Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualnie jest przerwa. 

Miejmy nadzieje że uda sie naprawić channele.

Zwiększcie drop ;/ co ile sie respi duch drzew ? i w ktorym miejscu jak byś mógł na mapie zaznaczyć

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hełmu na ninjie nie da się założyć na chłopaku.

Łuk i noże można ulepszać jedynie do 145lv potem się pokazuje pelerynka ;>

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Dogadaj się z administracją Alistrii, to jedyny serwer stojący na source, który nie ma problemów z channelami. :D

 

@Weezy ostatni raz na hackach grales 3 miechy temu.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Rejestracja już działa poprawnie z tego co napisał mi BombWork :)

Sprawdzcie czy wszystko już teraz poprawnie działa ;)

Pozdrawiam

[HA]True

Opublikowano

Na tym serwerze będą za mocne 2 klasy, Sura oraz Wojownik

 

Powody?

 

Kolczyki ametystowe typowo pod woja Witalność + Siła + Wartość ataku

Kolczyki niebiańskie typowo pod sure Zr + Int + Wartość ataku

 

Szkoda że nie wpadliście na pomysł zrobienia 4 par setów - każda odpowiednia dla swojej klasy lub "unormowanie" tych bonów aby pasowały na każdą postać.

empty

 

Opublikowano

Na tym serwerze będą za mocne 2 klasy, Sura oraz Wojownik

 

Powody?

 

Kolczyki ametystowe typowo pod woja Witalność + Siła + Wartość ataku

Kolczyki niebiańskie typowo pod sure Zr + Int + Wartość ataku

 

Szkoda że nie wpadliście na pomysł zrobienia 4 par setów - każda odpowiednia dla swojej klasy lub "unormowanie" tych bonów aby pasowały na każdą postać.

Chyba jednak pomyśleli:

Kolce z Niebiańskich - Zr + Int + Wartość Ataku = Szamani/Sury/Ninje

Ametystowe- WIT+STR+ Wartość = Woj/Ninja/

Więc nie widzę powody dla zmiany.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Chyba jednak pomyśleli:

Kolce z Niebiańskich - Zr + Int + Wartość Ataku = Szamani/Sury/Ninje

Ametystowe- WIT+STR+ Wartość = Woj/Ninja/

Więc nie widzę powody dla zmiany.

 

Dobrze, ale taki wojownik więcej zyska z WIT i SIŁY niż ninja z INTA i ZR...

 

Dodatkowo w secie ametystowym na 80 lvlu jest ponad 150% regeneracji HP.

 

Still fair?

empty

 

Opublikowano

Dobrze, ale taki wojownik więcej zyska z WIT i SIŁY niż ninja z INTA i ZR...

 

Dodatkowo w secie ametystowym na 80 lvlu jest ponad 150% regeneracji HP.

 

Still fair?

w łzach też jest 150 więc?

Opublikowano

w łzach też jest 150 więc?

 

W łzach w ogóle nie ma regeneracji HP.

 

Dodatkowo skoro już jesteśmy przy tym temacie 

 

Set z niebiańskich łez niby dla sury, szamana i ninjy - tak?

 

BM czerpie korzyść z Inta i Zr.

Szaman czerpie korzyść z Inta i Zr.

Ninja czerpie korzyść z Zr. 

 

Czyli wciąż każdy ma przewagę nad ninją. Nie wspominając o secie ametystowym w którym respi się 6k HP, natomiast w niebiańskim 1k HP.

empty

 

Opublikowano

moim zdaniem na niektórych mapach jest za mało tych metków jak wbije  500+ graczy to ledwo co się znajdzie np red las.

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

Do wszystkich graczy: Spokojnie, wiem że możecie być lekko rozczarowani wyglądem serwera ze względu na trudnoś/dopasownie itp.

Ale ja to wszystko dodawałem bez graczy! Teraz mam kilku ludzi do pomocy co mi testują i wszystko zmieniam tak aby każda klasa miała szanse.

System ulepszań dzisiaj sie całkowicie zmieni, zostanie poprawiony tak aby wszystkie eq  sie dobrze ulepszało!

To jest beta, od tego ona jest! Ciągle jest walka z channelami, jest lepiej ale to może jeszcze potrwać zanim będą działały w 100%


moim zdaniem na niektórych mapach jest za mało tych metków jak wbije  500+ graczy to ledwo co się znajdzie np red las.

Resp takiego metina trwa 10 minut. Dodając 5ch

 

Dodam że serwer ma się nie skończyć po 2 dniach. Ja tego nie chce inni pewnie też. 

Opublikowano

Własnie Sielu dodaj bronie na 75 i stalki. I zwiększ exp no to jest beta. A tutaj wbijać ten 100 lvl  


wolf.gif

Opublikowano

Działa ale zaraz będzie kolejna przerwa.

Jest pewnien problem że channele padają po czasie: 1,30h

Ciągle próbuję to naprawić, nie jest to łatwe bo logi nic nie wskazują. 

Opublikowano

Działa ale zaraz będzie kolejna przerwa.

Jest pewnien problem że channele padają po czasie: 1,30h

Ciągle próbuję to naprawić, nie jest to łatwe bo logi nic nie wskazują. 

Co wniesie ta przerwa ;d?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...