Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idz sie czlo3ku nsp i n alkohilu @ ₩ piątek jest

Idz sie czlo3ku nsp i n alkohilu @ ₩ piątek jest

Reyyuje yo.jal.b3fr trzezy

Idz sie czlo3ku nsp i n alkohilu @ ₩ piątek jest

Reyyuje yo.jal.b3fr trzezy

Ranonjak bede trzezwy to.edytuje bez warns peosze
2utq9g5.png b6u4qg.png
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka mam pytanie jak treinerujecie to na swoje główne konta przesyłacie hajs czy na jakieś inne czy zostawiacie na trainerach ? :)

Opublikowano

Wychodzi na to że lepiej kase trzymać na kontach na których trainerujecie mi ani 1 jeszcze nie zbanowali.@Pawellek 2 pytania.Czy będzie update pełnej wersji bo zamrażanie nie działa niby mam jakiś zamrażacz ale wtedy mam odpalone kilka procesów fife cheat engine trainer i zamrażacz.I kiedy mniej więcej będzie dostępny auto trainer?

Opublikowano

Czy wam tez wyszukuje przeciwnika bez konca ?

to jest jakiś bug jak uruchomisz ponownie to normalnie będzie wyszukiwało przynajmniej ja tak mam.

Opublikowano

to jest jakiś bug jak uruchomisz ponownie to normalnie będzie wyszukiwało przynajmniej ja tak mam.

no wlasnie po ponownym uruchomieniu znowu to samo :/

Opublikowano

Wychodzi na to że lepiej kase trzymać na kontach na których trainerujecie mi ani 1 jeszcze nie zbanowali.@Pawellek 2 pytania.Czy będzie update pełnej wersji bo zamrażanie nie działa niby mam jakiś zamrażacz ale wtedy mam odpalone kilka procesów fife cheat engine trainer i zamrażacz.I kiedy mniej więcej będzie dostępny auto trainer?

Wyslalem, ale wystarczylo napisac pw to bym wyslal wczesniej. :P A autotrainer bedzie jak bedzie. ;)

 

@Pawellek powiem Ci świetna sprawa, fakt faktem szkoda, że dostaję po 100 coins tylko ale działa i to się liczy.

Odpisz pw :)

 

Zebym mogl odpisac to najpierw to pw musze dostac.

 

 

Opublikowano

Siemka mam pytanie jak treinerujecie to na swoje główne konta przesyłacie hajs czy na jakieś inne czy zostawiacie na trainerach ? :)

Na swoje przesyłam tylko to co zamierzam wydać w grze, to co wykorzystuje do innych celów przysyłam na drugie.

Opublikowano

ja mam problem taki . zagralem na trainerze kilka meczy i wszystko git ale nagle sie zwiesil i tylko f mi sie podswietla a num 7 / 9 i reszta nei dziala ;/

 co zrobic

Opublikowano

wyłącz antyvirusa a najlepiej usuń ten s**t avast

Zmieniłem go na AVG zaraz zobaczymy jak będzie :D

Na AVG nic nie blokuje i wszystko działa :) Dzięki.

graphic.png

Opublikowano

@Pawellek 

Bo jak klikam F1 F2 num 7 num 9 Nie dodaje bramek i trainer sie zawiesza :/

Opublikowano

@Pawellek 

Bo jak klikam F1 F2 num 7 num 9 Nie dodaje bramek i trainer sie zawiesza :/

 

Klawiatura numeryczna jest aktywna?

Funkcje podświetlają się w trainerze?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Pytanie, Czy jeżeli przesyłam kase na inne konto  , to drugie dostanie też bana ?

za to "xpompa" w nicku nie dostaniesz odpowiedzi. Wyjdz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...