Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] poziom medium i dużo ludu

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] plusik ;]

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, ogranietych gm ktorzy chociaz troche ogarniaja serwery,wojny gildi. NIezbyt trudne zdobywanie ulepek, i w miare stale ceny.

Dodatkowe Info: easy/medium   lub  medium

Nagroda za pomoc: Dam + i 5 w profilu i co tam chceta ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,serwerze takim easy/medium z max lvl 150. Priorytetem jest duża ilość graczy.
Dodatkowe Info: Fajnie by było jakby były na nim nowości z PLa,w stylu Likan czy coś :) Liczę na szybką pomoc :)
Nagroda za pomoc: +++++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Priorytetem jest duża ilość graczy i stabilność. Serwer typu Easy,gdzie nie trzeba siedzieć przy komputerze po pare godzin dziennie ,żeby się wyróżniać.
Dodatkowe Info: <Brak>
Nagroda za pomoc:Plusiki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Priorytetem jest duża ilość graczy i stabilność. Serwer typu Easy,gdzie nie trzeba siedzieć przy komputerze po pare godzin dziennie ,żeby się wyróżniać.

Dodatkowe Info: <Brak>

Nagroda za pomoc:Plusiki

Invoria badz Laneris S2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy.

Dodatkowe Info: PL

Nagroda za pomoc: Plus.

invoria / laneris / vesteris / ascarial...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy.

Dodatkowe Info: PL inaczej global ;-;

Nagroda za pomoc: Plus.

Negros. 

denzel.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze z max 250 lvl, duża liczba graczy
Dodatkowe Info: dobrze by było jakby działał na tym serwerze wh albo exp bot
Nagroda za pomoc: Plus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie osób minimum 1k online w szczytowych godzinach, fajnie rozbudowanej fabule
Dodatkowe Info: server medium/hard z max lvl około 120, który wyszedł dosyć niedawno
Nagroda za pomoc: :*

Pomocnik
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z max 250 lvl, duża liczba graczy

Dodatkowe Info: dobrze by było jakby działał na tym serwerze wh albo exp bot

Nagroda za pomoc: Plus

metin2-legend

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy, ogranietych gm ktorzy chociaz troche ogarniaja serwery,wojny gildi. NIezbyt trudne zdobywanie ulepek, i w miare stale ceny.

Dodatkowe Info: easy/medium   lub  medium

Nagroda za pomoc: Dam + i 5 w profilu i co tam chceta ;p

 

Laneris s2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,serwerze takim easy/medium z max lvl 150. Priorytetem jest duża ilość graczy.

Dodatkowe Info: Fajnie by było jakby były na nim nowości z PLa,w stylu Likan czy coś :) Liczę na szybką pomoc :)

Nagroda za pomoc: +++++

Erbia (niestety 250), Możesz sprawdzić Lesthia niedawno wyszedł i całkiem sporo ludzi pisało, że będzie grać

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z max 250 lvl, duża liczba graczy

Dodatkowe Info: dobrze by było jakby działał na tym serwerze wh albo exp bot

Nagroda za pomoc: Plus

Erbia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie osób minimum 1k online w szczytowych godzinach, fajnie rozbudowanej fabule

Dodatkowe Info: server medium/hard z max lvl około 120, który wyszedł dosyć niedawno

Nagroda za pomoc: :*

Możesz sprawdzić Lesthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: żeby serwer utrzymał się jeszcze kilka lat, wiem, że nie można tego przewidzieć, po niektórych widać, że dobrze sie trzymają. Serwer easy albo medium, główne zajęcie w grze to stanie w m2 ze znajomymi czasem jakiś dungeon, wojny gildi, czy jakieś male misje. Jeśli istnieje to eq na wszystkie klasy w jednym secie. I w miare tani is.
Dodatkowe Info: 200-500 graczy online, mało bugów :)
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby serwer utrzymał się jeszcze kilka lat, wiem, że nie można tego przewidzieć, po niektórych widać, że dobrze sie trzymają. Serwer easy albo medium, główne zajęcie w grze to stanie w m2 ze znajomymi czasem jakiś dungeon, wojny gildi, czy jakieś male misje. Jeśli istnieje to eq na wszystkie klasy w jednym secie. I w miare tani is.

Dodatkowe Info: 200-500 graczy online, mało bugów :)

Nagroda za pomoc: like

Mysle, ze Invoria bylaby ok.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color Serwer a'la PANDORAMT2, easy/medium. Ciekawych broniach, stabilnym serwerze, +500osob online, WYRÓWNANYCH Pvp 

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:  [/b][/color]6/7 obojętne, byleby wszycy nie chodzili z 150k hp, exp podobno jak na pandorze, najlepiej podajcie kilka serwerów   :)

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc[/b][/colorlike

Opublikowano

Mysle, ze Invoria bylaby ok.

Grałem tam jakiś czas, przeraziła mnie ilość ulepszaczy i mała ilosc metinów z których owe dropią, coś sie zmieniło ? :P

Opublikowano

Grałem tam jakiś czas, przeraziła mnie ilość ulepszaczy i mała ilosc metinów z których owe dropią, coś sie zmieniło ? :P

No w zasadzie nie, chociaz mniej graczy to latwiej o metki :D

 

To moze Laneris S2 ? Wojen za duzo nie ma, ale o ulepy stosunkowo nietrudno (no, schody sie zaczynaja na eq 200+), exp w miare szybko leci (rowniez tak do 195 <195-200 ciezko wbic, potem 200-215 znowu szybko i znowu schodki :P >. Server ogolnie spoko.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby serwer utrzymał się jeszcze kilka lat, wiem, że nie można tego przewidzieć, po niektórych widać, że dobrze sie trzymają. Serwer easy albo medium, główne zajęcie w grze to stanie w m2 ze znajomymi czasem jakiś dungeon, wojny gildi, czy jakieś male misje. Jeśli istnieje to eq na wszystkie klasy w jednym secie. I w miare tani is.

Dodatkowe Info: 200-500 graczy online, mało bugów :)

Nagroda za pomoc: like

Tanavis - patrząc na to, że to jest rework pandory to myślę, że serwer trochę postoi o graczy też nie będziesz musiał się martwić. Eq będzie tu na wszystkie klasy bo jest 6/7 klasowe czyli 15 silny/odporność.

 

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color Serwer a'la PANDORAMT2, easy/medium. Ciekawych broniach, stabilnym serwerze, +500osob online, WYRÓWNANYCH Pvp 

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:  [/b][/color]6/7 obojętne, byleby wszycy nie chodzili z 150k hp, exp podobno jak na pandorze, najlepiej podajcie kilka serwerów   :)

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc[/b][/colorlike

Tanavis - rework pandory :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PT, koń bojowy, easy/medium i stabilny
Dodatkowe Info: Dużo LUDZI
Nagroda za pomoc: like

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PT, koń bojowy, easy/medium i stabilny

Dodatkowe Info: Dużo LUDZI

Nagroda za pomoc: like

Polecam Invorie rework , naprawdę ciekawy nie nudzi się, dużo ludzi :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Serwer easy/medium, nie góruje is

Dodatkowe Info: 500-1000 graczy online, mało bugów  :) 

Nagroda za pomoc: like

 

Odpada Laneris

Invoria, choc tam IS daje duzego kopa, ale w grze go masa - nie ciezko zdobyc.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server Medium(bardziej w stronę harda niż easy czyli EAsy-bee, Medium z nutą hard tak :D), sporej ilości graczy, nie za stary, bez zbędnych śmieci typu: alchemia, pierdyliard setów. Aby eq robiło się miarę przyjemnie nie jak na Invorii, że miliard ulepek na +1, gdzie pali x20 z rzędu.
Dodatkowe Info: Nie Invoria! Server, gdzie IS nie wpływa na przewagę PVP tzn. bez kupowania broni/zbroi petów i innego gówna, gdzie w grze albo nie ma albo 0.1 % na zdobycie.
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Medium(bardziej w stronę harda niż easy czyli EAsy-bee, Medium z nutą hard tak :D), sporej ilości graczy, nie za stary, bez zbędnych śmieci typu: alchemia, pierdyliard setów. Aby eq robiło się miarę przyjemnie nie jak na Invorii, że miliard ulepek na +1, gdzie pali x20 z rzędu.

Dodatkowe Info: Nie Invoria! Server, gdzie IS nie wpływa na przewagę PVP tzn. bez kupowania broni/zbroi petów i innego gówna, gdzie w grze albo nie ma albo 0.1 % na zdobycie.

Nagroda za pomoc: like

 

Vesteris? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PT, koń bojowy, easy/medium i stabilny

Dodatkowe Info: Dużo LUDZI

Nagroda za pomoc: like

s2.laneris.pl

Legenda Metin2!

sig_team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...