Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer stoi stabilnie bugów co raz wiecej graczy przybywa zapraszamy ! ;) !!

hhhh2.png

Opublikowano

Serwer stoi stabilnie bugów co raz mniej graczy przybywa zapraszamy ! ;) !!

 

No tak, meczcie sie teraz a o polnocy bedzie zwiekszony exp, POZDRO ^_^

Jak narazie za duzo bugow, nei ma sensu.. Zobaczymy po nocnej przerwie.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

No tak, meczcie sie teraz a o polnocy bedzie zwiekszony exp, POZDRO ^_^

Jak narazie za duzo bugow, nei ma sensu.. Zobaczymy po nocnej przerwie.

 

Exp juz byl zwiekszony, o co Ci chodzi?

Opublikowano

Exp juz byl zwiekszony, o co Ci chodzi?

 

O to, ze GM jak cos naprawil to informowal o tym w grze i bylo m.in. "zwiekszenie expa" - wiec bedzie jeszcze zwiekszony.. Pisal nam w grze na biezaco co poprawil i powiedzial ze pozniej lista poprawek bedzie na stronie i jak juz wszystko sobie tam wypoprawia to bedzie szybki restart. :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Lim0n top 1 ninja expi na ninja hacku :)

 

Cala topka cisnie na WH, a GM jest zajety wypatrywaniem bugow, staniem w m1 i gadaniem z innymi.

Opublikowano

"????" P******e, tyle czekałem a widzę chujnia na samym starcie dzięki Waszym zapytajką:D

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nie no serwer miazga. Administracja wszystko ogarnela gra sie zajebiscie polecam serwer!

 

No chyba jeszcze nei ogarnela.. :D Jak ogarnie to byc moze bedzie sie gralo zaje*iscie, narazie to tylko dobra prezentacja / kicha w grze.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Na forum od nich pojawił się poradnik na te "???" I niektórym pomógł

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Jak zrobić konia bojowego?

Jak wbić skill m1>g1>P

Skąd broń 75lv

Czy jest opcja zmiany np. Body>mental na większych poiozmach.

Masz medale po 100k u handlary czytasz co 1s

Ku u handlarza / zwoje rady u hadnarlki roznosci / kamol tez gdzies byl (1 do P)

Bron 75 chyba standard, ale nie wiem.

Tego tez nie wiem :(

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

aktualnie trwa przerwa techniczna, w celu wyelimnowania większosci bugów, usunięcia dropu ulepszaczy oraz naprawienia fryzurek, kostiumów, usunięcie misij biologa do 30 a także usunięcia bosów i mozliwosc przywolania ich na wlasciwych mapach!

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Usuncie limit na biologa, poprawcie resp mobów i czas respawnu...A ogólnie serwer jest okej.

Opublikowano

aktualnie trwa przerwa techniczna, w celu wyelimnowania większosci bugów, usunięcia dropu ulepszaczy oraz naprawienia fryzurek, kostiumów, usunięcie misij biologa do 30 a także usunięcia bosów i mozliwosc przywolania ich na wlasciwych mapach!

 

Mam tylko jedno pytanie, jaki cel miały beta testy skoro nic nie zostało naprawione??  30 minut po starcie serwer jest wyłączony by wyeliminować bugi? Jezu, wierzycie w to że w kilka godzina zostanie naprawione to czego nie naprawili przez tydzień?

i gdzie te obrońcy serwera co tak go wychwalały przed startem? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...