Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.


Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium
Dodatkowe Info: Minimum 1k+ graczy, coś co nie padnie po miesiącu, odpada terios.

 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwer easy, bez masy czasu spędzonego aby cokolwiek osiągnąć, ludzi około 600 +, stabilny
Dodatkowe Info: Jaki serwer wybrać MPCforum czy laneris s2 ?
Nagroda za pomoc: like 

Wydaje mi się, że lepszy by był dla Ciebie Laneris. MPCforum ma straszliwy skok trudności po od 99lvl. Jak grałeś na Lanerisie (obecnie S1) to weź "s dwójkę".

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mniej więcej takim samym systemie ulepszeń zbroji i expa ja na Elite

Dodatkowe Info: Na servie nie musi grać dużo osób

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 *

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu easy / medium, 500+ graczy, w miarę często eventy
Dodatkowe Info: Ładne sety, balans klas, minimum 4 dungeony
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu easy / medium, 500+ graczy, w miarę często eventy

Dodatkowe Info: Ładne sety, balans klas, minimum 4 dungeony

Nagroda za pomoc: Lajk

 

laneris

MPCforum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mniej więcej takim samym systemie ulepszeń zbroji i expa ja na Elite

Dodatkowe Info: Na servie nie musi grać dużo osób

Nagroda za pomoc: Lajk i 5 *

Takiego nie znajdziesz. Reaktywacja PODOBNEGO serwera do EliteMT2 nosi nazwę DiamondMT2.eu, masz linka do prezki - klik. Aktualnie nie ma serwera podobnego do Elite i wątpię, żeby coś powstanie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu easy / medium, 500+ graczy, w miarę często eventy

Dodatkowe Info: Ładne sety, balans klas, minimum 4 dungeony

Nagroda za pomoc: Lajk

Invoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie tak do ~75, Max lvlu do 150, dość ciężkim zdobyciu truty
Dodatkowe Info: Najlepiej aby był to medium, bądź coś w tym stylu. Taki nie za łatwy do gry i nie za trudny, ale exp bardziej pod medium niż pod hard
Nagroda za pomoc: Lajk xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie tak do ~75, Max lvlu do 150, dość ciężkim zdobyciu truty

Dodatkowe Info: Najlepiej aby był to medium, bądź coś w tym stylu. Taki nie za łatwy do gry i nie za trudny, ale exp bardziej pod medium niż pod hard

Nagroda za pomoc: Lajk xD

Vesteris.pl 

Atharia.pl

Tandoria.pl 

1EPZ6G.gif

Rekrut
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy (podobny do DivineWorld) ulepy łatwe do zdobycia. Dobrze by było gdyby była postać Likan.
Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów.
Nagroda za pomoc:...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy (podobny do DivineWorld) ulepy łatwe do zdobycia. Dobrze by było gdyby była postać Likan.

Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów.

Nagroda za pomoc:...

Argentus.pl

Telios

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś hardzie/medium pod is.

Dodatkowe Info: Żeby serwer miał dużo nowości i graczy 500+.

Nagroda za pomoc: Podziękowanie i lajk.

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Stabilnym serwerze, który postoi pare lat. Dużej ilości graczy. Serwer podobny do Dreikon / Invoria itp. Easy/Medium.
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] 5 i +

b46052bd51732471.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy (podobny do DivineWorld) ulepy łatwe do zdobycia. Dobrze by było gdyby była postać Likan.

Dodatkowe Info: Na serwerze nie musi grać dużo ludzi, tylko nie ma być botów.

Nagroda za pomoc:...

s2.laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Stabilnym serwerze, który postoi pare lat. Dużej ilości graczy. Serwer podobny do Dreikon / Invoria itp. Easy/Medium.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] 5 i +

No to wlasnie Invoria :D

 

 

s2.laneris.pl

Eeem. Na laneris s2 jest Likan? Laneris s2 podobny do Divine? Pomijam juz fakt, ze reklamujesz tutaj SWOJ WLASNY server, ale naucz sie chociaz czytac ze zrozumieniem...

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś hardzie/medium pod is.

Dodatkowe Info: Żeby serwer miał dużo nowości i graczy 500+.

Nagroda za pomoc: Podziękowanie i lajk.

Jesli POD IS to Tandoria ^_^

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:

  • Serwer aktywny ze sporą ilości graczy.
  • Działają boty, wh, polihack etc.
  • Jest pokażna liczba aukcji na allegro (nawet jeśli nie jest to dozwolone)
  • Można zarobić jako yangseller, etc.
Dodatkowe Info: Liczą się punkty wyżej. Po prostu serwer pod zarobek :D

Nagroda za pomoc: Z góry dziękuję, dam lajka i jeśli nie zapomnę to również 5* w profilu.

Hejo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium albo Easy/PvP

Dodatkowe Info: Żeby serwer miał dużo nowości i graczy 500+.
Nagroda za pomoc: lajk. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy/medium
Dodatkowe Info: ponad 500 graczy+, ogarnieta administracja,stabilny sewer
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu medium 
Dodatkowe Info: w miare nowy serwer + z dużą ilościa graczy.
Nagroda za pomoc; lajk:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu medium 

Dodatkowe Info: w miare nowy serwer + z dużą ilościa graczy.

Nagroda za pomoc; lajk:)

Vesteris / Invoria (oba se mediumami, nie mniej oba sa zupelnie inne... rozwin bardziej czego oczekujesz)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium albo Easy/PvP

Dodatkowe Info: Żeby serwer miał dużo nowości i graczy 500+.

Nagroda za pomoc: lajk. 

Laneris S2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium

Dodatkowe Info: ponad 500 graczy+, ogarnieta administracja,stabilny sewer

Nagroda za pomoc: lajk

Invoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

­

 

Zależy mi najbardziej na:

  • Serwer aktywny ze sporą ilości graczy.
  • Działają boty, wh, polihack etc.
  • Jest pokażna liczba aukcji na allegro (nawet jeśli nie jest to dozwolone)
  • Można zarobić jako yangseller, etc.
Dodatkowe Info: Liczą się punkty wyżej. Po prostu serwer pod zarobek :D
Nagroda za pomoc: Z góry dziękuję, dam lajka i jeśli nie zapomnę to również 5* w profilu.

 

Na teriosie niby dużo online jest, a działa tam wszystko, od zwykłego WH po marmurhacki, surahack, warriorhack itp.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:easy/mediumDodatkowe Info: ponad 500 graczy+, ogarnieta administracja,stabilny sewerNagroda za pomoc: lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: easy/medium może być jakiś starej daty[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: 1k+ graczy[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: lajk[/b][/color]

~ Bo liczy się skill ~


 


e01db0d6044e848cmed.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilości graczy minimum 700+ online , 5x bon :) 
Dodatkowe Info:  HARD/MEDIUM/EASY mile widziane :) 
Nagroda za pomoc: Lajk i 5 *

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...