Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie nie jak dziś po lekcjach wbiłem to mi się zresetowała wieża i 13 loch tzn. można robić bossa w nieskończoność już z 200 razy go ubiłem

 

@Edit teraz właśnie przed sekundom mi sie zresetowalo ale razem z grzybami zlotem i awka

Bo był problem mały ale już został naprawiony :)

Teraz wszystko działa tak jak napisałem w pierwszym poście :P

 

1000093817-removebg-preview-1.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak bedziesz potrzebowal pomocy w oplacaniu - pisz ;)

 

Fajny serwer, polecam ... Serwer gdzie prawdopodobnie jest najmniej bugow, ogarniety administrator i szybko usuwa bugi... ciezko spotkac bociarzy, choc kilku jest...

Opublikowano

LOLOLO 1 w rankingu kto cie pobil MISZCZU?

 

@Edit nie ma to jak możliwość zaatakowania samego siebie na arenie

 

Miszczu czemu mnie tępisz?

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

LOLOLO 1 w rankingu kto cie pobil MISZCZU?

 

@Edit nie ma to jak możliwość zaatakowania samego siebie na arenie

 

Miszczu czemu mnie tępisz?

Bo nie ma kogo takować w rankingu xD

 

Edit:Nudno troche... wystarczy zrobić wieże i ni ma co robić :/

Fajnie jakby był hard :D

Opublikowano

Będą jakieś turnieje PvP czy coś takiego :D

 

 

Edit: Będziesz coś robił z czatem gildii?

Dobry pomysł z tymi turniejami :P Zaraz coś pomyślę :)

Co do czatu raczej nie.

Bo nie ma kogo takować w rankingu xD

 

Edit:Nudno troche... wystarczy zrobić wieże i ni ma co robić :/

Fajnie jakby był hard :D

Pliki maj już ogarnięte, daj kasę to postawię harda.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Resetować to po to że na samych misjach jest ciężko grać ;)

Skoro wieża się resetuje to wszystkie lochy muszą ;x

 

Niby tak, ale komu sie chce klikać ciągle by zabić te głupie mobki z lochów 1-9. Lvle można nabijać dopiero w wieży i cyrku..

ps, nie lepiej zrobić by odrazu dostawało sie skończone lochy prócz 9? zrobisz 9 i masz twierdze, cyrk, wieże...

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Niby tak, ale komu sie chce klikać ciągle by zabić te głupie mobki z lochów 1-9. Lvle można nabijać dopiero w wieży i cyrku..

ps, nie lepiej zrobić by odrazu dostawało sie skończone lochy prócz 9? zrobisz 9 i masz twierdze, cyrk, wieże...

Dodałem ankietę na ten temat

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Dobry pomysł z tymi turniejami :P Zaraz coś pomyślę :)

Co do czatu raczej nie.

Pliki maj już ogarnięte, daj kasę to postawię harda.

Ja, nie wydaje kasy na grę 

Opublikowano

Sebuś zrobisz coś z moim kontem bo mam złoto na minus ciągle

 

nick : Barteek

 

a i czy będzie dzisiaj restart lochów?

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Sebuś zrobisz coś z moim kontem bo mam złoto na minus ciągle

 

nick : Barteek

 

a i czy będzie dzisiaj restart lochów?

Lochy powinny się zrestartować o północy, było tak?

 

Serwer bardzo fajny ale jak by chat działał po prostu cud, miód i malina ;3

Powiedz mi po co ci ten czat :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

1.Lochy powinny się zrestartować o północy, było tak?

 

2.Powiedz mi po co ci ten czat :)

1.Mi się nie zresetowały.

2.Czat fajna sprawa, działa na serwerze jednego kolesia.

 

Pytanie:Wolałbym zamiast tego serwera co teraz jest, zrobić harda. Topce rozdać nagrody na harda itp. Hard fajniejszy :D, masz zamiar go robić?

Opublikowano

1.Mi się nie zresetowały.

2.Czat fajna sprawa, działa na serwerze jednego kolesia.

 

Pytanie:Wolałbym zamiast tego serwera co teraz jest, zrobić harda. Topce rozdać nagrody na harda itp. Hard fajniejszy :D, masz zamiar go robić?

Jak znajdzie się sponsor to i będzie hard ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Sponsor by był ale nie jest jeszcze pewny czy będzie mógł w terminie za serwer płacić ale może w czerwcu jak się serw troszkę polepszy to będzie ;)

 

A loszki nie zrestartowały się o północy

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Nie można myśleć tylko o 2 najlepszych graczach na serwie trzeba brać wszystkich pod uwagę nie tylko nas @BossBTS

 

niektórzy mogliby się obrazić ale już wkrótce mniejmy nadzieję że Sebuś doda VIPA i ze swojej kasy będzie mógł go postawić jak będzie chciał

 

@SebuśPL

 

umiesz dodawać swoje grafiki do gry bo mógłbym spróbować jakieś ci zrobić a nóż by ci się spodobały

 

@Edit Reset awki i grzybów btw. dostałem 300 więcej grzybów i 3k więcej złota ale loszki nadal są jak były\

 

@Edit2 Jednak usunęło mi dodatkowe złoto i grzyby a lochy się zrestartowały

 

@Edit3 BUG jak ubije kogoś w lochach to dostaje 100 grzybkow(dzialo tylko do 3 pierwszych potworow)[LOL jednak nie dodaje jeszcze czasami to 100grzybow za ubicie kogos w lochach]

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

A nie możesz w miejsce tego co teraz jest harda zrobic? :P

Nie bo lubię grać na takim serwerze, jeżeli hard to jedynie osobny serwer.

 

Nie można myśleć tylko o 2 najlepszych graczach na serwie trzeba brać wszystkich pod uwagę nie tylko nas @BossBTS

 

niektórzy mogliby się obrazić ale już wkrótce mniejmy nadzieję że Sebuś doda VIPA i ze swojej kasy będzie mógł go postawić jak będzie chciał

 

@SebuśPL

 

umiesz dodawać swoje grafiki do gry bo mógłbym spróbować jakieś ci zrobić a nóż by ci się spodobały

 

@Edit Reset awki i grzybów btw. dostałem 300 więcej grzybów i 3k więcej złota ale loszki nadal są jak były\

 

@Edit2 Jednak usunęło mi dodatkowe złoto i grzyby a lochy się zrestartowały

 

@Edit3 BUG jak ubije kogoś w lochach to dostaje 100 grzybkow

Co do VIP'a to też mam nadzieje ze będzie to szybko :D

 

A resetowanie już musi teraz działać tak jak powinno.

 

 

PS. Powinien zniknąć problem ze statami.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Aaa Sebuś ratuj bo nie mogę się powstrzymać mam w podstawie 15k w inteligencji i szczęściu a mogę dodać więcej zrób coś z tym

 

@bug mołbyś coś zrobić z Sobowtórem w 9 lochach bo jest słabszy niż ty i np. ja mam go z hita

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Aaa Sebuś ratuj bo nie mogę się powstrzymać mam w podstawie 15k w inteligencji i szczęściu a mogę dodać więcej zrób coś z tym

Jak dodasz to i tak po chwili ci cofnie do 15011 ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ale jest inny bug daj swój nick w grze żeby nie było że kłamię bo mag przed magiem unik zrobił :D

 

Ej no łatafak 2raz jakiś Azmon to samo mi zrobił wbij na moje konto mam na poczcie te walki

 

przez tego hajckera stracilem 400czci i nie jestem juz top1

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Azmon 20k inty w podstawie + robi uniki na magu pozdrawiam -_- co za hajker

 

BUG : gold dochodzi do 1,3mld i wraca do 1mld

 

Poważny BUG : awka jest nieskończona

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...