Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu tak się stało?

 

 

już 1 dostałem bana  :P

 

 

W końcu się zainteresowali oszustami i zaczęli chyba reagować na te wszystkie zgłoszenia nadużycia. No i dobrze, bo nie szło rozegrać normalnego meczu. Przy każdym wyszukaniu przeciwnika troll na trollu i za każdym razem trzeba szybko zamykać grę alt+f4.

Jeśli ktoś jest za słaby, to niech gra z komputerem na poziomie "początkujący", zamiast pchać się na kodach do 1 ligi w trybach online!

Opublikowano

Wywala bo klikasz F4.

Hmm postepujac zgodnie z Twoja insturkcja tez mnie wywala czyli podczas ekanu składu:

 

f4>7 albo 9>pojawia sie logo> suspender 15 sek> crash 

jak robie:  7 albo 9>pojawia sie logo> f4>suspender 15 sek> 50 % crash 50% sukces

 

probowwalem nawet bez f4 - ale to nic nie dalo

Opublikowano

Hmm postepujac zgodnie z Twoja insturkcja tez mnie wywala czyli podczas ekanu składu:

 

f4>7 albo 9>pojawia sie logo> suspender 15 sek> crash 

jak robie:  7 albo 9>pojawia sie logo> f4>suspender 15 sek> 50 % crash 50% sukces

 

probowwalem nawet bez f4 - ale to nic nie dalo

Do rozlaczania wystarczy sam suspender, nie potrzeba naciskac f4 bo to wlasnie f4 powoduje crash gry. Jesli sam suspender nie dziala to nie znam innej mozliwosci unikniecia crasha(procz zakupu pelnej wersji oczywiscie).

 

 

Opublikowano

867411403538297255017.png

Fifa World miniTrainer to prosty program który pozwoli wam wygrać każdy mecz. Aby tak sie stało wystarczy tylko dodać bramkę i nacisnąć klawisz F4 który spowoduje rozłączenie z przeciwnikiem. 

 

Zakaz kopiowania, udostępniania i sprzedaży bez zgody autora

276911403538297255017.png

Wersja na komputery osobiste - standardowe hotkeye.

792591403538297255017.jpg

Wersja 32- i 64-bitowa:

https://mega.co.nz/#!jFkUhYjQ!ddvEc_-8INKSjOOxyUUeCcBdODyqTI9EEK7ZUgBh_KY
http://www.speedyshare.com/mm5un/miniTrainer.rar

985911403538297255017.png

[4/54]

https://www.virustotal.com/en/file/5da850e879fb457631f4606be263d6df88b2fc371ffeac6608959644e1ee57ac/analysis/1402943924/

Wersja specjalna pod laptopy - Hotkeye F1, F2, F4

877941403538297255017.jpg

Wersja 32- i 64-bitowa:

https://mega.co.nz/#!3NtySQAS!UptRYS2Une4RKL3KiLO0ZQZo9sDHUOoY5zekJ-aFjgU
http://speedy.sh/knTrr/miniTrainer.zip

985911403538297255017.png

[4/54]

https://www.virustotal.com/en/file/19ddf50d47322a89dc19375d4cb43403bccb4fcf212ee732bbcfe21db4edb169/analysis/1402944100/

ProcessSuspender

710081403538297255017.jpg

Za pomocą ProcessSuspendera możemy zapauzowac process fify na określoną przez nas liczbę sekund, po zakończeniu pauzy stracimy połączenie z przeciwnikiem. Polecam skorzystać gdy komuś crashuje fife po naciśnięciu F4 w trainerze.

Wersja 32- i 64-bitowa:

http://speedy.sh/FqJQ2/ProcessSuspender.rar

985911403538297255017.png

[4/53]

https://www.virustotal.com/en/file/bc4be5170d02059ada5c718b2cce692183d2963b27b38e572079ec47dcecae0d/analysis/1403807523/

152231403538298255017.png

VIDEO:

809271404035107255017.jpg

PART 1 - How to use fifa world trainer:

http://www.dailymotion.com/video/x21e704_tut-fifa-world-trainer-part-1-by-pawellek_videogames

PART 2 - Disconnecting with process suspender:

http://www.dailymotion.com/video/x21e75z_tut-fifa-world-trainer-part-2-by-pawellek_videogames

PART 3 - Using magic hotkey function (no game crashes):

http://www.dailymotion.com/video/x21e77o_tut-fifa-world-trainer-part-3-by-pawellek_videogames

PART 4 - Freeze players contracts & freezing ball position:

http://www.dailymotion.com/video/x21e9cv_tut-fifa-world-trainer-part-4-by-pawellek_videogames

 

 

Naprawde nie ma nic prostrzego niż korzystanie z miniTrainera! Aby zakończyć mecz z sukcesem należy wykonać tylko kilka prostych kroków.

  • Chwile po rozpoczęciu spotkania pojawi się komunikat - "Utracono połączenie z przeciwnikiem", dzięki temu otrzymamy 3pkt i troche coinsow.

431231403538298255017.png

Najczęściej zadawane pytania! Masz pytanie? Zanim je zadasz sprawdź czy odpowiedź nie znajduje się poniżej!

Q: Dlaczego po wygranym meczu nie otrzymałem coinsów?

A: Prawdopodobnie przekroczyłeś limit, gdy Twój dzienny zarobek będzie większy niż 65k (4x mistrzostwo 1 ligi) nie będziesz już danego dnia otrzymywać żadnych monet za rozegrane mecze. Limit ten resetuje się o 4:00 w czasu polskiego.

Q: Dlaczego jak wygram mistrzostwo to i tak zostaje w tej samej lidze?

A: Na awans potrzeba 12pkt, na mistrzostwo 15pkt, jesli masz te 12pkt odpalacz normalnie mecz tak jak wczesniej z trainerem, lecz jak Ci wyskoczy " Utracono połączenie z przeciwnikiem " dajesz ALT + F4 i odpalasz fife, dostales coinsy za mistrzostwo i awans też

Q: Czy trainer działa offline?

A: Nie.

Q: Jakie funkcje ma pełna wersja?

A: 508771405583314255017.jpg

Q: Robie wszystko co trzeba, ale jak konczy sie mecz to jest wynik 1-1, dlaczego?

A: Jeszcze raz przeczytaj dokładnie instrukcje korzystania. Jeśli dalej jesteś pewny, że wszystko robisz dobrze to niestety występuje u Ciebie bardzo rzadki błąd. Jedynym sposobem aby to obejść jest kupno pełnej wersji.

Q: Dlaczego czasami po rozpoczęciu meczu wyrzuca Fife do pulpitu?

A: Wejdź w plik miniTrainer prawym przyciskiem 

Wlasciwosci -----> zgodność -----> uruchom ten program w trybie zgodnosci z ------> dodaj swoj WIN
I podczas trainerowania po skonczonym udanym crashowaniu meczu wylacz te opcje te num9/7 i F4
i dopiero przy wybieraniu skladu z inna druzyna znowu go wlacz 
A jesli cb scrashuje to najlepiej po 3 meczu zrestartuj trainera i nie bedzie mial podswietlania ale bedzie dzialac jak po 1 razie nacisniesz . Screen: http://www.mpcforum.pl/uploads/images/599701404669279255017.jpg

 

Q: Jak pauzowac process za pomoca cheat engine?

A: http://www.mpcforum.pl/topic/1207613-minitrainer-cheat-engine-bez-crash/

 

835721403538298255017.png

jak się to ściąga???

Opublikowano

jak się to ściąga???

pisze jak byk 

 

https://mega.co.nz/#!3NtySQAS!UptRYS2Une4RKL3KiLO0ZQZo9sDHUOoY5zekJ-aFjgU

http://speedy.sh/knTrr/miniTrainer.zip

Mój Komputer:

Procesor: Intel Core i5-7600k, COOLER: NOCTUA NH-U12S, Płyta Główna: ASUS PRIME Z270-A, Karta Graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1070 GAMING X, RAM : 2X8GB CORSAIR VENGEANCE 3000MHZ DDR4, ZASILACZ: EVGA SUPERNOVA 650W G3 FULLY MODULAR, OBUDOWA: COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5, DYSKI: SSD 120GB, HDD 2TB

 

 

Opublikowano

Bo kiedy kończę sezon tutaj, jestem nadal w tej samej dywizji?

Twoje pytanie jest w Q&A. Przytoczę ci je.

Q: Dlaczego jak wygram mistrzostwo to i tak zostaje w tej samej lidze?

A: Na awans potrzeba 12pkt, na mistrzostwo 15pkt, jesli masz te 12pkt odpalacz normalnie mecz tak jak wczesniej z trainerem, lecz jak Ci wyskoczy " Utracono połączenie z przeciwnikiem " dajesz ALT + F4 i odpalasz fife, dostales coinsy za mistrzostwo i awans też

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Nie rozumiem polonos, jestem dificudade może przełożyć na język portugalski?

Only English or Deutsch ;p

 

Q: Why I'm in the same league when i won the championship?

A: If you are one match away from the championship, use trainer like always, but when "Connection lost"  appears then press ALT+F4. Magic, you are in the next league ;)

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Mam problem. Gdy mam 18 p to gram ten ostatni mecz no i mam utracono połączenie z przeciwnikiem. Biorę opusc mecz i wlaczam menedżer zadań i Fifa world - zakoncz zadanie. Odpalam znów i mam hajs za mistrza ale jestem w tej sam3j lidze ... A trainerowanie w 6 lidze nie zbyt sie oplaca xddd

Opublikowano

Dlaczego jak naciskam numeric - to jest tylko taki dzwięk systemowy i nie zamraza kontraktów ? (mam pełną wersję)

Tak to juz jest jak sie na lewo kupuje starsza wersje trainera.

 

 

Opublikowano

Tak to juz jest jak sie na lewo kupuje starsza wersje trainera.

napisales bys ile osob juz kupilo trainera ? :D

 

albo ktory podpunkt blizej prawdy :

 

1. 50-100 osob

2.100-150 osob

3.200-300 osob

4.300-500 osob

 

to tylko dla dowiedzenia sie czy duzo osob traineruje

 

wiem ze jest wersja darmowa ale platna mnie interesuje 

Opublikowano

Nie dziala. Gra się zacina i musze zresetowac komputer. Wlaczam fife i sie zaladuje. Potem wlaczam trainera i tyle zacielo sie. Mam kompa 8gb ram i tak scina

qxlwfo.jpg

Opublikowano

napisales bys ile osob juz kupilo trainera ? :D

 

albo ktory podpunkt blizej prawdy :

 

1. 50-100 osob

2.100-150 osob

3.200-300 osob

4.300-500 osob

 

to tylko dla dowiedzenia sie czy duzo osob traineruje

 

wiem ze jest wersja darmowa ale platna mnie interesuje 

Nie napisze bo znowu beda mi grozili jak wczoraj po jednej "milej" rozmowie z pewnym panem na gg.

Znaczna wiekszosc jedzie na darmowej wersji. Gdybys trafial tylko na tych co pelna wersje kupili to trainerowca spotkalbys moze 2 razy na dzien.

 

 

Opublikowano

Do rozlaczania wystarczy sam suspender, nie potrzeba naciskac f4 bo to wlasnie f4 powoduje crash gry. Jesli sam suspender nie dziala to nie znam innej mozliwosci unikniecia crasha(procz zakupu pelnej wersji oczywiscie).

Dzieki o pomogło :) po prostu musze dawac min 20sek lub klikac kilka razy pause process :)

Opublikowano

Nie napisze bo znowu beda mi grozili jak wczoraj po jednej "milej" rozmowie z pewnym panem na gg.

Znaczna wiekszosc jedzie na darmowej wersji. Gdybys trafial tylko na tych co pelna wersje kupili to trainerowca spotkalbys moze 2 razy na dzien.

rozumie konkurencja nie spi , tez sie mam zamiar jej  pozbyc i zglosic ta liste co widac jak byk ze robi przekrety z monetami :D

332321406192243341847.jpg

jak  byk widac ze to konta jednej albo dwoch osob , a zarobek to z tego tygodnia czyli powinnien ban z automatu na te konta leciec  :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...