Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer polecam i zapraszam serdecznie do wspólnej gry !

 

Jak skile na P ?

U NPC się kupuje i czyta.

hhhh2.png

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-Jak często będą eventy/konkursy

-Gdzie zdobędę broń na 75lvl?

Boze kazdy nawija bita z pytaniem kiedy bron na 75lv -.- 20 razy bylo pisane..

Opublikowano

Usuncie czas z biologa, dodajcie to co pisaliście do sklepów oprócz błogosławieństw...Jak wyglada reklama? Będzie chociać 300 osób? Bo zastanawiam sie czy pobierać...

Opublikowano

Boze kazdy nawija bita z pytaniem kiedy bron na 75lv -.- 20 razy bylo pisane..

Myslisz ze ja 24/7 siedze przy mpc?

I moze nie mam ochoty czytac tych wszystkich kart i szukac czy bylo pisane o broniach 75..

Opublikowano

Myslisz ze ja 24/7 siedze przy mpc?

I moze nie mam ochoty czytac tych wszystkich kart i szukac czy bylo pisane o broniach 75..

To nie zadawaj glupich pytan tylko rusz zadek i zobacz czy bylo o tym pisane. I potem nabijaj posty omg.

Opublikowano

-Jak często będą eventy/konkursy

-Gdzie zdobędę broń na 75lvl?

-Codziennie kalendarz eventów na stronie głównej.

-Wymiana szkat/Rip/Bossy z rajdów.

hhhh2.png

Opublikowano

[P] Nie moglibyście wprowadzić jakiegoś innego setu broni/zbroii na 90lvl? Szczerze rzygam już trytonami/bezdusznym i i niebieskimi stalami...

jakbyście wprowadzili jakąś małą ankietę to zapewne nie tylko ja tak myślę..

 

ponawiam bo ostatnio nikt mi nie odpowiedział

x


Opublikowano

ponawiam bo ostatnio nikt mi nie odpowiedział

Możemy zmienić lecz nie w dniu dzisiejszym możemy przy przyszłym update.

hhhh2.png

Opublikowano

Może być i nawet przy przyszłym update.

Dla pewności dajcie ankietę czy ludzie tego chcą i sami zobaczycie ;)

 

// mniej więcej o której odpalicie IS?

x


Opublikowano

No nareszcie jakiś serwer, który mam nadzieje warto zajrzeć. Prezentacja naprawdę bardzo pomocna, pierwszy raz widzę tak obszerną i dokładną zarazem :)
Oczywiście widzimy się o 18, powodzenia :)

anonymous-sg-sruba.png

Opublikowano

Może być i nawet przy przyszłym update.

Dla pewności dajcie ankietę czy ludzie tego chcą i sami zobaczycie ;)

 

// mniej więcej o której odpalicie IS?

 

Około godziny 15.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...