Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy setki zostały dodane do handlarzy? Mam nadzieje, że nie.

Nie uznaliśmy, że wtedy pvp i wojny nie miałyby sensu :)

hhhh2.png

Opublikowano

2880914056033921207057.png

Ta mapa dalej występuje na serwerze? Nie lepiej zostawić tradycyjnie - sklepy w pierwszych miastach?

Tak dalej ale mamy zamiar ją usunac jako mape handlowa i dodac jako eventowa do roznych eventow typu.. Wielkanoc itd..

Wtedy bedzie wiekszy handel standardowo w m1.

hhhh2.png

Opublikowano

Dajcie calego co 1h.

 

To by było wspaniałe posunięcie. Do tego dość wolny drop przedmiotów dla biologa (wiadomo, nie taki, że jeden ząb na spot a do tego lvle lecą kosmicznie). To by wyróżniło tych lepszych graczy.

1367591241-U459639.png


Opublikowano

Biologa damy co 1h.

 

Tutaj video by TheRyKoX :)

 

Nie no bez przesady, cały biolog co 1h? Łącznie do oddania jest ok. 500 przedmiotów, przy 100% na przyjęcie to jest jakieś 21 dni ciągłego oddawania. :huh:

 

Może do notatek co sekundę, potem od klejnotów co 1h - 100% na przyjęcie i mniejsza ilość do oddania.

Opublikowano

Nie no bez przesady, cały biolog co 1h? Łącznie do oddania jest ok. 500 przedmiotów, przy 100% na przyjęcie to jest jakieś 21 dni ciągłego oddawania. :huh:

 

Może do notatek co sekundę, potem od klejnotów co 1h - 100% na przyjęcie i mniejsza ilość do oddania.

 

Tak będzie. Do notatek co sekundę a potem co 1h.

Opublikowano

Jest gdzieś scrn tabeli bonusów? Na stronie/forum ,coś się doszukać nie mogę :/

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Jest gdzieś scrn tabeli bonusów? Na stronie/forum ,coś się doszukać nie mogę :/

Zaraz dodamy.

hhhh2.png

Opublikowano

Nie no bez przesady, cały biolog co 1h? Łącznie do oddania jest ok. 500 przedmiotów, przy 100% na przyjęcie to jest jakieś 21 dni ciągłego oddawania. :huh:

 

Może do notatek co sekundę, potem od klejnotów co 1h - 100% na przyjęcie i mniejsza ilość do oddania.

 

I właśnie to by było najlepsze w tym serwerze. Nie znudziłby się po miesiącu bo nadal by było coś do roboty. W dodatku rozróżniało by to ludzi, którzy potrafią i chcą grać od tych, co nie potrafią i grają na "odwal". Jestem pewien, że po wbiciu max lvla i zrobienia eq nie będzie nic do roboty, prócz pvp i najeżdżania na wrogie królestwo. No może dungeony będą zabijały nudę, tylko po co robić dungeony jak będzie się miało eq i max lvl. Pozostaje robić nowe postacie, nuda.

1367591241-U459639.png


Opublikowano

I właśnie to by było najlepsze w tym serwerze. Nie znudziłby się po miesiącu bo nadal by było coś do roboty. W dodatku rozróżniało by to ludzi, którzy potrafią i chcą grać od tych, co nie potrafią i grają na "odwal". Jestem pewien, że po wbiciu max lvla i zrobienia eq nie będzie nic do roboty, prócz pvp i najeżdżania na wrogie królestwo. No może dungeony będą zabijały nudę, tylko po co robić dungeony jak będzie się miało eq i max lvl. Pozostaje robić nowe postacie, nuda.

Jestem rowniez za zeby biolog byl co godzinie. Chce zostac tu na dluzej..


 

Opublikowano

Do Konarów Zelkova dodamy co 1 sec potem co godzinie pasuje tak układ?

hhhh2.png

Opublikowano

Do Konarów Zelkova dodamy co 1 sec potem co godzinie pasuje tak układ?

Do notatek standardowo co sekundę. Potem co 1h + 100% na przyjęcie - od klejnotów do końca jest do oddania 290 przedmiotów, więc to jest jakieś 12 dni oddawania.

Opublikowano

Do notatek standardowo co sekundę. Potem co 1h + 100% na przyjęcie - od klejnotów do końca jest do oddania 290 przedmiotów, więc to jest jakieś 12 dni oddawania.

 

Widać, że chcesz zrobić tu wszystko w miesiąc.

 

 

Do Konarów Zelkova dodamy co 1 sec potem co godzinie pasuje tak układ?

 

Konary już co godzinę? żeby nie było 100% na przyjęcie.

 

//edit. z 60% by wystarczyło.

1367591241-U459639.png


Opublikowano

Do notatek standardowo co sekundę. Potem co 1h + 100% na przyjęcie - od klejnotów do końca jest do oddania 290 przedmiotów, więc to jest jakieś 12 dni oddawania.

Dobrze to tak zrobimy.

Czekam na dalsze wypowiedzi by to rozwazyc w 100%

hhhh2.png

Opublikowano

Widać, że chcesz zrobić tu wszystko w miesiąc.

 

 

 

Konary już co godzinę? żeby nie było 100% na przyjęcie.

 

//edit. z 60% by wystarczyło.

Aktualnie maksymalny poziom to 160, przecież na pewno zostanie zwiększony i dodadzą nowe misje u biologa.

Opublikowano

Dobrze to tak zrobimy.

Czekam na dalsze wypowiedzi by to rozwazyc w 100%

 

Niech bedzie 100%.. Niby 12 dni, ale kto bedzie oddawal 24x dziennie? Roboty tylko.. Przecietnym graczom zajmie to i tak z miesiac - 2 lajtem...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Aktualnie maksymalny poziom to 160, przecież na pewno zostanie zwiększony i dodadzą nowe misje u biologa.

 

No właśnie. Nowa misja u biologa i pach, nagle jeden dzień i zrobiona misja, może dwa. (biorę pod uwagę graczy którzy mogą grać dużą ilość godzin, jak by dodali 25szt. itemu do oddania, to ledwo doba i mają zrobione)

Właśnie chodzi o to żeby była robota, ludzie. Ci co zrobią eq i wbiją lvl, mogą zostać w tyle za kimś nie robiąc biologa. To właśnie jest najlepsze.

1367591241-U459639.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...