Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✩ FIFA World miniTrainer ✩


Pawellek

Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?  

522 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nowy wygląd miniTrainera?

    • Jest super!!
      287
    • Mogłoby być lepiej...
      159
    • Strzaszna lipa.
      76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Pawellek

 

Przydałaby się aktualizacja trainera, bo teraz za każdym razem trzeba naciskać zamrażanie konraktów, a przed jakimiś problemami z serwerami (14-15 coś robili) było okej.

ZBIERAM ---

Opublikowano

@Pawellek

 

Przydałaby się aktualizacja trainera, bo teraz za każdym razem trzeba naciskać zamrażanie konraktów, a przed jakimiś problemami z serwerami (14-15 coś robili) było okej.

wszytko dział◘a jak należy.

Opublikowano

@Pawellek

 

Przydałaby się aktualizacja trainera, bo teraz za każdym razem trzeba naciskać zamrażanie konraktów, a przed jakimiś problemami z serwerami (14-15 coś robili) było okej.

Czasem tak jest uruchom wszystko od nowa i powinno śmigać bynajmniej mi działa wystarczy ze wcisnę raz

Opublikowano

To kup wersje płatną tam już ten problem w ogóle nie występuje :)

chyba wszystkiego nie sprawdzales bo wystepuje i dziala to podobnie , tylko ze jest ten f5

 

a jak komus dziala pauza w cheat engine to ma praktycznie to samo :)

Opublikowano

 tylko ze jest ten f5

Tylko? lol, to imo jest nawet lepsze niz freezowanie kontraktow.

 

 

a jak komus dziala pauza w cheat engine to ma praktycznie to samo :)

Jak komus dziala, a nie kazdemu dziala. ;)

I nie praktycznie to samo bo nie musisz czekac 30s czy tam na ile pauzujesz, tylko klikasz elegancko 1 przycisk i po sprawie.

Zreszta, F5 dziala tez jako antypauza. Ktos sobie pauzuje i czeka jak debil, a Ty elegancko F5 i nie musisz czekac az odpauzuje, a coinsy leca. ;)

 

 

Opublikowano

Siema mam taki problem gdy używam programu: ProcessSuspender to ustawiam zatrzymanie na 15s zatrzymuje się na określony czas ale nie rozłącza przeciwnika tylko odcina się i tak w kolko. Pomoże ktoś?

Opublikowano

Tylko? lol, to imo jest nawet lepsze niz freezowanie kontraktow.

 

 

Jak komus dziala, a nie kazdemu dziala. ;)

I nie praktycznie to samo bo nie musisz czekac 30s czy tam na ile pauzujesz, tylko klikasz elegancko 1 przycisk i po sprawie.

Zreszta, F5 dziala tez jako antypauza. Ktos sobie pauzuje i czeka jak debil, a Ty elegancko F5 i nie musisz czekac az odpauzuje, a coinsy leca. 

 

Racja , leci sie plynnie bez czekania , które mnie bardzo denerwowało :P

Opublikowano

Używam tego na Sezony Jednego Gracza i niby fajnie dodaje bramkę kończe pierwszą potem drugą i na końcu "Zostałeś rozłączony z serwerami EA. Gra zostanie zamknięta"

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

graphic.png

Opublikowano

Używam tego na Sezony Jednego Gracza i niby fajnie dodaje bramkę kończe pierwszą potem drugą i na końcu "Zostałeś rozłączony z serwerami EA. Gra zostanie zamknięta"

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Druga polowe graj recznie.

 

 

Opublikowano

Taka mała rada z własnego doświadczenia - ostatni mecz najlepiej grać ręczne, bo w przypadku użycia mini trainera często zostaje się w tej samej lub cofa ;).

Opublikowano

W 1 meczu udało mi się wygrać dzięki temu, ale w każdym następnym(już chyba 6 meczy) jest wynik 1-1 nie wiem czemu i nie podświetla mi wybranej opcji.

Może nacisnołeś num7 i num8 i dało ci po jednym golu dla każdego :)

graphic.png

Opublikowano

To zrób następną wersję :D PROSZĘ bedziesz moim bogiem.

Po co? W pełnej wersji jest możliwość dodania nawet trzech goli. A w wersji której korzystasz(Darmowa) jest możliwość dodania tylko jednej bramki.

FB.com/groups/FIFAWorldRynek

Opublikowano

Może nacisnołeś num7 i num8 i dało ci po jednym golu dla każdego :)

Jeszcze raz spróbowałem, podświetliło mi, kliknołem tylko num 9(byłem na wyjeździe) i 1-1, Ale nie wiem czemu teraz już mi nie podświetla

Opublikowano

Jeszcze raz spróbowałem, podświetliło mi, kliknołem tylko num 9(byłem na wyjeździe) i 1-1, Ale nie wiem czemu teraz już mi nie podświetla

Przeczytaj chociaz raz pierwszy post do konca.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...