Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: servery zagraniczne

Nagroda za pomoc: Lajk + 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: servery zagraniczne
Nagroda za pomoc: Lajk + 

 

WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium
Dodatkowe Info:  Żeby było trochę ludzi oraz żeby był stabilny. Zależałoby mi też na tym żeby nie było tylu nowości i max lvl 120.
Nagroda za pomoc: Lajki +!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium

Dodatkowe Info:  Żeby było trochę ludzi oraz żeby był stabilny. Zależałoby mi też na tym żeby nie było tylu nowości i max lvl 120.

Nagroda za pomoc: Lajki +!

 

Vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/medium

Dodatkowe Info:

Chcielibyśmy pograć na jakimś medium ewentualnie hard. Wypadlismy z obiegu wiec nie wiemy co teraz startuje/wystartowało. Ogólnie chodzi nam o jakieś informacje czy startuje jakiś fajny serwer medium/hard z duuuużą reklamą:) Ps. Nie piszcie mi nic o teriosie :D

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY

Dodatkowe Info: Jak największa liczba graczy. Nie proponować TeriosMT2.

Nagroda za pomoc: like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium, szybki exp do 90 później już ciężej, MUSI BYĆ EQU MINOTAURA ( pod expa ), bez jakiś ruch i innych niepotrzebnych dodatków, rosy i inne wspomagacze u handlarzy, zmianki i dodania, wmiata szybkie wbijanie skili na P, bez tych brzydkich oczojebnych kolorowych zbroii.
Dodatkowe Info: Easy/Medium
Nagroda za pomoc: piwo[

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/medium

Dodatkowe Info:

Chcielibyśmy pograć na jakimś medium ewentualnie hard. Wypadlismy z obiegu wiec nie wiemy co teraz startuje/wystartowało. Ogólnie chodzi nam o jakieś informacje czy startuje jakiś fajny serwer medium/hard z duuuużą reklamą :) Ps. Nie piszcie mi nic o teriosie :D

Nagroda za pomoc: like

vesteris

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY

Dodatkowe Info: Jak największa liczba graczy. Nie proponować TeriosMT2.

Nagroda za pomoc: like 

virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY

Dodatkowe Info: Jak największa liczba graczy. Nie proponować TeriosMT2 i VirtualaMT2.

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY

Dodatkowe Info: Jak największa liczba graczy. Nie proponować TeriosMT2 i VirtualaMT2.

Nagroda za pomoc: like

 

Divine, Tevia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PvP
Dodatkowe Info: Coś jak dawny HelixMT2. Kojarzy ktoś? Możliwość brania tego itemu co chcemy u jakiegoś NPC (np. Strażnik, Kapitan) poprzez wpisanie kodu danego itemka. Robią jeszcze takie rzeczy? :P
Nagroda za pomoc: Wdzięczność, like. :v

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PvP

Dodatkowe Info: Coś jak dawny HelixMT2. Kojarzy ktoś? Możliwość brania tego itemu co chcemy u jakiegoś NPC (np. Strażnik, Kapitan) poprzez wpisanie kodu danego itemka. Robią jeszcze takie rzeczy? :P

Nagroda za pomoc: Wdzięczność, like. :v

Nie kojarze zbytnio takiego serverka, jeśli chcesz server do samego bicia się to Tantical, nie ma teraz fajnych serverów tego typu.

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,dopasowanym expie, solo dungi
Dodatkowe Info: Nie Tevia i NetMetin
Nagroda za pomoc: Moge strzelić lodzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/ żeby były wojny gildii
Dodatkowe Info: I w miare dużo ludzi
Nagroda za pomoc: LAJKI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Największej ilości graczy Online. Może być Easy/Medium ew. Hard
Dodatkowe Info: Jak najwięcej ludzi. Nie podawać Virtuala i Teriosa
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/ żeby były wojny gildii

Dodatkowe Info: I w miare dużo ludzi

Nagroda za pomoc: LAJKI

Terios.pl

Opublikowano

Nie wiem czy dobry dział, ale gdzie gra więcej ludzi i jest lepiej. Na raviamt2 czy raviamt2 s2?

Na obu pustki ale jesli juz to s2..

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PvP

Dodatkowe Info: Coś jak dawny HelixMT2. Kojarzy ktoś? Możliwość brania tego itemu co chcemy u jakiegoś NPC (np. Strażnik, Kapitan) poprzez wpisanie kodu danego itemka. Robią jeszcze takie rzeczy? :P

Nagroda za pomoc: Wdzięczność, like. :v

Jedynie hamachi, ew tak jak pisal kolega wyzej Tantical, masz wszystko u handlarek, server typowo 4fun pvp, wojny.

 

 

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,dopasowanym expie, solo dungi

Dodatkowe Info: Nie Tevia i NetMetin

Nagroda za pomoc: Moge strzelić lodzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DivineWorld (dungi w pt, ale ogarniesz solo)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/ żeby były wojny gildii

Dodatkowe Info: I w miare dużo ludzi

Nagroda za pomoc: LAJKI

Terios / DivineWorld

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największej ilości graczy Online. Może być Easy/Medium ew. Hard

Dodatkowe Info: Jak najwięcej ludzi. Nie podawać Virtuala i Teriosa

Nagroda za pomoc: Like

WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największej ilości graczy Online. Może być Easy/Medium
Dodatkowe Info: Jak najwięcej ludzi. Nie podawać Virtuala i Teriosa. POLSKI
Nagroda za pomoc: Like

 
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy.

Dodatkowe Info: w miarę ludzi ale nie do przesady , żeby pvp było spoko

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największej ilości graczy Online. Może być Easy/Medium

Dodatkowe Info: Jak najwięcej ludzi. Nie podawać Virtuala i Teriosa. POLSKI

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy.
Dodatkowe Info: w miarę ludzi ale nie do przesady , żeby pvp było spoko
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam wam zdecydowanie serwer iMetin  ;)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server podobny do xenoxamt2 chodzi mi zeby bylo duzo zbroji i broni do ulepszania albo jakis server easy medium hard zeby bylo 700+ garczy

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa

Nagroda za pomoc: Lajk + 

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Medium (albo z nutką easy albo nutką harda). Ogólnie chodzi o jak najmniej rozbudowany serwer ( bez nowości ), żeby można było pochodzić do DT poulepszać coś a nie tylko na ripera[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: [/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: Plusiki[/b][/color]

 

Dodane z Taptalka Samsung Ace 3

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...