Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czemu, zalogowałem się dzisiaj i moge dodać więcej do pdst niż 15000 nick Ice

 

Jak dodasz to i tak po chwili ci cofnie do 15011 ;)

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprawdziłem kilka razy i nie mam błędu z nieskończoną awką

Gold musi wracać bo później występują błędy.

 

ss.jpg

Sebus, co robić gdy takie coś przychodzi na priv?

Jak to się powtórzy to mu skasuje konto za brak kultury.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

ss.jpg

Sebus, co robić gdy takie coś przychodzi na priv?

Bić dalej i patrzeć jak spada w rankingu

 

@SebuśPL to dostałem taki bonus czy co zaraz wstawie ss'y

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Teraz już działa ;D

Sebuś z całym szacunkiem ale ja nadal mogę tego używać xD

 

Mógłbyś dodać że za zrobioną misje dochodzi +10 czci?

 

@Ice fajnie że robisz uniki magiem

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Sebuś z całym szacunkiem ale ja nadal mogę tego używać xD

 

Mógłbyś dodać że za zrobioną misje dochodzi +10 czci?

 

@Ice fajnie że robisz uniki magiem

Jutro to poprawię.

 

PLAN NA JUTRO:

Dodać jakiś licznik ONLINE

Dodać topkę honoru

Dodać % w gildii za lochy

Poprawić picie piwa

----------

Napisać choć w połowie panel gracza :D <- Nie chce mi się jak chuj ;x

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

@SebuśPL bo się tak z tym srają to może coś zrobisz :

 

PHP Code:
    case $ACT_SEND_CHAT 
     
        
$data explode ';'$action_extra );  

        
$msg $data[0];  

        
$time = new DateTime ();  
        
$time $time->getTimestamp ();  
          
        
$recid "0";  
           
        
$qry $db->prepare "SELECT user_name, user_id, guild_id FROM user_data WHERE ssid = :ssid" );  
        
$qry->bindParam ':ssid'$SSID );  
        
$qry->execute ();  
        
$ids $qry->fetchAll ();  

        
$qry $db->prepare ("INSERT INTO guild_chat(guild_id, sender_id, reciver_id, time, msg)    
                            VALUES(:guildid, :uid, :recid, :time, :msg)"
);  
        
$qry->bindParam ':guildid'$ids [0] ['guild_id'] );  
        
$qry->bindParam ':uid'$ids [0] ['user_id'] );  
        
$qry->bindParam ':recid'$recid );  
        
$qry->bindParam ':time'$time );  
        
$qry->bindParam ':msg'$msg );  
        
$qry->execute (); 
         
         
        
$ret = array ("162".$ids [0] ['user_name'].":" $msg ";" $recid ); 

         

        break;  

Guild_Chat Database : DataBase.sql

 

LOOOOOL TY TEŻ KIELC???

 

aa i retwe to bociarz 8,5k misji juz ma

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Mógłbyś podnieść dmg potworków w wieży + ich exp trochę zwiększyć, i restart codziennie 13 lochu i wieży a nie całości :D

Opublikowano

Jestem za ale dmg może zostać tylko więcej expa bo w misjach nic nie idzie wyexpic tylko wieza cos daje

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Zrób że można wrzucać 10 przedmiotów do kibla dziennie bo tak jak jest teraz to masakra :x

I reset lochów rób od 9 nie od 1 bo nikomu się nie chce klikać tyle czasu jak i tak z tego nic nie dostaniemy ;x

Opublikowano

Mógłbyś podnieść dmg potworków w wieży + ich exp trochę zwiększyć, i restart codziennie 13 lochu i wieży a nie całości :D

Co do dmg to zobaczę czy będzie mi się chciało :P Exp zostaje bez zmian, restart zostanie dziś zmieniony.

 

Jestem za ale dmg może zostać tylko więcej expa bo w misjach nic nie idzie wyexpic tylko wieza cos daje

Wiem, zrobiłem to specjalnie.

 

Zrób że można wrzucać 10 przedmiotów do kibla dziennie bo tak jak jest teraz to masakra :x

I reset lochów rób od 9 nie od 1 bo nikomu się nie chce klikać tyle czasu jak i tak z tego nic nie dostaniemy ;x

Zapomniałem o tym ;x Poprawię :)

 

 

Dziś postaram się dopisać jeszcze max lvl 450 ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ten gracz o nicku Mistrz. Jest niemożliwy do pokonania.. Jakim cudem ja jako mag zadaje mu uniki ??!!

eune

Opublikowano

n66c2d.jpg

Jak dodałeś za dużo to tak jest :D

 

Ten gracz o nicku Mistrz. Jest niemożliwy do pokonania.. Jakim cudem ja jako mag zadaje mu uniki ??!!

Uniki do maga są dodane by był lepszy :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

SEBUŚ coż żeś ty uczunił uniku na magu proszę :D widziałem że jak były zbugowane lochy to coś o klaserze pisało planujesz dodać?

 

A i czy wiedźma będzie działać 

 

probowales cos z tym kodem do czatu zebys zrobil?

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...