Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli co w koncu? Zmianki beda u handlarza czy zmienianie przez npc?

Jesli opcja druga to nawet nie ma co zasysac clienta bo szkoda czasu.

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czyli co w koncu? Zmianki beda u handlarza czy zmienianie przez npc?

Jesli opcja druga to nawet nie ma co zasysac clienta bo szkoda czasu.

 

Wejdź na ich forum i przeczytasz tam, że zmianki u NPC i nie mają zamiaru dodać normalnego systemu zmianek pomimo, że 60% ludzi tego chce.

SS masz powyżej z ich forum :)

 

Niestety ja zmarnowałem chwilę czasu na pobranie clienta poprzez niezgodność prezentacji z serwerem...

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Jeśli takowa zmiana będzie to nie ma co grać...

Już wolałbym gdybyście zablokowali wszystkie możliwe sposoby wgrania BS'a :)

Opublikowano

Wiec jak chcecie?

Zmiana bonow standardowo czy przez npc?

 

Co się stało, że Twoje "nigdy nie zostanie to zmienione" nagle uległo?

Czyżby strach przed utratą graczy ?

 

Reszte spraw też będziecie zmieniać w grze bez wiedzy graczy ?

 

@ Question

Oczywiście, że normalne zmianki, nie musi być wbudowanego BS.

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Wiec jak chcecie?

Zmiana bonow standardowo czy przez npc?

 

No chyba logiczne, ze normalne.. To easy a nie mordor-hard zeby nawet trzeba bylo sie meczyc przez gownianego npc ;x

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

powinien być zablokowany klient tak jak mają to niektóre serwery odpala się przez patcher i jak wykryje pliki które są nie potrzebne to je kasuje lub nie odpala 

Opublikowano

Oficjalne stanowisko w sprawie BS'a:

 

NPC nie będzie, zostaje tak jak jest lecz SwitchBot zostanie zablokowany.

 

Dlaczego nagle zmieniliście zdanie ?

Na Waszym forum mnie wyśmialiście i pożegnaliście.

Napisałem na MPC i zmiana podejścia ...

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Ja p******e Neymar przestań płakać...O jeju zmiana u npc nie bede mógł używać bs'a...Zasłonie sie 60 % ludzi którzy też tego chcą, a nie podam własnych argumentów...Jeśli w pełni zablokujecie bs'a to było by fajnie, ale watpie ze uda wam sie to zrobic...

Opublikowano

Ja nie rozumiem, blokować bsa na easy.. To wlasnie jeden z aspektow tego, ze ktos gra na easy - latwe wbijanie bonow. A nie recznie mieszac tydzien 2 itemy -_-

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

ja już sobie pograłem na serwerze wyskakuje mi mój ulubiony błąd którego za chuja nie wiem jak naprawić 

 

919303a6cc29.png

Opublikowano
 

ja już sobie pograłem na serwerze wyskakuje mi mój ulubiony błąd którego za chuja nie wiem jak naprawić 

 

dc8cea.png

Uruchom jako adminisrator i sprobuj wylaczyc antywirusa.

hhhh2.png

Opublikowano

 

 

ja już sobie pograłem na serwerze wyskakuje mi mój ulubiony błąd którego za chuja nie wiem jak naprawić 

 

dc8cea.png

Uruchom jako adminisrator i sprobuj wylaczyc antywirusa.

 

zrobiłem jest to samo 

Opublikowano

Dajcie takie bony (zmieńcie wartości pod ten serwer) + drogie zmianki.

BON2USY.png

Są bardzo podobne ;)

hhhh2.png

Opublikowano

Jeśli czyta to Team Forum ragnara niech napiszę do mnie na PW :)

Pomogę w tym co zepsuliście :D :D

 

Ogólnie serwer się dobrze zapowiada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...