Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

Na teriosie niby dużo online jest, a działa tam wszystko, od zwykłego WH po marmurhacki, surahack, warriorhack itp.

 Właśnie tam pogrywam (boce i wyciągam $) ale swerwer robi wrażenie jakby padał więc szukam czegoś innego.

 

Dla tego post niżej nadal aktualny. ;)

Zależy mi najbardziej na:

  • Serwer aktywny ze sporą ilości graczy.
  • Działają boty, wh, polihack etc.
  • Jest pokażna liczba aukcji na allegro (nawet jeśli nie jest to dozwolone)
  • Można zarobić jako yangseller, etc.
Dodatkowe Info: Liczą się punkty wyżej. Po prostu serwer pod zarobek :D

Nagroda za pomoc: Z góry dziękuję, dam lajka i jeśli nie zapomnę to również 5* w profilu.

 

Hejo

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer ŁATWY
Dodatkowe Info:Grałem na invori teriośie Virtualu
Nagroda za pomoc: PLLUŚIKI


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilości graczy minimum 700+ online , 5x bon :) 
Dodatkowe Info:  HARD/MEDIUM/EASY mile widziane :) 
Nagroda za pomoc: Lajk i 5 *

Ravia s2  naj lepiej

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer ŁATWY

Dodatkowe Info:Grałem na invori teriośie Virtualu

Nagroda za pomoc: PLLUŚIKI

Laneris S2/ MPCforum.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilości graczy minimum 700+ online , 5x bon :) 

Dodatkowe Info:  HARD/MEDIUM/EASY mile widziane :) 

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 *

Czyli zalezy Ci tylko na duzej liczbie graczy?

Zatem:

Terios

Vesteris

Laneris s2

Invoria

WoM2

Tandoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy min. 1k online

Dodatkowe Info: najlepiej by było gdyby był to server medium/hard i żeby to nie był stary server

Nagroda za pomoc:like

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy min. 1k online

Dodatkowe Info: najlepiej by było gdyby był to server medium/hard i żeby to nie był stary server

Nagroda za pomoc:like

Vesteris.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy min. 1k online

Dodatkowe Info: najlepiej by było gdyby był to server medium/hard i żeby to nie był stary server

Nagroda za pomoc:like

Tandoria

Invoria

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy i serwer aktualnie wiodący (czyli Virtual i Terios odpada)
Dodatkowe Info: Nie podawać Vesteris i WOM2. +nie wiem czy taki wgl stoi :) 
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy i serwer aktualnie wiodący (czyli Virtual i Terios odpada)

Dodatkowe Info: Nie podawać Vesteris i WOM2. +nie wiem czy taki wgl stoi :) 

Nagroda za pomoc:like

Invoria ^_^

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

mógłbyś podać liczbę online? :) Coś kiepsko widzę ten serwer 

Kiepsko? Chyba nie ma w tej chwili bardziej "licznego". Te 1,5-2k to mysle, ze minimum. W wakacje bylo dobre 3k.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: easy/medium może być jakiś starej daty[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: 1k+ graczy[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajk[/b][/color]

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: easy/medium może być jakiś starej daty[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: 1k+ graczy[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajk[/b][/color]

Terios <choc nie polecam :P >, Invoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilosci graczy min 600+ na serwerze easy i zeby bez isa dało sie grac i graczy rozwalac 
Dodatkowe Info: Łatwy exp w tydzien max lvl do 2 tyg max eq i do 1 tyg all misje :) 
Nagroda za pomoc: Lajk i 5 * I komentarz pozytywny w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Easy (ostatecznie jakis HARD)
Dodatkowe Info:800+ online Miła Atmosfera
Nagroda za pomoc:

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilosci graczy min 600+ na serwerze easy i zeby bez isa dało sie grac i graczy rozwalac 

Dodatkowe Info: Łatwy exp w tydzien max lvl do 2 tyg max eq i do 1 tyg all misje :) 

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 * I komentarz pozytywny w profilu :)

 

DivineWorld, choc graczy nieco mniej niz wymagasz.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Easy (ostatecznie jakis HARD)

Dodatkowe Info:800+ online Miła Atmosfera

Nagroda za pomoc:

Czyli generalnie zalezy Ci tylko na graczac i atmosferze? :v

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Inny serwer poprosze gralem i mi sie znudzilo :)

Eh no nie wiem, moze Laneris S2? Czasowo nie wiem co w ile osiagniesz (tez kwestia tego czy tydzien to dla Ciebie 7 dni po 24h czy 7 dni po 2h..), ale server wydaje sie byc calkiem ok.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze Medium/Easy (ostatecznie jakis HARD)

Dodatkowe Info:800+ online Miła Atmosfera

Nagroda za pomoc:

Jeżeli Hard to Vesteris a jeżeli easy/medium to Invoria ;) Polecam. 

xD 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, maxymalny lv 200, 600 + graczy
Dodatkowe Info: Nie onvoria dreikon i tego typu syfy
Nagroda za pomoc: sex

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, maxymalny lv 200, 600 + graczy

Dodatkowe Info: Nie onvoria dreikon i tego typu syfy

Nagroda za pomoc: sex

Exorian

Co prawda nie ma 200 poziomu, ale dobry medium. 

21.09 możesz przetestować i jeżeli wpadnie Ci w oko to zostać na dłużej :) Szczegóły na temat servera znajdziesz na fb : Exorian

Pozdrawiam i nie oczekuje nagrody.

0563109fe69eb13egen.png


 

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color][color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: easy/medium może być jakiś starej daty[/b][/color][color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: 1k+ graczy[/b][/color][color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajk[/b][/color]

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilosci graczy min 600+ na serwerze easy i zeby bez isa dało sie grac i graczy rozwalac 
Dodatkowe Info: Łatwy exp w tydzien max lvl do 2 tyg max eq i do 1 tyg all misje  :) Proszę nie wymieniać serwerów jak: Laneris s1/s2,Dreikon,DivineWorld,Argentus,Xenox,Diamond,Erbia,Tantical,Promt.
Nagroda za pomoc: Lajk i 5 * I komentarz pozytywny w profilu  :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilosci graczy min 600+ na serwerze easy i zeby bez isa dało sie grac i graczy rozwalac

Dodatkowe Info: Łatwy exp w tydzien max lvl do 2 tyg max eq i do 1 tyg all misje :) Proszę nie wymieniać serwerów jak: Laneris s1/s2,Dreikon,DivineWorld,Argentus,Xenox,Diamond,Erbia,Tantical,Promt.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 * I komentarz pozytywny w profilu :)

 

Może invoria? Na obecną chwile z easy serverów nic innego nie przychodzi mi do głowy, może jeszcze MPCforum możesz zobaczyć ale tam na pewno nie ma 600graczy+.

 

/down

 

W prezentacji jest easy/medium i tym się sugerowalem.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

@harry22
Invoria to nie easy, a mocny medium.

@2up obawiam sie ze na ta chwile <zwazajac na wykluczone przez ciebie servery..> nic takiego nie znajdziesz.

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...