Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zauważyłem jeszcze 1 buga lub jakieś niedociągnięcie a mianowicie jak się padnie bodym np. w grocie to potem nie da się włączyć 1 z umiejętności  "biernych" (aura i berek) gdy pierwszą włączymy aurę to nie działa na berek gdy włączymy 1 breka nie działa nam aura często trzeba logać pewnie jest to mały błąd. Wy też tak mieliście?

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To raczej kwestia tego, że jeśli dedniemy i wstaniemy to możemy użyć umiejętności, ale gra jakby "ciągle liczy" czas trwania umiejętności i wystarczy odczekać pełen czas tak jak masz np na PL-u i odpalasz bez problemu...

 

Mówiłem Sielu, aby zrobił na tego typu skillach toogle :) takie jak masz na czarowanym ostrzu powiedzmy.

 

Pytanie do Administracji: O której będzie serwer ON ?? a przynajmniej czy jest szansa że będzie On przed 1 ??

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Opublikowano

do 13 lvla droplo 60k wiec nie da sie testowac bo za malo kasy leci i nie leca szkaty przygody po spaczowaniu

 

zauwazylem ze sa brylki ale na oficjalu trzeba kase zwiekszyc

5sc6.jpg

Opublikowano

do 13 lvla droplo 60k wiec nie da sie testowac bo za malo kasy leci i nie leca szkaty przygody po spaczowaniu

 

zauwazylem ze sa brylki ale na oficjalu trzeba kase zwiekszyc

Wszystko sie da.

Ja do 30 lvla juz mialem aure na p i full eq wybonowane.

Kasa ma być "mała" zeby mozna bylo kupować itemy normalnie za yang.

Aha.. i czy tylko ja nie moge wlaczyc ciecia z siodla na wojce? ma 15lvl.

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

na 129 lvlu  z metka 115 nie ma dropu przydalby sie lepszy exp nieco na mapce od 100

 na 200 lvlu jest 100 % na blok ciosow wiec hitami nic nie zrobisz

5sc6.jpg

Opublikowano

Server jak dla mnie chaotyczny, za duzo rzeczy i nie da się skupić na jednym. Nie zagram 

Dziękujemy , życzymy miłego dnia.

 

Serwer spoko , oby sielu ogarnął sprawę bo zapowiada się fajny pod względem pvp.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jest jeden minus tego serwera, to jest serwer max na 2-3 tygodnie. 5/5 bonusy szybko się zmiksuje na BS'ie, a o itemki nie będzie problemu. Na początku będzie euforia bo wszystko nowe, a później będą nudy ponieważ zostanie tylko PVP i Wojny.

Opublikowano

Jest jeden minus tego serwera, to jest serwer max na 2-3 tygodnie. 5/5 bonusy szybko się zmiksuje na BS'ie, a o itemki nie będzie problemu. Na początku będzie euforia bo wszystko nowe, a później będą nudy ponieważ zostanie tylko PVP i Wojny.

Pokaż mi nowy serwer który ma ludzi i prowadzą się wojny notorycznie

( KTÓY RUSZYŁ OSTATNIO )

 

Poza tym takie są uroki EASY

2-3 tyg i nie ma co robic

Pewnie dodadza aktualizacje z eq czy cos :)

Opublikowano

Szykuje sie perełka... Kurwa, ile trzeba było czekać.

Na pewno zagram! ;)

­graphic.png

Opublikowano

Jest jeden minus tego serwera, to jest serwer max na 2-3 tygodnie. 5/5 bonusy szybko się zmiksuje na BS'ie, a o itemki nie będzie problemu. Na początku będzie euforia bo wszystko nowe, a później będą nudy ponieważ zostanie tylko PVP i Wojny.

 

Dodać trzecią wartość w bonusach "Odporność na..." 10-12-15 + spora cena zmianek (tak żeby nie były tanie) i wbicie np. Max. PŻ + 4x 15 jest praktycznie nie wykonalne - kto grał na Ethanie ten wie.

Opublikowano

Up nie wykonalne ? wbiłem na bete i w 10 minut 2x itemy perf.

co do serwera mi na 100lv+ sie nie podoba i to bardzo więc jednak nie zagram :)

Kurwa, czytaj ze zrozumieniem..

 

Serwery fajnie wygląda na pewno zagram.

Opublikowano

Up nie wykonalne ? wbiłem na bete i w 10 minut 2x itemy perf.

co do serwera mi na 100lv+ sie nie podoba i to bardzo więc jednak nie zagram :)

 

wbiłes tak szybko bo sielu ustawił maksymalne bony nie ma np odp na miecze 10-15 tylko jest samo 15

 

tak do pvp bm za mocny, gram healerem w pvp nic mu nie robie

Opublikowano

No no widać ze serwer dopracowany , nawet chyba najlepsza prezentacja jaką widzialem .

Oby powaznych bugów nie bylo i zeby nikt z administracji nie zniszczyl tego serwera poprzez navi itp .

Powodzenia , napewno wpadne .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...