Skocz do zawartości

™PanPrawdy™

MPC Winner
 • Zawartość

  1074
 • Rejestracja

 • Ostatnio

11 obserwujących

O ™PanPrawdy™

 • Ranga
  Lord Lordów Prawdy

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3757 wyświetleń profilu
 1. Witam, chciałbym przedstawić wam istotny problem dotyczący obecnych prywatnych serwerów metina drugiego. Tak zwane "privy" w większości są teraz tworzone dla zarobku, nie inaczej z tego powodu tworzone są żyjące zazwyczaj trzy miesięczne gnioty. I mam do was pytanie, dlaczego obecni twórcy takich stworzeń jak "homunkolusoserwrowegnioty" nie mogą postarać się i stworzyć jeden porządny serwer na którym zarobią dostatecznie tyle by utrzymać siebie i ten serwer, a jednocześnie stworzyć niezapomniany klimat który pamiętamy. Obecnie większość graczy odeszła od metina i nie uważam tego za zgorszenie ponieważ sam to zrobiłem z powodu tego gówna którego ostatnio jest wysyp.
 2. Czy tak trudno zrobić bardzo dobry serwer, zarobić kasę i utrzymać klimat? Odpowiedź to nie, ale większość stawia tylko na to pierwsze i zapomina o najważniejszym. Takie realia i takie obecne prywatne serwery, bez poczucia odpowiedzialności za stracony czas i pieniądze nowych (starych) graczy na ich privach.
 3. Witam, mam na imię Krystian i mam 18lat. Na forum aktywnie spędzałem czas w latach 2014-2016. Jestem grafikiem pasjonatom, od roku staram się pogłębiać znajomość programu adobe photoshop. Myślę że jestem w stanie wspomóc graficznie sporadycznie aczkolwiek skutecznie Mpcforum.pl Mam nadzieję na owocną współpracę. Poniżej zamieszczam w załączniku jedną z wielu moich prac.
 4. Spróbuj wyczyścić ftp z pluginów i zacznij na nowo pełną konfigurację, ewentualnie zmień wersję (paczkę na endercheście). Jak to nie pomoże rozważ zmianę hostingu.
 5. Prezentacja wygląda i prezentuje serwer typu "odgrzewany kotlet". Nie wróżę dobrze przyszłości.
 6. Wesołych. P.s Zwiększ wysiłek wkładany w montaż bo widzę że masz chęci iść w tą stronę.
 7. Około 3,5 GB tak dla 100 modów, możesz wziąć 4GB i wyciągniesz może z 150 i nie będzie cięło.
 8. Serwer SkyMonster poszukuje: YouTuberów Wymagania: Ponad 800 subskrypcji Ponad 100 wyświetleń na filmie Aktywny kanał Wynagrodzenie: Ranga YouTubera na stabilnym serwerze z możliwościami minimalnie większymi od rangi Vip Możliwość rozwoju Wynagrodzenie pieniężne o ile reklama sprowadzi na serwer dużą ilość graczy Informacje dodatkowe: Serwer SkyMonster jest serwerem SkyBlock OldSchool który próbuje zaistnieć na obecnym rynku serwerów Minecraft. Poszukuje osób które pomogą w dalszym rozwoju (reklamie). Obiecuje że serwer będzie prosperował przez bardzo długi okres czasu a YouTuberzy będą mieli zapewnioną stałą rangę oraz możliwości rozwoju na serwerze. Dodam iż administracja serwera jest pełnoletnia i posiada doświadczenie.
 9. Witam was w kolejnym temacie Life is Life. Tym razem pod lupę bierzemy czas wolny. A mianowicie pytanie jest takie: Co robicie w czasie wolnym ? Wasz najdłuższy weekend ? Zapraszam do dyskusji i udzielania odpowiedzi.
 10. R E K L A M A [TuT] Sposób na oszustwa ? Wiele osób dziennie jest oszukiwanych przez nieznane im osoby. Stworzyłem poradnik który chociaż w małym stopniu może pomóc takim osobą. Poradnik jest tylko dla osób które grają w metina pierwszy raz lub przez krótki czas (pierwsze 6 miesięcy). Złodziej (Niby mnożenie EQ) Około 25% graczy okradanych w ten sposób. Rada: Nie słuchaj poleceń złodzieja np ( Ej kliknij Alt+Ctrl to będziesz miał 2fms'y) I najszybciej zrób ss i wyślij go na forum. Złodziej (Handlarz) Około 15% graczy okradanych w ten sposób. Rada: Nagrywaj poważniejsze transakcje. W postaci (kk) proś o zakup itemku w sklepiku w celu przelania (kk) Złodziej (Robię Eq za kasę) Około 45% osób okradanych w ten sposób. Rada: Nie dawaj eq aby ci ktoś je wybonował tylko niech on sam znajdzie przedmioty i je wybonuje. Gotowe kupujemy. Złodziej (niby GM) Około 10% graczy okradanych w ten sposób. Rada: Nic nie daj osobie proponującej gm'a w grze. Dopytuj się dokładnie za co gm, jak go wyśle itd. Zrób SS akcji i wyślij na forum. Złodziej (Pomóc w DT ?) Około 20 % graczy okradanych w ten sposób. Rada: Nie dawaj przedmiotów innej osobie z grupy która chce ci coś ulepszyć u kowala w DT. Złodziej (Za 1 yang) Około 10 % nieuważnych graczy okradanych w ten sposób. Rada: Kupując w wystawionych przez graczy sklepach uważnie sprawdzaj jakie są ceny danych przedmiotów. 5% INNE Pochodzenie poradnika: Autorski tu druga odsłona.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...