Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Typ easy i żeby ugrac dagerem :)

Dodatkowe Info:grałem na divine,glador,xenox itp 6/7mile widziane epiki tak samo i nie jakiś serwer co pada :)

Nagroda za pomoc: LIKE ! :D

Poleciłbym DivineWorld.eu ma dużo graczy nawet, ale sytuacja w team jest jaka jest. Serwer jest fajny i ludzie też.

Także Terios.pl 3k online :)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę rozbudowany system ulepszeń, expowiska, jakieś dungeony, ciekawy sposób zarobku, jakieś metiny itp. Poszukuje coś podobnego do starego dobrego diamondmt2 i tego tworu sprzed kilka miesięcy diamondmt3. Jakiś serwer easy/medium. Najlepiej bez 6/7 bonu, aczkolwiek jeżeli będzie to zawsze można spróbować czegoś nowego. Najlepiej coś świeżego, czyli coś co wystartowało niedawno. :) 
Nagroda za pomoc: Lajk.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę rozbudowany system ulepszeń, expowiska, jakieś dungeony, ciekawy sposób zarobku, jakieś metiny itp. Poszukuje coś podobnego do starego dobrego diamondmt2 i tego tworu sprzed kilka miesięcy diamondmt3. Jakiś serwer easy/medium. Najlepiej bez 6/7 bonu, aczkolwiek jeżeli będzie to zawsze można spróbować czegoś nowego. Najlepiej coś świeżego, czyli coś co wystartowało niedawno. :) 

Nagroda za pomoc: Lajk.

Terios.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę rozbudowany system ulepszeń, expowiska, jakieś dungeony, ciekawy sposób zarobku, jakieś metiny itp. Poszukuje coś podobnego do starego dobrego diamondmt2 i tego tworu sprzed kilka miesięcy diamondmt3. Jakiś serwer easy/medium. Najlepiej bez 6/7 bonu, aczkolwiek jeżeli będzie to zawsze można spróbować czegoś nowego. Najlepiej coś świeżego, czyli coś co wystartowało niedawno. :)
Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Terios.pl 

Bądź DivineWorld, lecz jest to easy, gra dużo ludzi.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy w miare graczy w miare łatwo eq
Dodatkowe Info: Terios gram, divineworld nie zagram, argentus grałem, temida grałem
Nagroda za pomoc:Lajki?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy w miare graczy w miare łatwo eq

Dodatkowe Info: Terios gram, divineworld nie zagram, argentus grałem, temida grałem

Nagroda za pomoc:Lajki?

Verdea, Evalis

201dzc.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak P2W, mała ingerencja IS w rozgrywkę, serwer z przewagą polaków, medium, max 150lvl, przyjemna rozgrywka, dużo dungeonów, zrównoważony exp i zdobywanie eq (nie za łatwo, nie za trudno).
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym będę mógł w wakacyjne wieczory pograć dwie godzinki dziennie :) Grałem kiedyś na Xenoxie, Virtualu, lecz nie szukam serwerów tego typu - zbyt łatwe.
Nagroda za pomoc: Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak P2W, mała ingerencja IS w rozgrywkę, serwer z przewagą polaków, medium, max 150lvl, przyjemna rozgrywka, dużo dungeonów, zrównoważony exp i zdobywanie eq (nie za łatwo, nie za trudno).

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym będę mógł w wakacyjne wieczory pograć dwie godzinki dziennie :) Grałem kiedyś na Xenoxie, Virtualu, lecz nie szukam serwerów tego typu - zbyt łatwe.

Nagroda za pomoc: Lajki :)

polecam Teriosa, Vesteris

201dzc.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak P2W, mała ingerencja IS w rozgrywkę, serwer z przewagą polaków, medium, max 150lvl, przyjemna rozgrywka, dużo dungeonów, zrównoważony exp i zdobywanie eq (nie za łatwo, nie za trudno).

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym będę mógł w wakacyjne wieczory pograć dwie godzinki dziennie :) Grałem kiedyś na Xenoxie, Virtualu, lecz nie szukam serwerów tego typu - zbyt łatwe.

Nagroda za pomoc: Lajki :)

DivineWorld, Terios

1EPZ6G.gif

Opublikowano

A co myślicie o Invorii i Santerii? One mi się bardziej podobają niż Terios.

Invoria pewna marka, nie padnie, mozna grac - szczegolnie na s2, bo z tego co pamietam to na s1 ma byc "rework".

Santeria - hard jak hard, poki azprime oplacil reklame ludzie beda, pozniej skonczy jak ascarial s1, wiec sam zdecyduj czy warto.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 150lv medium/hard nutka dawanego metina i ~500 osób online

Dodatkowe Info: Uwaga! chodzi mi o serwer który ma dopiero powstać w PRZYSZŁOŚCI. Jeżeli wiecie jakie mogą się pojawić to piszcie

Nagroda za pomoc: 10like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 150lv medium/hard nutka dawanego metina i ~500 osób online

Dodatkowe Info: Uwaga! chodzi mi o serwer który ma dopiero powstać w PRZYSZŁOŚCI. Jeżeli wiecie jakie mogą się pojawić to piszcie

Nagroda za pomoc: 10like

Tiveria ;) W lipcu.

(swoja droga - skoro server ma dopiero POWSTAC to czemu jako jedno z kryteriow podajesz liczbe online? nigdy niewiadomo ile wbije.. ^_^ )

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwym expie podczas całej rozgrywki nie tylko na starcie, ogólnie wysokich ratach, stalki, 6/7 bon itd u handlarzy i zeby tam trochę ludzi grało.  
Dodatkowe Info: żeby szybko sie nie nudził i zeby nie było miliony różnych ulepszaczy.
Nagroda za pomoc: lajk, 5* w profilu + dotakowy gracz na serwie :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwym expie podczas całej rozgrywki nie tylko na starcie, ogólnie wysokich ratach, stalki, 6/7 bon itd u handlarzy i zeby tam trochę ludzi grało.  

Dodatkowe Info: żeby szybko sie nie nudził i zeby nie było miliony różnych ulepszaczy.

Nagroda za pomoc: lajk, 5* w profilu + dotakowy gracz na serwie :D

DiwineWorld

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Latwy exp, 100% na ulepszanie eq, BEZ KD takich jak na XENOXMT2, Nowe bronie i zbroje
Dodatkowe Info: Ma bys sporo graczy, latwy exp, duzo pvp ! :D
Nagroda za pomoc: Siateczke z biedronki :)

­

Opublikowano

VirtualMT2 - Bardzo dobrze się expi i można powiedzieć, że tam mamy teraz 3 poziomy.

 

Yeasy

Medium

Hard

 

Zagraj - zapraszamy gorąco :)


VirtualMT2 zawsze i wszędzie


201281423940000945952.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Latwy exp, 100% na ulepszanie eq, BEZ KD takich jak na XENOXMT2, Nowe bronie i zbroje

Dodatkowe Info: Ma bys sporo graczy, latwy exp, duzo pvp ! :D

Nagroda za pomoc: Siateczke z biedronki :)

Hmm. Nie wiem czy cos takiego typowo 4fun teraz jest ogarnietego..

 Z easy to Terios (ale nie ma tam 100% na ulepszanie na pewno), ew DiwineWorld - sporo osob, exp w miare, pvp akurat wszedzie i zawsze. Ulepszanie tez czesciowo jest 100%, czesciowo 60% (inne opcje chyba nie wystepuja nawet :p )

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...