Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwe wbijanie lvv, żeby exp zajmował z 2-3h do max. Dużo graczy, wojny gildi, bossy, nie zbugowane dt. Coś w stylu Promt2 by mi przypasiło :) .

Dodatkowe Info: Fajnie jakby działał jakiś BS albo coś, nie chodzi mi o typowe PVP tylko o typowy Easy serw gdzie w 2/3 dni ogarniesz sobie spoko postać :)

Nagroda za pomoc: Wdzięczność, może like :)

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Starym metinie typu: Elite, Diamond. Stabilny serwer ludzi +400
Dodatkowe Info: Interesują mnie stare zbroje, bronie, eq / stary wygląd skili / na dobre bony musi się poczekać ;)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwery tylko niemieckie   easy/ medium
Dodatkowe Info: liczba graczy minimum 500
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miare duzej ilosci ciekawych misji, serwer moze byc podobny do Arianea gralem na nim i przypadl mi do gustu, moze tez byc jakis latwiejszy medium

Dodatkowe Info:DUZO GRACZY cos ok. 1k

Nagroda za pomoc:Co tam chceta napisz w kom./b]

 

Polecam Ci serwer Terios.pl. Serwer na długie dni i noce spora ilość questów + rozbudowany system ulepszeń.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwe wbijanie lvv, żeby exp zajmował z 2-3h do max. Dużo graczy, wojny gildi, bossy, nie zbugowane dt. Coś w stylu Promt2 by mi przypasiło :) .

Dodatkowe Info: Fajnie jakby działał jakiś BS albo coś, nie chodzi mi o typowe PVP tylko o typowy Easy serw gdzie w 2/3 dni ogarniesz sobie spoko postać :)

Nagroda za pomoc: Wdzięczność, może like :)

 

Może tak argentus? Wszystko się zgadza z twoim opisem tylko trochę więcej zajmie Ci wbijanie maksymalnego poziomu.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwery tylko niemieckie   easy/ medium

Dodatkowe Info: liczba graczy minimum 500

Nagroda za pomoc: Like

 

Shiro.net spora ilość graczy + w pełni odbugowana piąta postać (likan).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwe wbijanie lvv, żeby exp zajmował z 2-3h do max. Dużo graczy, wojny gildi, bossy, nie zbugowane dt. Coś w stylu Promt2 by mi przypasiło :) .

Dodatkowe Info: Fajnie jakby działał jakiś BS albo coś, nie chodzi mi o typowe PVP tylko o typowy Easy serw gdzie w 2/3 dni ogarniesz sobie spoko postać :)

Nagroda za pomoc: Wdzięczność, może like :)

Tantical, innego chyba nie ma takiego jakbys chcial.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Starym metinie typu: Elite, Diamond. Stabilny serwer ludzi +400

Dodatkowe Info: Interesują mnie stare zbroje, bronie, eq / stary wygląd skili / na dobre bony musi się poczekać ;)

Nagroda za pomoc: Like

DivineWorld

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwery tylko niemieckie   easy/ medium

Dodatkowe Info: liczba graczy minimum 500

Nagroda za pomoc: Like

Cyperia

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Szkoda, że Argentusa nie idzie pobrac:)

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

­Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Podobny Do Starego Belenus'a KingWorld +400 Graczy
Dodatkowe Info: Proszę wpisać mój nick w odpowiedzi : @DetronixCraft

Nagroda za pomoc: Like

Like it +

 
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Balmory s1 lub Malestii, taki medium, gdzie nie jest trudno, ale maxymalny lvl nie przekracza 130 
Dodatkowe Info:Grałem na Balmorze s1, s2, ravii 1 i 2, agaresie, nie chce vesterisa, i nie chcę również serwerów zagranicznych, chyba, że są w całości spolszczone. Jest coś może tego pokroju ? Byłbym wdzięczny za pomoc. Aktualnie gram na terios, lecz ten serwer jest trochę przereklamowany.
Nagroda za pomoc: myślę, że parę lajków powinno wystarczyć.

 

 

 

Edit: Zależy mi też, by był to serwer na trochę dłużej niż miesiąc ;-;

VsxuB58.png

 

Opublikowano

argentus nawet przez autopatcher nie dziala : )

JestemPolakiem!

Jak widać, bawię się na całego. Bo jak bawić, ..to na całego".

,,Bunkrów nie ma, ale jest zaje*biście" (-,-)

,,Co ty ku*wa wiesz o zabijaniu?!"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Balmory s1 lub Malestii, taki medium, gdzie nie jest trudno, ale maxymalny lvl nie przekracza 130 

Dodatkowe Info:Grałem na Balmorze s1, s2, ravii 1 i 2, agaresie, nie chce vesterisa, i nie chcę również serwerów zagranicznych, chyba, że są w całości spolszczone. Jest coś może tego pokroju ? Byłbym wdzięczny za pomoc. Aktualnie gram na terios, lecz ten serwer jest trochę przereklamowany.

Nagroda za pomoc: myślę, że parę lajków powinno wystarczyć.

 

 

 

Edit: Zależy mi też, by był to serwer na trochę dłużej niż miesiąc ;-;

No to moze Santeria?

Ewentualnie MorieS, ale tam jest ok 150 osob online, nie mniej watpie zeby padl.. :

 

 

­Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Podobny Do Starego Belenus'a KingWorld +400 Graczy

Dodatkowe Info: Proszę wpisać mój nick w odpowiedzi : @DetronixCraft

Nagroda za pomoc: Like

Opisz prosze dokladniej czego szukasz, bo nie pamietam jaki byl Belenus.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

No to moze Santeria?

Ewentualnie MorieS, ale tam jest ok 150 osob online, nie mniej watpie zeby padl.. :

 

 

Opisz prosze dokladniej czego szukasz, bo nie pamietam jaki byl Belenus.

@ MoHa15

Exp do 90 w ok .16h

Trudno było dobić dosyć 70 tak 12h

Medium/Hard

­

Like it +

 
Opublikowano

szukam serwera podobnego do balmory tylko z większą ilością graczy bo na balmorce jest coś mało jak ostatnio chciałem grać ...

vesteris

Opublikowano

szukam serwera oldschool

 

Szukam serwera:

-PL

-easy/medium

-serwer nie pod is (to co w is można zdobyć w grze)

- hwangi, hwangi, hwangi !!! (jak na divinewirld.eu)

-bronie z broni na 65 nie z śr...

-6/7 bonus na klasy nie musi być, ale może  ;) )

 

Z góry dzięki

Opublikowano

szukam serwera oldschool

 

Szukam serwera:

-PL

-easy/medium

-serwer nie pod is (to co w is można zdobyć w grze)

- hwangi, hwangi, hwangi !!! (jak na divinewirld.eu)

-bronie z broni na 65 nie z śr...

-6/7 bonus na klasy nie musi być, ale może  ;) )

 

Z góry dzięki

 

NetMetin, Terios 

Opublikowano

gdzie w netmetin jest system uleszania zbroi z hwangów?

a teriosa nie mg odpaić bo jak go wlaczam to ściąga jakieś pliki wyskakuje komunikat ze poddano kwarantannie konia trojanskiego i to wszystko...

 

 

ponawiam

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer Medium/Hard podobny do ravia s2, starego Gladora s2, Moriesa itp.  Aby gra zajmowala troche czasu.Aby skille sie wbialo w max 2/3 tyg. Graczy 500+

Dodatkowe Info: MEDIUM/HARD.     Bardzo podobne do starego Gladora s2, Moriesa i Ravii s2

Nagroda za pomoc:Like

 

Vesteris niestety odpada ;/

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwer Medium/Hard podobny do ravia s2, starego Gladora s2, Moriesa itp.  Aby gra zajmowala troche czasu.Aby skille sie wbialo w max 2/3 tyg. Graczy 500+
Dodatkowe Info: MEDIUM/HARD.     Bardzo podobne do starego Gladora s2, Moriesa i Ravii s2
Nagroda za pomoc:Like

 

Vesteris

 

 

@ MoHa15

Exp do 90 w ok .16h

Trudno było dobić dosyć 70 tak 12h

Medium/Hard

 

Dziwne masz panie wymogi, do 90 w 16h ale do 70 w 12h. Czyli od 70 do 90 w 4h, jesli dobrze licze? :D

Generalnie nie wiem ile gdzie sie expi i nie bede tego ukrywal. Chcesz medium/hard wiec polece Ci vesteris, bo ten server jest dosc spoko.

Ewentualnie Tiveria startuje bodajze 24, tam jest wlasnie taki ciezszy exp :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

­

 

gdzie w netmetin jest system uleszania zbroi z hwangów?

a teriosa nie mg odpaić bo jak go wlaczam to ściąga jakieś pliki wyskakuje komunikat ze poddano kwarantannie konia trojanskiego i to wszystko...

 

 

ponawiam

Serwery z Hwangami dawno poszły do Lamusa.

Metin2list_GIF.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...