Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie co do IS

 

Czy rekawica złodzieja jest sciągana?

Na ile czasu jest lizak + ppk ??

Czy fryzy i kostiumy są na stałe ?

Czy amulety zakłada się tak jak np. buty wiatru, czy włącza się je bez zakładania ?

 

Czy można juz zrobić przelew ??

 

PS. Mounty mogli byście dać na troche dłużej niż 10h albo 10h ale za 500 sm nie 1k :)

Opublikowano

Miała być tabela bonusów ,dalej nie ma...

 

Rybie ości tylko z łowienia będą czy gdzieś da się wydropić jeszcze?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Pytanie co do IS

 

Czy rekawica złodzieja jest sciągana?

Na ile czasu jest lizak + ppk ??

Czy fryzy i kostiumy są na stałe ?

Czy amulety zakłada się tak jak np. buty wiatru, czy włącza się je bez zakładania ?

 

Czy można juz zrobić przelew ??

1. Tak.

2. 10h.

3. Tak.

4. Jak buty wiatru.

 

Proponuje wstrzymac się do 17-18 ;) 

hhhh2.png

Opublikowano

Rejestracja jest wyłączona czy włączona ? :D

Zaraz zostanie włączona.

 

Miała być tabela bonusów ,dalej nie ma...

 

Rybie ości tylko z łowienia będą czy gdzieś da się wydropić jeszcze?

I Drop i łowienie.

hhhh2.png

Opublikowano

Poda ktos IP team speaka ;) ?

10 Posts

20 Posts

50 Posts

75 Posts

100 Posts

150 Posts

300 Posts

500 Posts

750 Posts

1000 Posts

Opublikowano

Zapraszamy do 16 trwają zapisy na idola | Idol 16:15

ts3.nazwaserwera.eu !

hhhh2.png

Opublikowano

Dodajcie marmury do npc to ulatwi gre.

Jest dodane prosze czytac prezentacje.

hhhh2.png

Opublikowano

Można już Smy przelewem zamawiać ? I ile się czeka ? :>

 

Ja juz wysłałem i czekałem ok. 1min ale to pewnie zależy od banku (ja mam credit agricole) 

Opublikowano

Na ss zmianki i dodania u npc. 

Naprawdę BONY ZMIENIA SIĘ U NPC..

CHyba sobie zażartowali :)

Pobrałem clienta a tu je* niespodzianka.

Dzięki nie zagram przez zmiane u NPC :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Można już Smy przelewem zamawiać ? I ile się czeka ? :>

Wszystko pisze w transakcji ;)

Na ss zmianki i dodania u npc. 

Naprawdę BONY ZMIENIA SIĘ U NPC..

CHyba sobie zażartowali :)

Pobrałem clienta a tu je* niespodzianka.

Dzięki nie zagram przez zmiane u NPC :)

To  jest nie zostalo wprowadzone i byc moze nie zostanie. To tylko plotki i insynuacje.

hhhh2.png

Opublikowano

Wszystko pisze w transakcji ;)

To  jest nie zostalo wprowadzone i byc moze nie zostanie. To tylko plotki i insynuacje.

 

Serio ? 

Na forum serwera admini piszą coś innego :)

Dziwne, że admin twierdzi coś innego niż koleś, który tą prezentację stworzył.

Może ustalcie wspólną wersję i dopiero udostępnijcie? 

 

 

 

zartjpg_ewqxxwh.jpg

 

 

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...