Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ragnar2.eu - Stań do walki ![DEDYK] [MEDIUM/EASY] Start już w piątek o 18:00 | Aktualizacja!


Ragnxxx

Start  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Start na nowo bez bugów?

    • Tak, na nowo bez bugów.
      4
    • Nie nie chcemy startu serwera.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[P] Nie moglibyście wprowadzić jakiegoś innego setu broni/zbroii na 90lvl? Szczerze rzygam już trytonami/bezdusznym i i niebieskimi stalami...

W sumie jestem za..


 

  • Odpowiedzi 388
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten set na 90 może zostać wg mnie. zawsze tam jakies stare czasy itd..

 

jakie stare czasy? przecież to jest wszędzie do tej pory.. masakra 8S

x


Opublikowano

Kilka pytań:

 

-W ile wbije 75 Poziom?

-Skad bronie na 65.

-Skad bizu na 54 i tarcze na 61.

-Skad stalki?

-To zależy jak będziesz expić. Ale tak na skale doświadczenia to moment.

-Metiny od 75 Lv + oraz bossy.

-U NPC stary handlarz.

-Metiny 85Lv+ oraz bossy.

hhhh2.png

Opublikowano

-To zależy jak będziesz expić. Ale tak na skale doświadczenia to moment.

-Metiny od 75 Lv + oraz bossy.

-U NPC stary handlarz.

-Metiny 85Lv+ oraz bossy.

Moglibyscie dac bronie 65 do npc.

Opublikowano

Zapraszamy na forum w razie szczegółowych informacji oraz kontaktu z nami:

 

forum.nazwaserwera.eu.

 

Jezeli macie ochote z nami porozmawiac zapraszamy na ts3:

 

ts3.nazwaserwera.eu

hhhh2.png

Opublikowano

Macie reklamę na yt czy coś ? 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

Macie reklamę na yt czy coś ? 

Na chwile obecną mamy tak:

 

Adkins: 5.160 Subkrypcji

http://www.youtube.com/user/czarny090

Lisek1000: 6.238 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/lisek1000

TheVolTwins: 1.260 Subksrypcji

https://www.youtube.com/user/TheVolTwins

MichuxPL: ~600 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/Michu4061

Ogurasek2702: 3.075 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/ogurasek2702

Erouto: 1.328 Subskrypcji

https://www.youtube.com/channel/UCndTEs1wi16aDCAJOKe--Lg

I jeszcze dziś dojdzie bardzo bardzo dużo you tuberów.

Reklama będzie spora.

Dodatkowo nasze fp 8k,800,200 lików. 

hhhh2.png

Opublikowano

Na chwile obecną mamy tak:

 

Adkins: 5.160 Subkrypcji

http://www.youtube.com/user/czarny090

Lisek1000: 6.238 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/lisek1000

TheVolTwins: 1.260 Subksrypcji

https://www.youtube.com/user/TheVolTwins

MichuxPL: ~600 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/Michu4061

Ogurasek2702: 3.075 Subskrypcji

http://www.youtube.com/user/ogurasek2702

Erouto: 1.328 Subskrypcji

https://www.youtube.com/channel/UCndTEs1wi16aDCAJOKe--Lg

I jeszcze dziś dojdzie bardzo bardzo dużo you tuberów.

Reklama będzie spora.

Dodatkowo nasze fp 8k,800,200 lików. 

Nieźle. Pamiętam Adkinsa najlepszy yt  jak dla mnie jak on tu bd gral to bd git!

Opublikowano

Skąd bronie na 75?

 

Widzimy się wzsyscy na starcie, choć pewno ja wbiję dopiero w nocy, najlepiej wtedy.

Dungeony/ i bossy od Umarłego rozpruwacza i wyżej..

Dodatkowo 10 Szkat Rozpruwacza możemy zamienic za dowolna bron na 75 Poziom.

hhhh2.png

Opublikowano

Dungeony/ i bossy od Umarłego rozpruwacza i wyżej..

Dodatkowo 10 Szkat Rozpruwacza możemy zamienic za dowolna bron na 75 Poziom.

Z ripa mozecie usunac zbedny drop tych broni na 65 nimf itd. I dac same bronie na 75.

Opublikowano

Z ripa mozecie usunac zbedny drop tych broni na 65 nimf itd. I dac same bronie na 75.

moim zdanie to głupi pomysł w końcu to Medium a te stalki i różne też się tam przydadzą

Psotnyy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...