Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Załóż na onet.pl ;)

 

/Na ile ta ofka?

 

Na onecie mam i jakoś nie działa :/ 

 

wp działa na 100% sam zakładałem

 

Nie wiem spróbuję na wp tam nie mam jeszcze konta ale spróbuję :) może zadziała

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Na onecie mam i jakoś nie działa :/ 

 

 

Nie wiem spróbuję na wp tam nie mam jeszcze konta ale spróbuję :) może zadziała

Ja na onecie miałem @autograf.pl i nie działało ale na @1361622928-U485574.pngonet.pl działa!

 

@W ile wyexpie max lv na oficialu?

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Kiedy oficjalny start? 

Prawdopodobnie za tydzień ale jeszcze nie ma podanej daty startu.

 

@ZeuSio  działa bezproblemowo :D wp zadziałało dzięki za pomoc.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Wszystko staram się ogarnąć. Co do wywalania ch i innych błędów.

Strona będzie potem funkcjonowała, jak nie ta to true ja zmieni na inną. 

Przepraszamy.

Opublikowano

Moglibyście podpiąć tego .exe'ka do najlepszej odpowiedzi, a nie szukać na 45 stronach  <_<.

Opublikowano

Zmiencie cena Kamiena

Nie lepiej jakby kazdy NPC stał gdzie przy budynku bo trochę pusto w tym m1 


wolf.gif

Opublikowano

Po zarejestrowaniu na email przychodzi mi link aktywacyjny ,kiedy go klikam wyskakuje takie coś.

 

x8bDdgU.png

 

wat

Tak wiem że są problemy ze stroną. Trzeba poczekać na zastępczą.

Opublikowano

Jak chcę uruchomić grę z patcher'a uruchamia się config zamiast gry. Więc przydałoby się to naprawić ;)

Opublikowano

Jak chcę uruchomić grę z patcher'a uruchamia się config zamiast gry. Więc przydałoby się to naprawić ;)

Tak wiem zostanie to naprawione, to wina złej konfiguracji bo robiłem to na szybko + jest inny hosting.

Opublikowano

Mam nadzieje, że konta z Bety zostaną usunięte. Bo cwaniaczki eq w magazynie zostawią  xD

 

Pytanie: Będzie dodana duża czcionka do wyboru? 

Opublikowano

Jak zrobić konto?

Możesz podać dokładny błąd?

Co do strony już pisałem, trzeba poczekać za co przepraszamy. Strona ma nowe skrypty i nie działa prawidłowo, wymaga poprawek. 

Opublikowano

Czyli na razie nie ma strony i puki co nie da się grać ? Dla osób nie zarejestrowanych oczywiście ? A no i jeżeli tak to kiedy można się spodziewać strony ?

Opublikowano

Czyli na razie nie ma strony i puki co nie da się grać ? Dla osób nie zarejestrowanych oczywiście ? A no i jeżeli tak to kiedy można się spodziewać strony ?

Jeszcze trochę aż się pojawi odpowiednia osoba.

 

nie mozna odpalic gry bo sie wlacza config zrobcie cos z tym

Uruchom przez Metinek.exe

Opublikowano

Serwer bardzo ładnie zrobiony.

 

Prezka oczywiście piękna mało gdzie widziałem tak ładnie zrobioną prezentację .

 

Oczywiście zagram.

80905622020518233637.png

Opublikowano

Nie ma co się denerwować to dopiero beta po to ona jest. Sa drobne problemy ale one mina. Wiec spokojnie i do przodu


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...