Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo rozbudowanym serwerze, Dużo nowych unikalnych (broni,zbroi,kostiumów itp)

Dodatkowe Info:Serwer najlepiej easy i jak wspomniałem wyżej tych nowości ma być na prawdę dużo.

Nagroda za pomoc: jak serwer będzie taki o jakiego prosiłem dam Like.

 

Terios

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: BS nie za wolny, minimum 1k graczy online, ładne sety, ulepszanie co +/- 30 lvl, eq do expa (no chyba że nie potrzeba na jakimś serwerze i wystarczy tylko eq z łez), stabilny serwer, nie za drogi is (żeby pet albo wierzchowiec nie kosztował z 30 zł przelewem) i oczywiście serwer który nie potrzebuje za dużo nowości (Oczywiście może tam być z zielarstwem jakimiś szarfami, ale żeby nie był przesadzony) ani przerw technicznych codziennie. Przynajmniej jakieś 3 misje fabularne i kilka pobocznych, administracja która wbija na serwer nie po to żeby postać w m1 albo tylko odpowiadać na pytania graczom czy też po to żeby dać tylko event, tylko żeby też sprawdzać graczy czy nie używają jakiś nielegalnych wspomagaczy (No chyba że mało kto będzie używał wspomagaczy na danym serwerze). No i oczywiście żeby zapisywali bazę danych często czy co tam się zapisuje, żeby nie było cofek co tydzień, żeby administracja nie było anonimowa jakieś bonzo albo kobry kurde. @Edit Bym zapomniał, jeszcze żeby GA sam mógł coś robić na serwerze a nie tylko technik.
Dodatkowe Info: Serwer easy lub easy/medium, no i tak niechętnie, ale też może być hard lub hard/medium.
Nagroda za pomoc: 10 plusów na dwie raty i niezmierna miłość.

Wiem, że takiego serwera nie ma, ale lubię marzyć.

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie do jakiegoś poziomu np. 150, a później by było coraz ciężej, wbudowany bs, łatwe do zdobycia ulepszacze, dużo nowości, ładne sety, ogarnięta administracja.

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej easy, może też być easy/med
Nagroda za pomoc: Like + 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: BS nie za wolny, minimum 1k graczy online, ładne sety, ulepszanie co +/- 30 lvl, eq do expa (no chyba że nie potrzeba na jakimś serwerze i wystarczy tylko eq z łez), stabilny serwer, nie za drogi is (żeby pet albo wierzchowiec nie kosztował z 30 zł przelewem) i oczywiście serwer który nie potrzebuje za dużo nowości (Oczywiście może tam być z zielarstwem jakimiś szarfami, ale żeby nie był przesadzony) ani przerw technicznych codziennie. Przynajmniej jakieś 3 misje fabularne i kilka pobocznych, administracja która wbija na serwer nie po to żeby postać w m1 albo tylko odpowiadać na pytania graczom czy też po to żeby dać tylko event, tylko żeby też sprawdzać graczy czy nie używają jakiś nielegalnych wspomagaczy (No chyba że mało kto będzie używał wspomagaczy na danym serwerze). No i oczywiście żeby zapisywali bazę danych często czy co tam się zapisuje, żeby nie było cofek co tydzień, żeby administracja nie było anonimowa jakieś bonzo albo kobry kurde.

Dodatkowe Info: Serwer easy lub easy/medium, no i tak niechętnie, ale też może być hard lub hard/medium.

Nagroda za pomoc: 10 plusów na dwie raty i niezmierna miłość.

Wiem, że takiego serwera nie ma, ale lubię marzyć.

terios

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie do jakiegoś poziomu np. 150, a później by było coraz ciężej, wbudowany bs, łatwe do zdobycia ulepszacze, dużo nowości, ładne sety, ogarnięta administracja.

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej easy, może też być easy/med

Nagroda za pomoc: Like + 5

 

terios

Opublikowano

­Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakimś serwerze pvp, lub serwerze z szybkim expem i eq, bony do pvp bez um/sr
Dodatkowe Info: Zagram od podstaw
Nagroda za pomoc: Jeżeli serwer będzie DOKŁADNIE taki o jaki proszę dam 10 like'ów

 

 

Opublikowano

­@ Nie czytasz tego co się pisze, a się wypowiadasz, albo po prostu nie grasz na teriosie :G

 

 

ani przerw technicznych codziennie

 

administracja która wbija na serwer nie po to żeby postać w m1 albo tylko odpowiadać na pytania graczom czy też po to żeby dać tylko event, tylko żeby też sprawdzać graczy czy nie używają jakiś nielegalnych wspomagaczy

Na teriosie można cały czas biegać na wh.

 

No i oczywiście żeby zapisywali bazę danych często czy co tam się zapisuje, żeby nie było cofek co tydzień

5 dniowa cofka, straciłem 10 lvl i z 300kkk.

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: STARY HUD OKNA POSTACI.(to jest to gdzie dodajemy statystki, ma być to klasyczny wygląd!)
Dodatkowe Info: SERWER EASY.
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: HARD, MEDIUM/HARD
Dodatkowe Info: stabilny,dobra ilość graczy,żeby nie padł po miesiącu
Nagroda za pomoc: plusy się posypią

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Największa ilość osób online.
Dodatkowe Info: Może to być global (wtedy jaki server) lub priv.
Nagroda za pomoc: Parę lajków.

 

Opublikowano

­

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Największa ilość osób online.
Dodatkowe Info: Może to być global (wtedy jaki server) lub priv.
Nagroda za pomoc: Parę lajków.

 

Invoria s1 albo erbia.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: HARD, MEDIUM/HARD
Dodatkowe Info: stabilny,dobra ilość graczy,żeby nie padł po miesiącu
Nagroda za pomoc: plusy się posypią

Zabq robi serwer medium/hard

 

https://www.youtube.com/watch?v=LcPoJlXn8Nc

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD, MEDIUM/HARD

Dodatkowe Info: stabilny,dobra ilość graczy,żeby nie padł po miesiącu

Nagroda za pomoc: plusy się posypią

World of Metin2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największa ilość osób online.

Dodatkowe Info: Może to być global (wtedy jaki server) lub priv.

Nagroda za pomoc: Parę lajków.

 

World of Metin2 ponad 6000 graczy w ciągu 24h :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam konkretnego servera.
Dodatkowe Info: Max lv 250 tam był. Głowna waluta to bryły. Na ulepszacze to najczesciej jakieś zioła albo ulepki z metinów. Można było bić złotą żabe na jednej mapce i dropiły ulepki. Pamiętam że była mapka z małpami, potem była jakaś podwodna. Dało się też zbugować lv od 240 do 250 w V2 pajaki albo V1 nie pamiętam.Max LV z eq to około mi tydzień zajęło nie grając dużo dziennie więc bardzo easy server.
Nagroda za pomoc: Plusiki :D

2a0c2mq.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:6/7 klasowe ;p[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:6/7 klasowe [/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc lajk:[/b][/color]

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, Hard/Medium z największą liczbą graczy.

Dodatkowe Info:Up

Nagroda za pomoc:Co dusza zapragnie.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Klimat metina z 2008, 2009 bez zbędnych rzeczy, wierzchowce, alchemia
Dodatkowe Info: Może być zagraniczny
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, Hard/Medium z największą liczbą graczy.

Dodatkowe Info:Up

Nagroda za pomoc:Co dusza zapragnie.

Zdecydowanie iMetin :)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Zdecydowanie iMetin :)

­

 

100 graczy >? Nie dziéki, w dodatku tym sie nikt nie interesuje i syfiasty. Dzieci z DMG popierdalaja. Czekam dalej.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Klimat metina z 2008, 2009 bez zbędnych rzeczy, wierzchowce, alchemia

Dodatkowe Info: Może być zagraniczny

Nagroda za pomoc: +

DivineWorld

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, Hard/Medium z największą liczbą graczy.

Dodatkowe Info:Up

Nagroda za pomoc:Co dusza zapragnie.

WoM2 / Vesteris

 

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:6/7 klasowe ;p[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:6/7 klasowe [/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc lajk:[/b][/color]

Jesli sie nie myle to na virtualu tak jest.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam konkretnego servera.

Dodatkowe Info: Max lv 250 tam był. Głowna waluta to bryły. Na ulepszacze to najczesciej jakieś zioła albo ulepki z metinów. Można było bić złotą żabe na jednej mapce i dropiły ulepki. Pamiętam że była mapka z małpami, potem była jakaś podwodna. Dało się też zbugować lv od 240 do 250 w V2 pajaki albo V1 nie pamiętam.Max LV z eq to około mi tydzień zajęło nie grając dużo dziennie więc bardzo easy server.

Nagroda za pomoc: Plusiki :D

Demilus.pl ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard, Hard/Medium z największą liczbą graczy.

Dodatkowe Info:Up

Nagroda za pomoc:Co dusza zapragnie.

 

Eriador.pl start dziś godzina 18 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwie easy (200-250lvl)
Dodatkowe Info: truty, stalki u npc, 6/7 mile widziane, tylko biolog, łatwe ulepszanie, skille szybko na P, ilość l;udzi nie gra roli, autopoty, nieskończone pele. 
Nagroda za pomoc: plusy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie easy (200-250lvl)

Dodatkowe Info: truty, stalki u npc, 6/7 mile widziane, tylko biolog, łatwe ulepszanie, skille szybko na P, ilość l;udzi nie gra roli, autopoty, nieskończone pele. 

Nagroda za pomoc: plusy

Fajny Easy jest Argentus, lecz jest trochę stary. 

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...