Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq, zarobku.

S2.Ravia.eu ok 700 graczy ew. Virtual ponad 1k

Dodatkowe Info: Chciałbym aby to był serwer Medium, Easy bądź też Hard i aby grało na nim dużo osób (Terios odpada ze względu na częste ddosy które mnie denerwują). Może jakiś serwerek w klimacie starej Concordii? Bez żadnych zbędnych śmieci :D

Nagroda za pomoc: Limit like (20, 5 w profilu) jeśli serwer mi się spodoba! :)

 

Invoria s1

Vesteris

A MPCforum ci radze odpuścić na tą chwile z początku może robić dobre wrażenie ale rozczarujesz się po 180+.

12038566_974765759232972_778992918771970

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie easy, nieskomplikowanej "budowie" i działaniu (żeby nie był skomplikowany), ładnym systemie ulepszeń (pasujące sety eq)
Dodatkowe Info: Oczekuję NORMALNEGO serwera, nie zagram na żadnym teriosie-sreriosie, castiosie-srastosie ani na żadnym MPCforum, bo to nie jest nazwa dla metina. Bez navi, bez przekrętów, GM-mode, kolesiostwa, jak podacie mi taki, gdzie nie ma kręconej ani jednej serii za hajs będę wniebowzięty.
Nagroda za pomoc: Gwiazdki w profilu, później dam lajki jak będę miał "lajki do rozdania".

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwie easy z dostepna klasa Likana
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color].
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Kciuk w gore

charizard.gif

 

 


Zagraj ze mną w POKéMONY już dziś! :3

Opublikowano

Siemanko pomożecie mi wybrać serwer? Chodzi mi o serwer stabilny, dość duża ilość ludzi :P Typ easy/medium podobny pod pandrokę :P

VirutalMt2

Imetin

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium/easy (z naciskiem na easy)
Dodatkowe Info: bronie do pvp z um/śr, ponad 1k osób online
Nagroda za pomoc: 100 lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/easy (z naciskiem na easy)

Dodatkowe Info: bronie do pvp z um/śr, ponad 1k osób online

Nagroda za pomoc: 100 lajków

Argentus?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/easy (z naciskiem na easy)

Dodatkowe Info: bronie do pvp z um/śr, ponad 1k osób online

Nagroda za pomoc: 100 lajków

Argentus i Virtual to jedyne servy jakie znam gdzie są sr/um w broniach.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/easy (z naciskiem na easy)

Dodatkowe Info: bronie do pvp z um/śr, ponad 1k osób online

Nagroda za pomoc: 100 lajków

terios

­

34tet95.gif

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby server nie padl za 3 miechy i zeby bylo sporo ludzi

Dodatkowe Info: bardzo podobały mi sie servery: Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon

Nagroda za pomoc: dam + czy cos tam

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zeby server nie padl za 3 miechy i zeby bylo sporo ludzi
Dodatkowe Info: bardzo podobały mi sie servery: Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon
Nagroda za pomoc: dam + czy cos tam

 

Nie okresliles jaki styl chcesz...

Jesli tylko zalezy Ci na stabilnosci i ludziach to WoM2 lub Vesteris.

A generalnie invorii s1 masz rework i mozesz wbic, Laneris s2 rowniez stoi. Z takich easy to ewentualnie Terios ale tego bym odradzal...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby server nie padl za 3 miechy i zeby bylo sporo ludzi

Dodatkowe Info: bardzo podobały mi sie servery: Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon

Nagroda za pomoc: dam + czy cos tam

WoM2 zagraniczny hard w starym stylu

Vesteris dobry medium i nie zapowiada się żeby szybko padł

Invoria s1 dużo ludzi Easy\medium i też szybko nie padnie

Laneris s2 easy graczy jest, laneris s1 stoi do teraz pomimo małej ilości graczy więc surrek nie zamknie ich z dnia na dzień,

Terios moglbym polecić gdyby administracja była aktywna na tą chwilę to omijaj ten serwer

MPCforum jeżeli byś planował tam grać to sobie odpuść jeżeli administracja nie poprawi podstawowych błędów to serwer padnie bardzo szybko

VirtualMt2 też możesz zobaczyć.

 

 

 

Pisane z telefonu więc błędy pewnie jakieś się znajdą więc się nie spinac.'

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zeby server nie padl za 3 miechy i zeby bylo sporo ludzi
Dodatkowe Info: bardzo podobały mi sie servery: Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon
Nagroda za pomoc: dam + czy cos tam

 

Jak ma nie paść za 3 miechy to na bank nie Terios.pl, dużo serwerów szybko pada na obecną chwilę, ale wydaje mi się, że godnym uwagi serwerem dla Ciebie może być, jeżeli nie masz żadnych preferencji dot. trudności serwera, Vesteris.pl, WOM2 (zagraniczny, angielskojęzyczny priv, który chce być lepszym globalem i im to wychodzi bardzo dobrze).

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zeby server nie padl za 3 miechy i zeby bylo sporo ludzi
Dodatkowe Info: bardzo podobały mi sie servery: Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon
Nagroda za pomoc: dam + czy cos tam

 

Jeżeli szukasz stałych serwerów to jedynie co można polecić to iMetin~VirtualMt2. Z tych niepewnych to mogę polecić Terios, ale po ostatnich sytuacjach dużo ludzi przestało tam grać przez obawę że nagle padnie.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie easy, nieskomplikowanej "budowie" i działaniu (żeby nie był skomplikowany), ładnym systemie ulepszeń (pasujące sety eq)

Dodatkowe Info: Oczekuję NORMALNEGO serwera, nie zagram na żadnym teriosie-sreriosie, castiosie-srastosie ani na żadnym MPCforum, bo to nie jest nazwa dla metina. Bez navi, bez przekrętów, GM-mode, kolesiostwa, jak podacie mi taki, gdzie nie ma kręconej ani jednej serii za hajs będę wniebowzięty.

Nagroda za pomoc: Gwiazdki w profilu, później dam lajki jak będę miał "lajki do rozdania".

Jeżeli Ci nie zależy na ilości graczy tylko na dobrej zabawie to polecam tak

~Dreikon

~iMetin

~Virtual

Godne i stabilne serwery, nie było jakiś akcji typu przekręty etc, więc polecam :)

­

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

Nie okresliles jaki styl chcesz...

Jesli tylko zalezy Ci na stabilnosci i ludziach to WoM2 lub Vesteris.

A generalnie invorii s1 masz rework i mozesz wbic, Laneris s2 rowniez stoi. Z takich easy to ewentualnie Terios ale tego bym odradzal...

 

Napisałem, ze coś w stylu Cavalos, Invoria, Linares, Dreikon :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo broni, zbroi i wszystkiego innego :)

Dodatkowe Info: Oczekuję serwera gdzie gra sporo ludiz zeby nie bylo nudy

Nagroda za pomoc: Gwiazdki w profilu, później dam lajki jak będę miał "lajki do rozdania".

NIE CHCE GRAC NA TERIOSIE, INVORII, VIRTUALU

 

201dzc.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium

Dodatkowe Info:Duża ilos graczy, ogarnięta administracja i by is był mozliwy do zdobycia w grze (kupony sm/handel itemami z isu, etc.)

Nagroda za pomoc:lajk

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy 150+
Dodatkowe Info: Nie terios.pl/dreikon/virtual. I jest 800 osób+ 
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

­

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium
Dodatkowe Info:Duża ilos graczy, ogarnięta administracja i by is był mozliwy do zdobycia w grze (kupony sm/handel itemami z isu, etc.)
Nagroda za pomoc:lajk

 

Invoria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy 150+
Dodatkowe Info: Nie terios.pl/dreikon/virtual. I jest 800 osób+ 
Nagroda za pomoc: like

Invoria

tenor.gif

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, Duża ilość graczy, Anty EXP

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: +

2863366318.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, Duża ilość graczy, Anty EXP
Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: +

 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, Duża ilość graczy, Anty EXP
Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: +

 

Nie sluchaj upa, on kazdemu poleci virtuala...

Tobie za to polece Invorie ;)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY/PVP

Dodatkowe Info: Oczekuje serwera gdzie wbicie maksymalnego poziomu nie jest jakimś ciężkim wyzwaniem (max. tydzień, ale najlepiej krócej), zaś ulepszenie zbroi nie równa się dwudniowego bicia bossa. Bardziej lubię serwery typu EASY/PVP - gdzie nie dostajemy od razu X LVL, lecz musimy troszkę sobie zapracować. 

Nagroda za pomoc: 20 lajków, a zaś jeśli serwer naprawdę będzie trafiony to 40 lajków.

Hmm. Laneris s2, choc nie wiem czy az tak szybko tam to zdobedziesz, nie mniej server ciekawy :)

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...