Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ Szansa na drop przedmiotów musi zostać powiększona i to sporo:

-Ulepki

-Metale

- Kolejna sprawa tak jak up łucznicy w Av

-Exp no nie wiem trochę dziwnie to wygląda.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

@ Szansa na drop przedmiotów musi zostać powiększona i to sporo:

-Ulepki

-Metale

- Kolejna sprawa tak jak up łucznicy w Av

-Exp no nie wiem trochę dziwnie to wygląda.

 

metale? mam 85 lvl i mam 39 metali wiec nie wiem czy poweikszac z metkow na orkach nieraz po 4 leciały

Opublikowano

dzieki ale i tak narazie nie mozna aktywowac konta poprzez e-mail bo error wyskakuje ;/ czekam az zostanie naprawiony ten blad i wbijam na bete ; )

Opublikowano

dzieki ale i tak narazie nie mozna aktywowac konta poprzez e-mail bo error wyskakuje ;/ czekam az zostanie naprawiony ten blad i wbijam na bete ; )

Nie musisz aktywować, jeżeli cie zarejestrowało normalnie to możesz grać bez potwierdzenia. 

Opublikowano

kolejny problem z grotą

 

gram szamanem mam 90 poziom, problem polega z komendantami, ich dmg jest chyba zbugowany. sadze tak poniewaz majac 19k hp i do tego 59% z błogo nie moge utrzymac 2-3 komendantów. mysle ze powinniscie cos z tym zrobic gdyz bija one 3-5k

 

pozdrawiam

Opublikowano

kolejny problem z grotą

 

gram szamanem mam 90 poziom, problem polega z komendantami, ich dmg jest chyba zbugowany. sadze tak poniewaz majac 19k hp i do tego 59% z błogo nie moge utrzymac 2-3 komendantów. mysle ze powinniscie cos z tym zrobic gdyz bija one 3-5k

 

pozdrawiam

Tak właśnie wszystko już zmieniam :)

Opublikowano

2gi idol i 2 razy wyruch***.

nie polecam, wszystko ustawione tylko stali wygrywają pozdro :D

p.s pewnie dostane warna ale mnie to yebe :D

sygna2.png

Opublikowano

Serwer jest wporzadku tylko:

brak NPC

Metki mają 123491231221349 hp :D np 90lvl

Ogolnie exp to nie jest rewelacja

ULEPSZACZE NISZCZA WSZYSTKO :(

 

na starcie ulepszaczy niskopoziomowych ma nie być

nie przesadzaj metka na 90 szamanem bije max 2 min

exp jest wsam raz 10 min na lvl około

Opublikowano

Serwer jest wporzadku tylko:

brak NPC

Metki mają 123491231221349 hp :D np 90lvl

Ogolnie exp to nie jest rewelacja

ULEPSZACZE NISZCZA WSZYSTKO :(

 

brak npc ? wioska jest ich pełno, w każdym mieście jest handlara, która ma w sobie wszystko 

metiny zgodze się

exp jak na medium/easy jest ok

zgadzam sie z ulepszaczami

91.jpg

Opublikowano

Po co te ulepszacze ? Żeby ulepszyć tarcze 61lv nie wiadomo gdzie trzeba latać.

To ma być serwer easy, lajtowy, a nie męczarnia żeby dropić ulepszacze na 61lv itp

Spokojnie już pisałem kilka razy. Będzie lajtowo i tak zrobię!

Tylko ciężko mi było dopasować to bez graczy. 

Opublikowano

Dokładnie jak poprzednicy ulepki powinny zaczynać się od Boja-Epik Stalka-Epik i to takie ulepki powinny być, że każdy lajtowo może je dropsać.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Dokładnie jak poprzednicy ulepki powinny zaczynać się od Boja-Epik Stalka-Epik i to takie ulepki powinny być, że każdy lajtowo może je dropsać.

 

Jestem za, ulepki od epik lub coś takiego.

Żeby ulepszyć całe eq 61lv, 55lv itp potrzeba sporo czasu.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zróbcie powiedzmy  od itemków 65 ulepszacze np na +7 biała perła i dopiero na przerobienie na syrka jakieś ulepszacze.

Opublikowano

Dajcie all ulepszacze do shopu lub wypierdolcie je bo to odechciewa się grać, żeby zrobić jedną głupią tarczę trzeba męczyć się 30min

Ulepszacze są u npc, u handlarki BETA-SKLEP.

Dzisiaj będziemy jeszcze poprawiać ch tak w nocy, natomiast jutro zabieram się pełną parą za zrobienie tego co mi wypisaliście.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...