Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten gracz o nicku Mistrz. Jest niemożliwy do pokonania.. Jakim cudem ja jako mag zadaje mu uniki ??!!

Kwestia budowania postaci.

 

Edit:Dodasz coś do serwera bo na większym lv nie ma co robić tylko wieża.Może konkurs PvP za niego jakaś nagroda czy coś że wieża na życzenie odblokowana itp :D

Opublikowano

Kwestia budowania postaci.

 

Edit:Dodasz coś do serwera bo na większym lv nie ma co robić tylko wieża.Może konkurs PvP za niego jakaś nagroda czy coś że wieża na życzenie odblokowana itp :D

Na razie bawię się ustawieniami :P Dodałem możliwość dobicia 400lv ;)

Jak pisałem wcześniej będzie tabela z honorem to i konkurs będzie

 

SEBUŚ coż żeś ty uczunił uniku na magu proszę :D widziałem że jak były zbugowane lochy to coś o klaserze pisało planujesz dodać?

 

A i czy wiedźma będzie działać 

 

probowales cos z tym kodem do czatu zebys zrobil?

Testowałem klaser ale jest za dużo roboty :P Każdy przedmiot trzeba dodać :P

Wiedźma teraz działa na takiej zasadzie że wszystkie bonusy są dodane :D

Kodu jeszcze nie sprawdzałem

 

Tylko ja nie dałem nic jeszcze

To spróbuj coś dodac.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jeszcze 1 sprawa jest bo zalozylem gildie i nie moge dac ofa konkretnie Mistrzowi

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

:)

 

// Dodano czat gildii :)

// Dodano %% w gildii zależne od tego ile lochów lider przeszedł.

Dodałeś czat, ale inni nie widzą co piszemy a my co inni piszą. 

Opublikowano

Faktycznie nie działa :D

Na tym serwerze co ostatnio koleś pisał że jest czat, też nie działał.Ciekawe jaka wada, nie znam się na tym. Ja jestem tylko graczem.

Opublikowano

Te % tez sa zbugowane raz sa jedne a raz inne raz masz zrobione 6 lochow gildii a raz 55

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Sebuś czy wprowadzisz wojnę gildi ?

Jak ktoś da kod.

 

Te % tez sa zbugowane raz sa jedne a raz inne raz masz zrobione 6 lochow gildii a raz 55

Ale działa :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A mogę wiedzieć co daje magiczne lustro sobowtóra?

Pozatym to nie wiec czemu co kilka minut resetują mi się lochy.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Ciongle mi sie resetujom lochy ( przejde z 3 poziomy i odrazu od nowa wszystko )  tzn tak jak bym dopiero kluczem otwarł.

Ciongle Ci sie resetujom bo codziennie sie resetujom 

#KupSobieSłownik

Opublikowano

Gdy w liście wpiszemy nick którego szukamy, nie wyszukuje go, trzeba ręcznie.

Wiem :(

 

Ciongle mi sie resetujom lochy ( przejde z 3 poziomy i odrazu od nowa wszystko )  tzn tak jak bym dopiero kluczem otwarł.

Już nie będzie takiego problemu :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...