Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard ew medium/hard blizej hard + duzo ludzi 

Dodatkowe info: nic wiecej

Nagroda za pomoc: +, 5 w profilu

 

Ravia s2? WoM2? Na Ravii olewka ze strony administracji nie wiem jak na WoM2 nie grałem tam. Wybierz coś z medium Vesteris, wczoraj startowała Tambia.eu, także dużo osób z stamtąd ma nagrywać. Hardów dobrych nie ma jak już to zacznij na PL'u grać

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard ew medium/hard blizej hard + duzo ludzi 

Dodatkowe info: nic wiecej

Nagroda za pomoc: +, 5 w profilu

WOM2 tylko i wyłącznie. Nasze krajowe produkcje typu hard padną zanim wbijesz sensowniejszy lvl.  Wom2 stoi od 2013. Dużo ludzi shopy offline itd.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: w miarę dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Server najlepiej jakby był easy ewentualnie medium i żeby dało radę coś na nim zarobić sprzedając yangi na allegro.

Nagroda za pomoc: Lubię to!, 5 w profilu

Invoria S1 - rework oraz Terios :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby nie było tych wszystkich pierdół i udziwnień, setek rzeczy w NPC i IS -.-; spora ilość graczy

Dodatkowe Info: żeby był to serwer medium / easy 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: podobny serw do pandory
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: limit

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: podobny serw do pandory
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: limit

Vesteris

Invoria

Pandemonia

­"Posiadasz duszę, więc nienawidzisz."

Opublikowano

­

 

Vesteris

Invoria

Pandemonia

invoria i vesteris ani troche są podobne do pandory wiec odrazu nie dam ci limitu i ta pandemonia też.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: podobny serw do pandory

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: limit

Nie kojarze, zeby jakis server podobny do pandory w ogole stal.

Zrobmy inaczej - opisz na czym najbardziej Ci zalezy to pomyslimy co wybrac, ok?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp

Dodatkowe Info: serwer nie nastawiony na is

Nagroda za pomoc: Lajki za propozycje 
Opublikowano

Nie kojarze, zeby jakis server podobny do pandory w ogole stal.

Zrobmy inaczej - opisz na czym najbardziej Ci zalezy to pomyslimy co wybrac, ok?

Takie pvp jak na pandorze czyli taki dmg pandorowy i ten wolny exp :).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typ, easy, easy medium.

,, Kolorowe Zbroje " 300 graczy +

Minimum 3 dungeony !

Dodatkowe Info: NIE Terios, Divine World ( Nie działa mi ) Xenox, Virtual, Invoria.

Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typ, easy, easy medium.

,, Kolorowe Zbroje " 300 graczy +

Minimum 3 dungeony !

Dodatkowe Info: NIE Terios, Divine World ( Nie działa mi ) Xenox, Virtual, Invoria.

Nagroda za pomoc: Like.

Tevia.pl - może nie ma kolorowych zbroi ale poza tym wszystko ma czego oczekujesz. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typ, easy, easy medium.

,, Kolorowe Zbroje " 300 graczy +

Minimum 3 dungeony !

Dodatkowe Info: NIE Terios, Divine World ( Nie działa mi ) Xenox, Virtual, Invoria.

Nagroda za pomoc: Like.

Moze imetin? Albo pokombinuj z tym niedzialajacym DW, bo ten server ma to czego szukasz.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typ, easy, easy medium.

,, Kolorowe Zbroje " 300 graczy +

Minimum 3 dungeony !

Dodatkowe Info: NIE Terios, Divine World ( Nie działa mi ) Xenox, Virtual, Invoria.

Nagroda za pomoc: Like.

Polecam Dreikon'a mimo że 200 graczy to ma jednak w sobie tą magię, bardzo dużo dungów, różne turnieje PvP itp. Niebawem Dreikon s2! ;) 

­

6222704500-1434194730.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy.
Dodatkowe Info:Najlepiej jakby serwer był easy.
Nagroda za pomoc:lajk!:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy.

Dodatkowe Info:Najlepiej jakby serwer był easy.

Nagroda za pomoc:lajk! :)

Invoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy

Dodatkowe Info: by siedziało co najmniej 800+ graczy 

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Przyjemna Gra z nastawieniem na solo exp, drop. Nie zależy mi na Top'ce. Serwer typu medium/hard
Dodatkowe Info: Możliwość zainwestowania w IS, jeśli są Pet'y i Kostiumy NA STAŁE !! Nie lubię tych czasowych.. Nie serwer typu pay and win. Mile widziany max. 130 lvl 
Nagroda za pomoc:Lubię to !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typ serwera : [EASY], Bronie (żeby był Runiczny Miecz) Zbroje (żeby był Pancerz Kościopłytowy [Podane na przykładzie SURY]
Dodatkowe Info: ŻEBY DZIAŁAŁ :D , żeby yangi dobrze dropiły i żeby exp był SZYBKI!
Nagroda za pomoc: Lajk ;D
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Klimat pvp taki jak na pandorzemt2, easy/oldschool
Dodatkowe Info: powolny exp , na pandorce wbicie 250 lv to bylo wyzwanie PS. TYLKO NIE DIVINEWORLD
Nagroda za pomoc:limit

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Przyjemna Gra z nastawieniem na solo exp, drop. Nie zależy mi na Top'ce. Serwer typu medium/hard

Dodatkowe Info: Możliwość zainwestowania w IS, jeśli są Pet'y i Kostiumy NA STAŁE !! Nie lubię tych czasowych.. Nie serwer typu pay and win. Mile widziany max. 130 lvl 

Nagroda za pomoc:Lubię to !

Eriador.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...