Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to zarabianie w sezonach dla jednego gracza jest chyba nie opłacalne lepiej chyba w sezonach online zarabiać można szybko dodać bramki i zakończyć 

Opublikowano

to zarabianie w sezonach dla jednego gracza jest chyba nie opłacalne lepiej chyba w sezonach online zarabiać można szybko dodać bramki i zakończyć 

 

Ten trainer jest głównie pod sezony online.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

to zarabianie w sezonach dla jednego gracza jest chyba nie opłacalne lepiej chyba w sezonach online zarabiać można szybko dodać bramki i zakończyć

Masz do wyboru:

- Grasz offline = mniej monet, ale rowniez minimalne ryzyko bana.

- Grasz online = Wiecej monet i duze prawdopodobienstwo otrzymania bana.

 

W fifie world wybor jest prosty bo to darmowa gra, wiec w przypadku bana malo tracimy. :)

 

 

Opublikowano

dobra weszlo :) powciskałem coś na numerycznej chyba wszystko i odblokowalo 

 

Czasem trzeba mocniej wciskać albo nacisnąć parę razy aż dana funkcja się aktywuje.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

dzisiaj (chyba ) była aktualizacja fify (115mb).

Zaraz dam edita czy trainer nadal działa prawidłowo 

 

 

 

@Edit

 

Gra wizualnie lepsza ale nie mam nawet jak sprawdzić trainera ponieważ Freezer kontraktów już nie działa ver. v1.2

 

@Edit2

 

Pawellek- EA dało Ci wyzwanie ;)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

dzisiaj (chyba ) była aktualizacja fify (115mb).

Zaraz dam edita czy trainer nadal działa prawidłowo 

 

 

 

@Edit

 

Gra wizualnie lepsza ale nie mam nawet jak sprawdzić trainera ponieważ Freezer kontraktów już nie działa ver. v1.2

 

@Edit2

 

Pawellek- EA dało Ci wyzwanie ;)

No chyba nie. Standardowa aktualizacjia gry. 5 min roboty. ;)

 

miniTrainer dziala tak samo jak dzialal, przed chwila sprawdzalem. Nie ma potrzeby niczego aktualizowac. Wystarczy wylaczyc antywrius/dodac trainera do wyjatkow.

 

 

Opublikowano

No chyba nie. Standardowa aktualizacjia gry. 5 min roboty. ;)

 

miniTrainer dziala tak samo jak dzialal, przed chwila sprawdzalem. Nie ma potrzeby niczego aktualizowac. Wystarczy wylaczyc antywrius/dodac trainera do wyjatkow.

Ok. A kontrakty ? ;)
2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Ja mam problem z działaniem tej jednej opcji w pełnej wersji dotyczącej freeze players contracts ( num -) jak wciskam słysze charakterystyczny dzwięk i opcja się nie podświetla na żółto, czym to może być spowodowane?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...