Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba komus się coś pomyslilo ze to jest easy :) Na każdy item potrzeba ulepszcze , Bony nie wchodza takie jak sa w tabeli max 2k pz wchodz o co chodzi to sa podstawy serwera a prawie nic sie nie zgadza z ta prezka tak jak by ktos inny serwer prezentował troche lipa nie polecam.

Jeśli pomogłem liczę na Lubie To


-Moje pierwsze 50 Lubie To .


Dziękuje wszystkim

Opublikowano

hehe beka z tym serwerem a niby beta była ja nie wiem albo oni włączyli teraz inny serwer albo Ci beta testerzy byli ślepi :D 

Opublikowano

Troche expa zwiekszyc ,zrobic bony full i malina :)

 

Te ulepszacze co leca z sakiewek(KK/pazury itd) to potrzebne sa czy mozna wywalac?;D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Wlasnie serwer Off a tu 70 osób online

 

teraz 99 ;D

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Poprawki, które zaszły w ciągu 30min:


 


1. Dodano, że potrzeba tylko 1 Kamień Duchowy na P.


2.Usunięto questy u biologa do 30 poziomu.


3.Zmniejszono drop przywołan bossów.


4.Zwiększono EXP oraz drop Yang.


 


 


-------------------------------------------------------------


 


Poprawki, które zajdą w nocy:


 


1. Naprawimy Bonusy Mountom oraz Fryzurom.


2.Naprawimy Pety.


3.Dodamy mozliwosc bicia z mounta.


4.Usuniemy wszystkie ulepszacze do 70 Poziomu.


5. Naprawimy questa startowego.


 


Prosimy dać nam czas , serwer nie dawno wystartował wszystko dziś naprawimy.


Następna konserwacja dzisiaj o 00;00 .


 


Pozdrawiamy Administracja Rangar2.eu


hhhh2.png

Opublikowano

Naprawcie licznik już 101 osób online ^_^

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

 

Poprawki, które zaszły w ciągu 30min:

 

1. Dodano, że potrzeba tylko 1 Kamień Duchowy na P.

2.Usunięto questy u biologa do 30 poziomu.

3.Zmniejszono drop przywołan bossów.

4.Zwiększono EXP oraz drop Yang.

 

 

-------------------------------------------------------------

 

Poprawki, które zajdą w nocy:

 

1. Naprawimy Bonusy Mountom oraz Fryzurom.

2.Naprawimy Pety.

3.Dodamy mozliwosc bicia z mounta.

4.Usuniemy wszystkie ulepszacze do 70 Poziomu.

5. Naprawimy questa startowego.

 

Prosimy dać nam czas , serwer nie dawno wystartował wszystko dziś naprawimy.

Następna konserwacja dzisiaj o 00;00 .

 

Pozdrawiamy Administracja Rangar2.eu

 

 

Ulepy to powinniscie usunac TERAZ, bo jak wyobrazasz sobie expienie bez eq? Rownie dobrze mozecie wylaczyc server do 00.00 i zaczeakc.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Poprawki, które zaszły w ciągu 30min:

 

1. Dodano, że potrzeba tylko 1 Kamień Duchowy na P.

2.Usunięto questy u biologa do 30 poziomu.

3.Zmniejszono drop przywołan bossów.

4.Zwiększono EXP oraz drop Yang.

 

 

-------------------------------------------------------------

 

Poprawki, które zajdą w nocy:

 

1. Naprawimy Bonusy Mountom oraz Fryzurom.

2.Naprawimy Pety.

3.Dodamy mozliwosc bicia z mounta.

4.Usuniemy wszystkie ulepszacze do 70 Poziomu.

5. Naprawimy questa startowego.

 

Prosimy dać nam czas , serwer nie dawno wystartował wszystko dziś naprawimy.

Następna konserwacja dzisiaj o 00;00 .

 

Pozdrawiamy Administracja Rangar2.eu

 

To co wy na tej becie robiliście? Jak można nie zauważyć czegoś takiego jak ulepszacze do podstawowego eq, biologa z duperelami typu kwiat brzoskwini czy mounty bez możliwości bicia!?

Novum.png

Opublikowano

Działa ? czy trzeba spatchowac ? bo widze ze 170 osób online

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Licznik jest popsuty, serwer off a on cały czas rośnie

 

PS. Naprawcie jeszcze bony kostiumom i amuletom bo też nie działają a widzę, że o nich nie wspomnieliście

Opublikowano

Serwer ON

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wszystko stabilnie działa. Kilka bugów jest, które naprawimy w nocy.

hhhh2.png

Opublikowano

Dosyć dużo błędów.

Niektórzy prawie większość błąd z runtime albo z pytajnikami.

Wywala kilkanaście osób co chwile.

 

Ogarnijcie klienta, i póki jeszcze czas zróbcie z tym porządek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...