Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być i nawet przy przyszłym update.

Dla pewności dajcie ankietę czy ludzie tego chcą i sami zobaczycie ;)

 

// mniej więcej o której odpalicie IS?

Ja też jestem za ;)

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak odpalam klienta to wyskakuje mi taki błąd 

eqtif8.jpg

 

Pomoże ktoś ?

Rozwiązanie problemu - Sorry Your System does not support 3D graphics...

Gdy chcemy włączyć grę i pojawia się taki komunikat

quoteS.png Cytat
Sorry,Your system does not support 3D grahics

please check your hardware and system configuration then try again.

Oznacza to, że Twoja karta graficzna odmawia posłuszeństwa.

 

W tym celu należy:

1. Zrestartować komputer. Nasza karta graficzna może po prostu nie wyrabiać.

 

2. Sprawdzić czy nasza karta graficzna spełnia minimalne wymagania gry

 

3. Sprawdzić czy masz wyłączone przyspieszenie sprzętowe karty graficznej

 

4. Pobrać najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej i zainstalować

Sterowniki ATI Radeon - download

Sterowniki Nvidia GeForce - download

 

5. Pobrać najnowszą wersję DirectX (oczywiście przystosowaną do naszej karty graficznej)

 

6. Sprawdzić czy nasza karta graficzna nie jest fizycznie uszkodzona

 

Jeżeli powyższe rozwiązania nie pomogą to oznacza, że musimy zaopatrzyć się w nową kartę graf. gdyż ta jest zepsuta.
Opublikowano

Bedzie antyexp? Nie doczytalem w prezentacji.

Tak u Handlarza Bronią jest dostepny.

hhhh2.png

Opublikowano

Musisz się wylogować z Windowsa i na nowo zaloguj

 

Pomogło dzieki wielkie.

 

 

Rozwiązanie problemu - Sorry Your System does not support 3D graphics...

Gdy chcemy włączyć grę i pojawia się taki komunikat

quoteS.png
Cytat
Sorry,Your system does not support 3D grahics

please check your hardware and system configuration then try again.

Oznacza to, że Twoja karta graficzna odmawia posłuszeństwa.

 

W tym celu należy:

1. Zrestartować komputer. Nasza karta graficzna może po prostu nie wyrabiać.

 

2. Sprawdzić czy nasza karta graficzna spełnia minimalne wymagania gry

 

3. Sprawdzić czy masz wyłączone przyspieszenie sprzętowe karty graficznej

 

4. Pobrać najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej i zainstalować

Sterowniki ATI Radeon - download

Sterowniki Nvidia GeForce - download

 

5. Pobrać najnowszą wersję DirectX (oczywiście przystosowaną do naszej karty graficznej)

 

6. Sprawdzić czy nasza karta graficzna nie jest fizycznie uszkodzona

 

Jeżeli powyższe rozwiązania nie pomogą to oznacza, że musimy zaopatrzyć się w nową kartę graf. gdyż ta jest zepsuta.

 

 

Nie bede się z tym jebał bo pomogło to co napisał up :) Po za tym jak może byc zepsuta karta graficzna jak wszystkie inne klienty mi działają, lol mi działa i sporo innych gier mi działa bez problemowo komp ma pół roku :)

Opublikowano

Pomogło dzieki wielkie.

 

 

 

Nie bede się z tym jebał bo pomogło to co napisał up :) Po za tym jak może byc zepsuta karta graficzna jak wszystkie inne klienty mi działają, lol mi działa i sporo innych gier mi działa bez problemowo komp ma pół roku :)

Nie które klienty są starsze i nie maja wbudowanych nowych modeli gry. W naszym przypadku są one wgrane i moga byc inne wymagania.

hhhh2.png

Opublikowano

Nie które klienty są starsze i nie maja wbudowanych nowych modeli gry. W naszym przypadku są one wgrane i moga byc inne wymagania.

 

Ok kumam, juz wszystko działa wystarczyło się wylogować i zalogować od nowa do windowsa był to jakiś chwilowy błąd najwidoczniej. 

 

 

Kiedy bedzie włączony IS ??

Opublikowano

Ok kumam, juz wszystko działa wystarczyło się wylogować i zalogować od nowa do windowsa był to jakiś chwilowy błąd najwidoczniej. 

 

 

Kiedy bedzie włączony IS ??

Do godziny 15 się pojawi.

hhhh2.png

Opublikowano

Ktoś mi może powiedzieć jak wygląda sytuacja z magicznym metalem? 

U handlary go nie widać, co mnie trochę niepokoi, skoro ma to być medium/easy :D

Dropi z loterii :)

 

Do 15 Lv możemy zdobyć ok. 5-10 Metali zależnie od szczęścia.

Bilety na loterie dropia naprawdę czesto z mobów. Tak jak mowie do 15 Lv nawet kilkanaście.

Prócz tego możemy wydropić lub dodatkowo wytworzyć..

 

Tutaj prezentacja serwera by WaffellxXx:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XD8RQx5l3JE&list=UUp5mzXANTMRCEG8qssg_jXg

hhhh2.png

Opublikowano

Jeżeli większość będzie za dodaniem metalu do npc to tak się stanie.

hhhh2.png

Opublikowano

Zapraszamy na ts3: ts3.nazwaserwera.eu

Oraz forum: forum.nazwaserwera.eu

 

Przypominamy o idolu, który odbędzie się o 16:15 !

Za udział SM!

hhhh2.png

Opublikowano

Ja mam jeszcze pytanko co ze swojem zmiany skili (swój powrotu statusu)

 

A i co z rosami ?? czy jest rosa na magię mam nadzieje ,że nie

Psotnyy

Opublikowano

Ja mam jeszcze pytanko co ze swojem zmiany skili (swój powrotu statusu)

 

A i co z rosami ?? czy jest rosa na magię mam nadzieje ,że nie

Tez mam taka nadzieje ..


 

Opublikowano

Tez mam taka nadzieje ..

 

Ja mam jeszcze pytanko co ze swojem zmiany skili (swój powrotu statusu)

 

A i co z rosami ?? czy jest rosa na magię mam nadzieje ,że nie

1. Do 60lv Mozemy zmienic u starszej pani za darmo profesje potem tylko IS. ev. Eventy.

2. Rosy u npc , rosy na magie nie ma.

hhhh2.png

Opublikowano

Jak w prezentacji nie ma roski na magie to w grze tez jej nie ma.

 

Byla beta ludzie -.-

Opublikowano

Przypominamy o idolu na ts3! ts3.nazwaserwera.eu.

Za udział Sm zaczynamy o 16;15!

hhhh2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...