Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktoś podeśle jakiś dobry model to zmienię :) Aktualnie nie znalazłem żadnego który by był dobry.

O godzinie 18:00 będzie zmieniony system ulepszania, potem naprawię bugi z dropem i będzie łatka do pobrania. 

Można już się starać o LV 

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Raczej sielu mi nie odpowie, bo http://www.mpcforum.pl/topic/1214921-7-dni-sielu/ ale zapytam się xD

 

- Kiedy start?

- Skad bronie 75?

- Zostalo naprawione juz wywalanie ch?

- Jest jakas 'wieksza' reklama?

• Piątek

• -

• Raczej tak, chyba działa już normalnie

• Wydaje mi się że nie, ale liczba wyświetleń na MPC jest duża ;)

Szkoda, że ma bana... True do roboty ;)

1394047278-U990178.png

Opublikowano

jeżeli na officialu będzie mało ulepszaczy, mało bugów, wszystko dobrze dobrane (exp, kasa) to na pewno zagram. I chyba będe grać bodym, żeby łatwo bić metki oraz bossy :) 

Opublikowano

Może być inny łuk, nawet ten z PL'a, tylko nie ten badziew  xD. A najlepiej jak ten łuczek na 170/175 lv. będzie na 190/195 lv. a na 170/175 lv. znaleźć coś innego  :P. Bo ten łuk co jest teraz wygląda jak z WoW'a / LoL'a.

Precz z tym łukiem z PLa to jest najgorszy badziew jaki zrobiono...

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Jak już dodajecie npc z levelem to dodajcie tez eq z łeż do npc, tarcze 61, hełmy 61, stalki i bronie 65, bo komu chce się to dropić.

Dokładnie, lecz Sielu nie ma możliwości poinformowania nas o tym, ponieważ ma bana. Miejmy nadzieje, że jutro wszystko się pojawi. 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

• Piątek

• -

• Raczej tak, chyba działa już normalnie

• Wydaje mi się że nie, ale liczba wyświetleń na MPC jest duża ;)

Szkoda, że ma bana... True do roboty ;)

Uwierz że reklama będzie w miare duża ;)

A bronie 75 dropią z szkatułek bossów.

To wszystko jest na prezentacji :P

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

Łatke wklej

Wkleiłem i dalej to samo ._.

 

Za co Sielu dostał bana?

 

Za handel.

 

Usuń pliki, które wrzuciłeś razem z łatką (te 3). Mi działało po tym.

 

Dziś w godzinach 21-22 powinien zostać dodany lvl u NPC oraz itemki (info od GM na serwerze)

Hmmm.. w łatce są przecież tylko folder PACK i metinek.exe ;f
Opublikowano

Wkleiłem i dalej to samo ._.

 

 

Za handel.

Usuń pliki, które wrzuciłeś razem z łatką (te 3). Mi działało po tym.

Dziś w godzinach 21-22 powinien zostać dodany lvl u NPC oraz itemki (info od GM na serwerze)

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Dalej można wbić na bete?

Jeśli tak to poda ktoś reje?

Chyba można, jednak nie polecam zmieniania CH w grze ;x

Link do reje poniżej:

http://metinek.eu/register

Ponawiam pytanie: wie ktoś jak to naprawić?;f

 

697791401131632949271.png

 

#down

 

@Dziobak_2

Chujnia, dalej nie działa.

 

@Dziobak_2

Tak, podczas zmiany CH w grze.

Pobrałem jeszcze raz patcher/łatkę, podmieniłem i dalej to samo wyskakuje.

No nic trzeba będzie jeszcze raz klienta ściągnąć na pakiecie nocnym, ale dzięki za pomoc.

Opublikowano

Chyba można, jednak nie polecam zmieniania CH w grze ;x

Link do reje poniżej:

http://metinek.eu/register

Ponawiam pytanie: wie ktoś jak to naprawić?;f

 

697791401131632949271.png

Usuń te 3 pliki (darlang.loc, patcher.darc oraz design.ddf). Jeżeli nie będzie działać - wrzuć je z powrotem. Wtedy powinno (w moim przypadku).

Miałeś tak podczas zmiany CH będąc w grze? Spróbuj pobrać kolejny raz (patchera, potem ew. łatkę)

@Vomar™

1394047278-U990178.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...