Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporo ludzi i brak biologa !, po prostu exp, bossy, drop, pvp  :D
Dodatkowe Info: Najlepiej stare eq, jak najmniej unowocześnień, medium/hard/easy bez różnicy. Mile widziany brak 6/7 bon
Nagroda za pomoc: Like

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sporo ludzi i brak biologa !, po prostu exp, bossy, drop, pvp  :D

Dodatkowe Info: Najlepiej stare eq, jak najmniej unowocześnień, medium/hard/easy bez różnicy. Mile widziany brak 6/7 bon

Nagroda za pomoc: Like

DivineWorld (ma 6/7 a biolog jest ale wszystko do niego dostepne u handlarzy ^_^ )

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: podobnym serwerze do ascarial (medium ? :P )

Dodatkowe Info: dużo osób

Nagroda za pomoc: like

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy albo medium
Dodatkowe Info:250lv,stabilny ( easy)                  mało setów średni exp (medium)
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy, ewentualnie medium.
Dodatkowe Info:Szukam serwer, na dłuższą metę, który mi się szybko nie znudzi. Musi być tam coś nowego i ma być ciekawie ;D
Nagroda za pomoc:Like

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi (jakieś 600 graczy), bosy , misje, metiny i ciekawe dungi, 200-250lvl  :D
Dodatkowe Info: Najlepiej nowe eq , easy/medium . Mile widziany 6/7
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:4f/pvp<-może być zagraniczny
Dodatkowe Info:Najlepiej nie przesadzone, żeby nie było kd+12512512, zbyt dużo dodatków etc.
Nagroda za pomoc:limit plusów ;x

 

laneris,4death,tantical odpadają ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy, ewentualnie medium.

Dodatkowe Info:Szukam serwer, na dłuższą metę, który mi się szybko nie znudzi. Musi być tam coś nowego i ma być ciekawie ;D

Nagroda za pomoc:Like

Vesteris.pl - Medium

Terios.pl - Easy 

Bądź poczekać z 2 tyg na AgeOfGantia :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi (jakieś 600 graczy), bosy , misje, metiny i ciekawe dungi, 200-250lvl  :D

Dodatkowe Info: Najlepiej nowe eq , easy/medium . Mile widziany 6/7

Nagroda za pomoc: Like

Terios, Vesteris, Elium

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4f/pvp<-może być zagraniczny

Dodatkowe Info:Najlepiej nie przesadzone, żeby nie było kd+12512512, zbyt dużo dodatków etc.

Nagroda za pomoc:limit plusów ;x

 

laneris,4death,tantical odpadają ;p

s2.laneris.pl

Tantical2.pl 4FuN 

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typu medium/hard ale bardziej hard co o zmianki i dodania ciezko :)

Dodatkowe Info: Odpadaja serwery:Ravia s1/s2,Balmora,Armenius,Vesteris

Nagroda za pomoc: Limit + 5* w profilu

Z narodowych WOM2, z polskich tylko Vesteris funkcjonuje

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

Vesteris.pl - Medium

Terios.pl - Easy 

Bądź poczekać z 2 tyg na AgeOfGantia :D

Vesteris.pl - Chyba jest Off ;o

Terios.pl - Zagram, ale jak będzie serw Age Of Gantia to na nim będę grał :D

Opublikowano

Vesteris.pl - Chyba jest Off ;o

 

Przestan...

Jeden z lepiej prosperujacych serwerow, stabilnie stoi

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

Opublikowano

Przestan...

Jeden z lepiej prosperujacych serwerow, stabilnie stoi

Jestem na stronie, wchodzę np w "Ranking" wyskakuje error, wchodzę w "Regulamin" error, wchodzę w "Administracja" error ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy, ewentualnie medium.

Dodatkowe Info:Szukam serwer, na dłuższą metę, który mi się szybko nie znudzi. Musi być tam coś nowego i ma być ciekawie ;D

Nagroda za pomoc:Like

Terios lub Netmetin :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi (jakieś 600 graczy), bosy , misje, metiny i ciekawe dungi, 200-250lvl  :D

Dodatkowe Info: Najlepiej nowe eq , easy/medium . Mile widziany 6/7

Nagroda za pomoc: Like

DivineWorld (malo dungow, chyba 3) lub NetMetin (sporo dungow, co 20 lvli nowy :P )

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun/Easy/Lekki Medium

Dodatkowe Info: 500+ graczy i płatność psc w isie.

Nagroda za pomoc: 5* i like

Opublikowano

Vesteris.pl - Medium

Terios.pl - Easy 

Bądź poczekać z 2 tyg na AgeOfGantia :D

 

Terios, Vesteris, Elium

 

s2.laneris.pl

Tantical2.pl 4FuN 

Napisałem, że sranelisy, tanticale odpadają.

 

Szukam dalej!

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4f/pvp<-może być zagraniczny

Dodatkowe Info:Najlepiej nie przesadzone, żeby nie było kd+12512512, zbyt dużo dodatków etc.

Nagroda za pomoc:limit plusów ;x

 

laneris,4death,tantical odpadają ;p

 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy, ewentualnie medium.

Dodatkowe Info:Szukam serwer, na dłuższą metę, który mi się szybko nie znudzi. Musi być tam coś nowego i ma być ciekawie ;D

Nagroda za pomoc:Like

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi (jakieś 600 graczy), bosy , misje, metiny i ciekawe dungi, 200-250lvl  :D

Dodatkowe Info: Najlepiej nowe eq , easy/medium . Mile widziany 6/7

Nagroda za pomoc: Like

 

 

I w tym i w tym przypadku Imetin S2

Misje to podstawa, serwer mam nadzieje postoi długo gdyż S1 trochę lat postała.

Od wczoraj wieczora serwer więc nic nie stracicie jeśli zaczniecie.

Ludzi też powoli przybywa

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expie mediu yang hard i czytaniu skili jak na pl'u

Dodatkowe Info:Global odpada,Planuje zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

34qs.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expie mediu yang hard i czytaniu skili jak na pl'u

Dodatkowe Info:Global odpada,Planuje zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

WoM2 :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expie mediu yang hard i czytaniu skili jak na pl'u

Dodatkowe Info:Global odpada,Planuje zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

World of Metin2

Opublikowano

Napisałem, że sranelisy, tanticale odpadają.

 

Szukam dalej!

Azet666, w 30 Lip 2015 - 12:50, powiedział:snapback.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4f/pvp<-może być zagraniczny

Dodatkowe Info:Najlepiej nie przesadzone, żeby nie było kd+12512512, zbyt dużo dodatków etc.

Nagroda za pomoc:limit plusów ;x

 

laneris,4death,tantical odpadają ;p

 

 

 
Opublikowano

 

Azet666, w 30 Lip 2015 - 12:50, powiedział:snapback.png

 

Age of metin niedlugo startuje, zobacz w zapowiedziach. Skoro kazdy 4f/easy CI nie odpowiada to nie spamuj kilka razy jednym postem bo najwyrazniej nikt nie umie Ci doradzic, polskich serverow tego typu za wiele nie ma, a w zagranicznych - jak widzisz - za bardzo sie ludzie nie orientuja :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy

Dodatkowe Info: miłe pvp , dungi

Nagroda : plusyy :>

 

NetMetin - sporo dunogw i nie robi sie ich zbyt dlugo.

Invoria - to chyba kazdemu znany server, powinien Ci sie spodobac, balans podobno zrobiony dobrze, dungow sporo.

DivineWorld - pvp na pewno sa ciekawe i fajne (poprzez duze zroznicowanie eq), jednakze dungi sa tylko ... 3 :)

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...