Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błąd:

Podany przez Ciebie email jest zablokowany.

 

Próbowałem już 2 emaili (gazeta.pl i gmail.com) i ten sam błąd.

zrób na wp to przejdzie email podaj jaki chcesz nie trzeba potwierdzac

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po wejściu na serwer mogę powiedzieć, że jest mega :D 

Drop yang jest elegancki co do cen u NPC/ Ulepszania eq.

Zmniejszcie jedynie drop setek ze szkatułek przyrody i zablokujcie używania ich na wojnach.

Exp mi się podoba, ale to moje zdanie a dla innych może być za wolny :)

 

Można gdzieś się dowiedzieć jakie bugi zostały zgłoszone/naprawione ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Po wejściu na serwer mogę powiedzieć, że jest mega :D

Drop yang jest elegancki co do cen u NPC/ Ulepszania eq.

Zmniejszcie jedynie drop setek ze szkatułek przyrody i zablokujcie używania ich na wojnach.

Exp mi się podoba, ale to moje zdanie a dla innych może być za wolny :)

 

Można gdzieś się dowiedzieć jakie bugi zostały zgłoszone/naprawione ?

Co do bugów/zmian będzie informacja bo wszystkie zapisuje.

Mogą być problemy co kilka minut z ch, bo poprawiam kilka błędów oraz szukam jednego poważnego problemu z restartującym się zegarem.

Opublikowano

Dodajcie opcje sprzedawania wszystkich sztabek u NPC bo takie klikanie zajmuję trochę czasu ;] jak się ich ma ponad 1k :)

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Dodajcie opcje sprzedawania wszystkich sztabek u NPC bo takie klikanie zajmuję trochę czasu ;] jak się ich ma ponad 1k :)

Wystarczy ze na nie klikniesz


wolf.gif

Opublikowano

Wystarczy ze na nie klikniesz

Żartujesz ?  Proponuję rozpocząć naukę czytania ze zrozumieniem :) 

 

Wszedłem przed chwilą na serwer i trochę mnie zdziwił drop yang i sztabek o ile został zmniejszony ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Możecie clijenta na inny hosting wrzucić? ten "mega" to jest dno ..

Jak ktoś ma inny hosting to prosze podać koledze będę wdzięczny.

Wiem że ktoś upał ale nie widzę go nigdzie. 

Żartujesz ?  Proponuję rozpocząć naukę czytania ze zrozumieniem :)

 

Wszedłem przed chwilą na serwer i trochę mnie zdziwił drop yang i sztabek o ile został zmniejszony ?

O jakieś 40% ale spokojnie :)

Jeszcze się dopasuje drop, teraz chce ogarnąć sprawę z padającymi ch. Żeby nie było problemów. 

Opublikowano

Lepiej wystawić serwer późno ale raz a porządnie bez błędów gry życzę wam powodzenia możliwe że zawitam :>
Jedna rada przed wystawieniem serwera ogarnij Zgrany Team bo 2/3 serwerów pada właśnie przez kłótnie i niezgranie się albo jednym słowem o hajs :).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Dajcie normalne miasta bo te są jakieś dziwne i większość graczy wolałaby te stare..

Jak na serwer easy to bony powinny wchodzić max ;f

Opublikowano

Jak bony będą max, każdy będzie biegał w tym samym eq, a tak trzeba się minimalnie pomęczyć, bo i tak nie jest trudno o eq. :)

Opublikowano

Bony powinny wchodzić max. + pomysł z ulepszaczami ze szkat bossów jest nie za fajny. komu się chce siedzieć na beście i wodzu?

Wszystko będzie poprawione. Na ts itp mam już podaną dużą listę zmian. Zmiany powinny urozmaicić grę.

Pierw skupiamy się na naprawie padających ch bo to jest teraz najważniejsze. 

Opublikowano

Jakieś rozwiązanie ??

http://scr.hu/28ue/ibi8m

Mi pomogło usunięcie folderu z grą, ponowne wypakowanie klienta i wrzucenie patchera.

Tak mi się wydaje, że problem powstaje gdy zapisuje się konta przed logowaniem. Potem nie zapisałam i problemu nie było :P

2chao03.jpg

Opublikowano

Zbroje są takie chujowe i odpychają ze szok..

Ostatni komplet zbroi to nie wiem skąd sie znalazł w meinie.. przecież to zbroja z transformersów :D

 

 

 

Wiec tak, zbroje są takie chujowe ze nie zagram, a szkoda bo reszta serwera wyglada fajnie ;c

 

No nic,, to moje zdanie,

powodzenia

 

 

 

 

*sorki za czcionke ale WIĘKSZEJ nie było

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

To nie graj, jednego gimbusa mniej :)

 

Sielu, czy byłaby możliwość całkowitego usunięcia mgły? Wydaje mi się, że znacznie ogranicza widoczność, a lubię widzieć gdzie jadę ;))

2chao03.jpg

Opublikowano

Nie zagrasz z powodu wyglądu zbroi, gratulacje dla ciebie, napisałeś to jak malutka dziewczyneczka.

Zwiększcie speeda bo za wolno jest. 


wolf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...