Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego pisalem aby dodac kositumy chociaz bez bonow kto bedzie chcial to zalozy a taka propozycja nie odrzuci graczy

 

jak zalozyc konto na bete bo gdzies czytalem ale mi sie szukac nie chce pisze ze email jest zablokowany na o2 

5sc6.jpg

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aktualnie nic nie planuje ze zmianami typu kostiumy. W zapowiedzi jest do czego chcę powrócić.

Jeżeli ktoś ma błędy, proszę o zapisywanie ich do .txt. gdy pojawi się forum, będzie kącik z możliwością wysłania błędów.

Do teraz próbuję ustabilizować channele żeby nie padały.

Opublikowano

Kiedy oficjalny start serwera ?

W przyszłym tygodniu w piątek wstępnie :)

 

 

Tylko ja mam problem z rejestracją?

Albo mail zablokowany, albo PIN za krótki (wpisuje normalny 4 cyfrowy..)

 

Strone naprawiam niestety,skrypty by Bomb są wadliwe niestety nie mam z nim kontaktu....

Staram się to samodzielnie naprawić i mam nadzieję że dziś dam rade już to ogarnąć :)

Opublikowano

kiedy serwer bedzie na OFFICIALU ?

True podał informację post wyżej kiedy :)

Opublikowano

Małe sugestie:

- zrób te npc ( chociaż dla ślubu i kd )

- skąd mam wziąć na 80lv ( tarcza ) ulepszacz który ledwo dropi na 50/55? - bez sensu ( za to w atlantydzie dropi tyle tego, że japier... )

- skoro beta to lepiej is też sprawdzić więc moglibyście dać za 0 ^^

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Małe sugestie:

- zrób te npc ( chociaż dla ślubu i kd )

- skąd mam wziąć na 80lv ( tarcza ) ulepszacz który ledwo dropi na 50/55? - bez sensu ( za to w atlantydzie dropi tyle tego, że japier... )

- skoro beta to lepiej is też sprawdzić więc moglibyście dać za 0 ^^

Wszystko zostanie poprawione powtarzam to. Ale gdy będą padały  ch to nie będzie za dobrze, dlatego chce to jak najszybciej wyeliminować. Coraz lepiej to działa. 

Opublikowano

Dodajcie na stronie w statusie ilosc graczy online

To jest beta serwera z tego co wiem :P

Więc licznik online jest aktualnie zbędny?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

To jest beta serwera z tego co wiem :P

Więc licznik online jest aktualnie zbędny?

 

 

 Teraz może i jest zbędny, ale jak będzie oficjalny start to się przyda. Tylko żeby nie był podkrecony

Opublikowano

przydałby się NPC z ulepkami, bo dropienie to masakra przez 30 min 2 zeby i jak tu przetesotowac eq -,-

Tak bedzie. Własnie wszystko konfiguruję i będzie restart. Podam 10 minut wcześniej kiedy.

Opublikowano

Zrób koniecznie żeby łucznicy w grocie wygnańców podchodzili ;)

 

dokładnie to samo chciałem pisać, zbyt dużo bija, a zbyt szybko jest kolejny resp, nie ma jak ich wybic i potem dostajesz szycia od łuczników i musisz paść

 

aa i w grocie nie leca skrzynie przygody ale to wiesz ;p

Opublikowano

Wspólne miejsce respawnu to nie za dobry pomysł, nowy i ciekawy, ale mało praktyczny. 
Nie wyobrażam sobie tego co będzie się działo, jak to wszystko ruszy, ta chmara ludzi na wspólnej mapie..
Dość, że będzie ksucie spotów, to jeszcze będą się tłuc(chyba że jest 'save MPCforum'). 

Opublikowano

Zrób koniecznie żeby łucznicy w grocie wygnańców podchodzili ;)

Tak będzie. Mam już listę propozycji i będę ją powoli wprowadzał. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...