Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy

Dodatkowe Info: Elium lub arianea

Nagroda za pomoc: :*

Z tych dwóch arianea. Sporo ludzi i dobra zabawa.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy a nawet 4fun. Szybki exp ( a nawet mega szybki ;d), łatwe do zrobienia eq, wszystko osiąga się szybko i przyjemnie. Zbilansowane klasy postaci.

Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś "świeżego" serwera. 2k14 odpada.

Nagroda za pomoc: Dużo lajków!

Może zrobisz mi sygnę : ) ? :

http://www.mpcforum....40#entry4539340

50% warna nie wiadomo za co

-.-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy a nawet 4fun. Szybki exp ( a nawet mega szybki ;d), łatwe do zrobienia eq, wszystko osiąga się szybko i przyjemnie. Zbilansowane klasy postaci.

Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś "świeżego" serwera. 2k14 odpada.

Nagroda za pomoc: Dużo lajków!

Temida / Elium  ?

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

­

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy online 1000+
Dodatkowe Info:Najlepiej serwer easy
Nagroda za pomoc:lajk

Arianea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze nie zrobionym pod ISS!!!! 
Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, czeste wojny gildii
Nagroda za pomoc: 5 w profilu

Arianea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy
Dodatkowe Info: Elium lub arianea
Nagroda za pomoc: :*

Arianea lepsza, nie jest pod IS

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy a nawet 4fun. Szybki exp ( a nawet mega szybki ;d), łatwe do zrobienia eq, wszystko osiąga się szybko i przyjemnie. Zbilansowane klasy postaci.
Dodatkowe Info: Szukam jakiegoś "świeżego" serwera. 2k14 odpada.
Nagroda za pomoc: Dużo lajków!

Może inari?

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy, medium
Dodatkowe Info: żeby is był a bez przesady żeby były częste efekty a graczy 200+
Nagroda za pomoc:
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Duzej ilosci graczy oraz duzej ilosci rzeczy w grze. (Serwer najlepiej bez IS albo poprostu serw ktory nie polega na IS tak bardzo)
Dodatkowe Info: Easy lub Medium. Najlepiej Medium z wysokim levelem z duzo iloscia osob!
Nagroda za pomoc: Jaka tam da rade :D

 

Sygnaturka.png

Opublikowano

­

 

Szukam serwera easy medium żeby is był a bez przesady żeby były częste efekty a graczy 200+

Arianea - 1k+ online, IS można łatwo zdobyć w grze.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Duzej ilosci graczy oraz duzej ilosci rzeczy w grze. (Serwer najlepiej bez IS albo poprostu serw ktory nie polega na IS tak bardzo)
Dodatkowe Info: Easy lub Medium. Najlepiej Medium z wysokim levelem z duzo iloscia osob!
Nagroda za pomoc: Jaka tam da rade :D

Arianea - serwer easy.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mories,Vesteris,Thoria.   Który serwer wybrać ?

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 5 w profilu

Mories ;)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Podobny do Ethana.eu
Dodatkowe Info: dużo luda
Nagroda za pomoc: Like
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam typowego harda bądź medium/hard.
Dodatkowe Info: By na serwerze było ok. 500+ luda (ale realne, a nie na liczniku)
Nagroda za pomoc: Like, ocena profilu.

Pasjonat
Opublikowano

Szukam serwera easy medium żeby is był a bez przesady żeby były częste efekty a graczy 200+

Arianea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam typowego harda bądź medium/hard.

Dodatkowe Info: By na serwerze było ok. 500+ luda (ale realne, a nie na liczniku)

Nagroda za pomoc: Like, ocena profilu.

Thoria

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/medium, 10KU G, nowe mapy, dungi, wojny
Dodatkowe Info: 400+ osób, stały rozwój serwera, zainteresowanie administracji 
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2
Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.    ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

OPRÓĆŻ

-Delemos

-Mories
Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.    ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expa który dość łatwo leci . Mapy metinów dużej ilości dunegów . Żeby ulepki dropiły z metinów na mapie metków (na tej mapie mogą być bossowie z których też leciały ulepki ale nie po jednej ale po 3) .

Dodatkowe Info:Dobrze jak serwer byłby Medium z domieszką Easy

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Domu aukcyjnym

Dodatkowe Info: Dużo dungeonów fajne eq, brak 6/7.

Nagroda za pomoc: Lajk :D

 

Invoria / s2?

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

­

 

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard coś na wznak cradosmt2
Dodatkowe Info: skrzynki serwerowe,zmianki dodania z mobów/metinów,typowy medium.    ;) A i jeszcze jedno bez pierdyliarda bajer.

OPRÓĆŻ

-Delemos

-Mories
Nagroda za pomoc: jedna osoba więcej na serwerze.    ;)

 

Helios2, vesteris, thoria.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expa który dość łatwo leci . Mapy metinów dużej ilości dunegów . Żeby ulepki dropiły z metinów na mapie metków (na tej mapie mogą być bossowie z których też leciały ulepki ale nie po jednej ale po 3) .

Dodatkowe Info:Dobrze jak serwer byłby Medium z domieszką Easy

Nagroda za pomoc:Lajk

Obczaj atreje.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Bardzo przyjemnym i jak najszybszym wbiciu max lvl'a i zbalansowanym PVP i ładnych setach broni/zbroi
Dodatkowe Info: Jeśli ktoś kojarzy i grał to szukam czegoś w stylu Ishya. Tam można było bardzo szybko wbić max lvl.
Nagroda za pomoc: Lajk 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo bardzo łatwym expie :D , żeby grało dużo ludzi i bardzo łatwo zdobywać eq ( może być u handlarza )
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa (PRIV) szukam jakiegoś podobnego priva do NextMt2
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Argentus

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Bardzo przyjemnym i jak najszybszym wbiciu max lvl'a i zbalansowanym PVP i ładnych setach broni/zbroi

Dodatkowe Info: Jeśli ktoś kojarzy i grał to szukam czegoś w stylu Ishya. Tam można było bardzo szybko wbić max lvl.

Nagroda za pomoc: Lajk 

 

Arianea

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy gdzie głównym "Dropieniem Ulepek" są Metiny
Dodatkowe Info: Mogą być zagraniczne
Nagroda za pomoc: +5 lajk na prof :*

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwerze Easy gdzie głównym "Dropieniem Ulepek" są Metiny

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Mogą być zagraniczne

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] +5 lajk na prof :*

Argentus ?

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwie nie pod itemshopa
Dodatkowe Info: HARD/MEDIUM (Podobny do polskiego, ciezki exp, itemy z IS ktore dropia itp)
Nagroda za pomoc: Milosc na zawsze <3

Sygnaturka.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy, żeby jak najszybciej wbić max lvl i przejść do PVP 
Dodatkowe Info: żeby było sporo graczy i ładne sety broni/zbroi (oprócz arianea)
Nagroda za pomoc: lajk 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...