upada. Nie wymieniać: Virtual ;p
Nagroda za pomoc: Za taki, który mi przypadnie do gustu lajki i gwiazdeczki :) a jak nie to sam lajk ;P

...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, dużo nowych i ciekawych rzeczy.

Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś TOPOWEGO serwera.

Nagroda za pomoc: Lajki !

Invoria / Vesteris (nie okresliles jakiej trudnosci server chcesz)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Większa ilość graczy (500-600+), easy, mało wymaganych ulepszaczy, serwer wole jakby był starszy, który stoi trochę czasu i będzie jeszcze tyle stał ;)

Dodatkowe Info: Polski serwer,  stoi jakiś czas i nie upada. Nie wymieniać: Virtual ;p

Nagroda za pomoc: Za taki, który mi przypadnie do gustu lajki i gwiazdeczki :) a jak nie to sam lajk ;P

DivineWorld / Laneris S2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMT2

Dodatkowe Info: który postoi przez najbliższe lata

Nagroda za pomoc: oczywiście lajeczki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMT2

Dodatkowe Info: który postoi przez najbliższe lata

Nagroda za pomoc: oczywiście lajeczki

Virtualmt2

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMT2

Dodatkowe Info: który postoi przez najbliższe lata

Nagroda za pomoc: oczywiście lajeczki

 

Invoria.pl - Może nie jest podobna do EliteMT2 ale zapowiada się że długo postoi

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze jak najbardziej podobnym do EliteMT2

Dodatkowe Info: który postoi przez najbliższe lata

Nagroda za pomoc: oczywiście lajeczki

Invoria!

Metin2list_GIF.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server hard/medium duzo graczy

Dodatkowe Info:Nie nastawiony na full is

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server hard/medium duzo graczy

Dodatkowe Info:Nie nastawiony na full is

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajk

Vesteris

Metin2list_GIF.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server hard/medium duzo graczy

Dodatkowe Info:Nie nastawiony na full is

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajk

Rayen2.pl fajnie sie zapowiada :)

Vesteris stoi juz chwile ale jest mało graczy- nie polecam :)

Fanpage motywacyjny !


5793914738478011422016.jpeg


https://www.facebook.com/tcm24h


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server hard/medium duzo graczy

Dodatkowe Info:Nie nastawiony na full is

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajk

Vesteris

 

 

Rayen2.pl fajnie sie zapowiada :)

Vesteris stoi juz chwile ale jest mało graczy- nie polecam :)

Na vesterisie malo graczy? Kolega raczy zartowac ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer gdzie można ulepszać więcej niż +9.
Dodatkowe Info:Pamiętam że taki serwer istniał bądź istnieje.
Nagroda za pomoc:Like +5* w profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer gdzie można ulepszać więcej niż +9.

Dodatkowe Info:Pamiętam że taki serwer istniał bądź istnieje.

Nagroda za pomoc:Like +5* w profilu.

­Na virtualu tak jest, tylko zanim dojdziesz do takiego etapu to miną ze 3/4 lata.

 

 

jakis easy serwer z likanem?

 

albo serwer anglojezyczny typu easy podobny do MPCforum czy terios? istnieje taki?

Najlepiej poszukaj na jakichś stronach typu topmetin.org, tam jest dużo serwerów.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:DUZEJ ILOSCI GRACZY, nie za łatwy nie za ciężki ( taki medium no :D )
Dodatkowe PYtanie: warto grać na globalu czy lepiej priva wybrac ? :)

Nagroda za pomoc:lajk

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server hard/medium duzo graczy

Dodatkowe Info:Nie nastawiony na full is

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajk

Stabilny i dobry serv który szybko nie padnie na tą chwile to Vesteris.

Z tych co będą startować to możesz zobaczyć Rayen2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer gdzie można ulepszać więcej niż +9.

Dodatkowe Info:Pamiętam że taki serwer istniał bądź istnieje.

Nagroda za pomoc:Like +5* w profilu.

Virtual ale zanim dojdziesz do tego etapu to skończysz grę, na servie grają starzy gracze nowi raczej nie zaczynają.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:DUZEJ ILOSCI GRACZY, nie za łatwy nie za ciężki ( taki medium no :D )

Dodatkowe PYtanie: warto grać na globalu czy lepiej priva wybrac ? :)

Nagroda za pomoc:lajk

Vesteris z mediumów, invoria s1.

Global to global masz tą pewność że ci go z dnia na dzień nie zamkną, ale osobiście uważam że zaczynanie tam od 0nie ma sensu.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

jakis easy serwer z likanem?

albo serwer anglojezyczny typu easy podobny do MPCforum czy terios? istnieje taki?

 

HammerMT2 jest z likanem, rumuński 4fun. :D

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer gdzie można ulepszać więcej niż +9.

Dodatkowe Info:Pamiętam że taki serwer istniał bądź istnieje.

Nagroda za pomoc:Like +5* w profilu.

 

virtual

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:DUZEJ ILOSCI GRACZY, nie za łatwy nie za ciężki ( taki medium no :D )

Dodatkowe PYtanie: warto grać na globalu czy lepiej priva wybrac ? :)

Nagroda za pomoc:lajk

 

Invoria

Uważam, że lepiej jest grać na privie, chociaż teraz już nie wiadomo na czym się gra i czy za chwilę czasem nie padnie.

Opublikowano

 

 

Virtual ale zanim dojdziesz do tego etapu to skończysz grę, na servie grają starzy gracze nowi raczej nie zaczynają.

 

 

 

To nie ten serwer bo na innym dało się ulepszać słabsze bronie.

Opublikowano

Nie mam gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :

- Easy/Pvp

- Dużej ilości graczy

Dodatkowe info: Może być zagraniczny + wszystko tylko nie Laneris + Invoria  ;)

Nagroda za pomoc : Lajki ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...