Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dajcie takie bony (zmieńcie wartości pod ten serwer) + drogie zmianki.

BON2USY.png

Takie bony + drogie zmianki? chyba cie ssie ;D

 

Ragnxxx

Dasz ta tabele czy dalej bd zlewal i mowil ze sa podobne lub ze zaraz dasz a i tak nie dasz? :/

 

@top

Archer wyexpi spokojnie na av1/2 na setaou czy wala po 1k+ i bez buffa ani rusz? 

 

PS.

I tak bedzie BS na servie wiec nwm po co piszecie ze zablokujecie ;D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Mam pytanie a beda dropic np zwoje 50sm z jakiegos rajdu itp? bylo by to bardzo fajna sprawa oczywiscie drop ich dac 20-30% z jakis lepszych bossow.

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Takie bony + drogie zmianki? chyba cie ssie ;D

 

Ragnxxx

Dasz ta tabele czy dalej bd zlewal i mowil ze sa podobne lub ze zaraz dasz a i tak nie dasz? :/

 

@top

Archer wyexpi spokojnie na av1/2 na setaou czy wala po 1k+ i bez buffa ani rusz? 

A co Ci nie pasuje w tych bonach? Zmianki będą normalnie u NPC.

Opublikowano

x

 

Dodajcie bs'a albo usuncie przedrostek easy z tematu

 

Skad bojowca?

Skad pierscien tp?

 

 

Mozna dostac odpowiedz? ;d

Opublikowano

właśnie BS niech nie będzie, pamiętasz batios.pl (już nie działą)? było po 700 online też to był medium 150 bez bs

Jestes chyba jedynym czlowiekiem, ktory chce robic jeden itemek 2 godziny, w pelni sie nudzac.

 

@aw

skad trutka?

przedmioty do biola dropia na kazdym lvl?

da sie wszystko ogarnac solo archerem? (bossy, metki, dungi, exp bez buffa)

Opublikowano

Jestes chyba jedynym czlowiekiem, ktory chce robic jeden itemek 2 godziny, w pelni sie nudzac.

 

@aw

skad trutka?

przedmioty do biola dropia na kazdym lvl?

da sie wszystko ogarnac solo archerem? (bossy, metki, dungi, exp bez buffa)

Spokojnie archerem damy rade:)

 

Start za 2min!!

hhhh2.png

Opublikowano

Taka prawda że jak npc nie zmiana bonów to i tak da się odpalić bsa na tym serwerze. Zmienicie id zmianek ? łatwo je zdobyć. Czekam z niecierpliwością na start :)

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

Spokojnie archerem damy rade:)

 

Start za 2min!!

 

Jest jakas latka dla clienta z bety, czy trzeba od nowa pobierac?

Uczeń
Opublikowano

otworzylem misje wyskoczyly ???????????

??????????

?????????

teraz nawet zalogowac sie nie da bo ??????

????

Opublikowano

Wedlug strony 560 graczy on-line, no ciekawe. Ragnxxx, odpowiedz na moje pytanie.

Jest jakas latka na clienta z bety?

Opublikowano

Bony w Pustynnym bojowniku nie działają rly... 

 

Jeszcze duuuuużo "niespodzianek" was czeka na tym serwerze :D

Opublikowano

Kto ma c++

 

Otworzyć ze zgodnościa XP/Win7

viste/window 7/8 to otwórzcie jako administrator CMD (wiersz polecenia) i wklejcie to: bcdedit /set IncreaseUserVA 2800

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Ani fryz ani kostiumy nie działają no super... A jeszcze dziś ktoś pytał czy bony z nich działają to normalnie Ragnxx odpisałeś, że tak..

 

Jeszcze brawo dla admina za naciągniecie mnie na fryza... 

 

 

1tadk9.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...