Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:dungach solo, przyjemnym expie dużej ilości graczy
Dodatkowe Info: Easy, medium, easy/medium, nie netmetin/tevia
Nagroda za pomoc:Limit

 

 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:dungach solo, przyjemnym expie dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Easy, medium, easy/medium, nie netmetin/tevia

Nagroda za pomoc:Limit

 

Terios?

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:dungach solo, przyjemnym expie dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Easy, medium, easy/medium, nie netmetin/tevia

Nagroda za pomoc:Limit

Terios / DivineWorld lub najlepiej zaczekaj na rework Invorii s1

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Łatwych do zdobycia/wydropienia : marmurach; bajerach typu dłonie kryta/przeszywki, błogosławieństwa smoka, rosy.
Dodatkowe Info: Mam zamiar grać archerem/healerem, najlepiej żeby ulepszaczy na itemy nie trzeba było tłuc setkami dungeonów (terios na kilka setów to masakra)
Nagroda za pomoc: Limit lajk, mogę polecić cię znajomym jeśli robisz coś kreatywnego! :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Łatwych do zdobycia/wydropienia : marmurach; bajerach typu dłonie kryta/przeszywki, błogosławieństwa smoka, rosy.

Dodatkowe Info: Mam zamiar grać archerem/healerem, najlepiej żeby ulepszaczy na itemy nie trzeba było tłuc setkami dungeonów (terios na kilka setów to masakra)

Nagroda za pomoc: Limit lajk, mogę polecić cię znajomym jeśli robisz coś kreatywnego! :)

netmetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Czasy takie jak na plu w 2007 r. w sensie PT na Bo itd..
Dodatkowe Info:Nie World of Metin 2 tam nie expia w pt ;).
Nagroda za pomoc:Limit.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Czasy takie jak na plu w 2007 r. w sensie PT na Bo itd..

Dodatkowe Info:Nie World of Metin 2 tam nie expia w pt ;).

Nagroda za pomoc:Limit.

Jedyny server jaki przypomina PLa z tych czasow to wlasnie WoM2.. Tak to raczej nie znajdziesz "pt na BO" :P Ale z dobra ekipa na pewno cos takiego da sie zrobic.. Mimo wszystko polecam Ci WoM:)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Czasy takie jak na plu w 2007 r. w sensie PT na Bo itd..

Dodatkowe Info:Nie World of Metin 2 tam nie expia w pt ;).

Nagroda za pomoc:Limit.

 

Nic innego nie ma oprócz woma o twoich wymaganiach. Wszystkie privy są mega ułatwione w porównaniu do globala.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp/drop/atmosfera, zainteresowanie administracji serwerem, dużo osób online

Dodatkowe Info: Coś oprócz Teriosa, NetMetina, DivineWorld s2, KarieSa

Nagroda za pomoc: Limit?

#OpISIS

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp/drop/atmosfera, zainteresowanie administracji serwerem, dużo osób online

Dodatkowe Info: Coś oprócz Teriosa, NetMetina, DivineWorld s2, KarieSa

Nagroda za pomoc: Limit?

Niedlugo startuje Invoria, masz jak w banku, ze bedzie duzo osob.. ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Równej grze, nie takiej, że ktoś wyda na is i jest najlepszy w grze.
Dodatkowe Info: Easy/Medium. Żeby nie robiło się całe dni eq oraz nie wbijało max lvl rok. 
Nagroda za pomoc:Limit

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Równej grze, nie takiej, że ktoś wyda na is i jest najlepszy w grze.

Dodatkowe Info: Easy/Medium. Żeby nie robiło się całe dni eq oraz nie wbijało max lvl rok. 

Nagroda za pomoc:Limit

 

terios

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Całkiem sporo osób online, klimat, przyjemny exp i drop.
Dodatkowe Info: Hard/Medium.
Nagroda za pomoc: 5* w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Całkiem sporo osób online, klimat, przyjemny exp i drop.

Dodatkowe Info: Hard/Medium.

Nagroda za pomoc: 5* w profilu :)

 

Vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Całkiem sporo osób online, klimat, przyjemny exp i drop.

Dodatkowe Info: Hard/Medium.

Nagroda za pomoc: 5* w profilu :)

World of Metin2 ( Hard )

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tłumy ludzi, brak 6/7 bonu serwer w miarę świeży

Dodatkowe Info: Medium, od biedy hard ale nie wom :>

Nagroda za pomoc: Rower!

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tłumy ludzi, brak 6/7 bonu serwer w miarę świeży

Dodatkowe Info: Medium, od biedy hard ale nie wom :>

Nagroda za pomoc: Rower!

 

 

netmetin, terios petarda, ale z 6/7 :(

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Równej grze, nie takiej, że ktoś wyda na is i jest najlepszy w grze.

Dodatkowe Info: Easy/Medium. Żeby nie robiło się całe dni eq oraz nie wbijało max lvl rok. 

Nagroda za pomoc:Limit

DivineWorld (Terios nie, bo tam z ISem jest w ch*j latwiej, na DW tego nie doswiadczysz)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tłumy ludzi, brak 6/7 bonu serwer w miarę świeży

Dodatkowe Info: Medium, od biedy hard ale nie wom :>

Nagroda za pomoc: Rower!

 

Moze Vesteris? Albo zaczekaj na Invorie s1, 31 lipca.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard z wieloma dodatkami takimi jak na Malestia.pl
Dodatkowe Info:Prosze nie podawać serwera Mories bo na nim gram.
Nagroda za pomoc:1 like pod komentarzem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard z wieloma dodatkami takimi jak na Malestia.pl

Dodatkowe Info:Prosze nie podawać serwera Mories bo na nim gram.

Nagroda za pomoc:1 like pod komentarzem.

 

Vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard
dodatkowe Info: Serwer z duża ilością osób. Nie WOM2 i vesteris

Nagroda za pomoc: Like pod komem

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard

dodatkowe Info: Serwer z duża ilością osób. Nie WOM2 i vesteris

Nagroda za pomoc: Like pod komem

 

nie ma żadnego już prócz takich jakie wymieniłeś, ze swoimi wymaganiami

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Szukam serwera pvp typu Stary PROMT2.

 

serwer podobny taki ala pvp to teraz Tantical

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard z dodatkami podobnymi do Malestia.pl.
Dodatkowe Info: Prosze nie podawać serwera Mories bo na nim gram i Vesteria bo logowanie padło.
Nagroda za pomoc:Like xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard z dodatkami podobnymi do Malestia.pl.

Dodatkowe Info: Prosze nie podawać serwera Mories bo na nim gram i Vesteria bo logowanie padło.

Nagroda za pomoc:Like xD

No to przeciez logowanie naprawia :v Boze ^_^

Za bardzo takich serverow nie ma teraz.

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...