Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak skille taka długa prezentacja i nie mogę nigdzie wyszukać tej informacji 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

Jak skille taka długa prezentacja i nie mogę nigdzie wyszukać tej informacji 

Na początku prezentacji przy handlarzach.

Opublikowano

Kolejny nudny serwer.

Nic specjalnego nie wprowadza, a rzeczy, które są na serwerze, są tak powtarzalne, że aż mi zbrzydły.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Opublikowano

Kolejny nudny serwer.

Nic specjalnego nie wprowadza, a rzeczy, które są na serwerze, są tak powtarzalne, że aż mi zbrzydły.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Hahahaha beka z typa. Serwer jest unikalny widac po prezentacji i ma ogrom nowosci.

Co za typ z bólem dupy omg :D

Opublikowano

Hahahaha beka z typa. Serwer jest unikalny widac po prezentacji i ma ogrom nowosci.

Co za typ z bólem dupy omg :D

 

C**j mnie to interesuje.

Moje zdanie na temat serwera jest jasne i wszystko w nim określiłem.

Jeśli tego nie akceptujesz to sam mojej opinii nie krytykuj.

Typ z bólem dupy, który potrafi się sam utrzymać za własne, legalnie zarobione pieniądze - zobaczymy Ciebie bachorze za kilka lat.

 

Teraz to dojebał ziomek..

 

Dojebałem.

 

Nawet nie wszedł na serwer ..

Ja grałem na becie to wiem ;)

 

C**j mnie to interesuje, co Ty robiłeś i czego ja nie zrobiłem.

Lubisz grać na tym serwerze to graj, obrońco zwierząt.

 

 

No co zrobisz nic nie zrobisz.

 

Kolejny post, który nabijesz.

Tak mi gorąco, że zgłoszę.

Opublikowano

Trzeci raz zadaje to pytanie.

Czy są bronie do expa na jakiś wyższy poziom? Prócz 75? Czy z 30 się coś robi?

Nie nie ma. Lecz mamy w planach dodać akutalizację z ulepszaniem broni 75 na nowszą.

hhhh2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...